Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Alvaro, neviem.Ale ked nemas stare ucinne GSE, tj starsie ako vyrobok zo septembra 2012, tak je velmi slabo ucinne.
Jedine ucinny dnes je citricidal, profesional z povodnej vyrobnej firmy BioChem Research, lebo Nutribiotic zmenil bez upozornenia recepturu a ich GSE uz neobsahuje ziadny povodny citricidal.

alvaro_

Ahoj RNG tak po čase znovu prosím o cennú radu. Asi pred mesiacom a pol mi našli masivneho streptokoka v nose a hrdle. Na tvoje odporučania som bral 3x2 kapsule or. oleja od NOW a pil 60 kvapiek GSE(nutribiotic) v litri vody plus som si to kvapkal denne do nosa. Kazdy večer probiotika a rano psylium. Plus ešte aj šumivé NAC jedna tableta denne. Toto som robil presne 7 dní. Po kontrolnom výtere mi dnes doktorka oznámila, že nos je čisty ale ze v hrdle mám stále masívneho streptokoka. Objednala ma teda na ASLO a že potom sa uvidí. Chcem sa teda spýtať čím to môže byť že v nose zmyzol a v hrdle ostal? Je možné že keď som ho mal ja má ho aj moja priateľka a mohla ma tým znovu nakazit?Dakujem za odpoved

RNG

Eriic, napriek vsetkemu tak 2-3 tyzdenna prisna proticandidova dieta prinasa mnozstve ludi velku ulavu. Nic nikdy nie je 100%, ale s dostatkom zmesi roznych mikrovlaknin a kvalitnymi probiotikami sa to mnohym realisticky podarilo.Na to mam od mnohych priaznive odozvy uz dlhsie roky.
Niekedy sa candida neda vyhubit, ked je telo zanesene roznymi parazitmi, ktore maju candidu cely cas v svojom traviacom ustrojenstve, tj tie treba vyhubit najskor, aby bola kratka ale intenzivna proticandidova dieta uspesna.
Samozrejme to plati len na candidu v traviacom ustrojenstve, nie na cele telo zanesene candidou a plesnami.
Bezsacharidova dieta neznamena napr, ze sa v krvi nenachadza cukor, ktory vytvara nasa pecen neustale procesom neoglucogenezy najma z bielkovin v peceni. Takze napr plesne v kostnej dreni takto nevyhubis, samozrejme
Ale carvacrol z oreganoveho oleja, kokosovy olej a enzymy ako celulaza a hemicelulaza aktivne potlacaju plesne a kvasne kultury aj inde v tele. Samozrejme na to treba ovela dlhsi cas a ovela vacsie davky antifungalnych.
Tam chapem pripadne aj pouzivanie chemickych farmaceutik, nielen doplnkov.

eriiic

RNG

Velmi si vazim vase rady a verym ze v mnohych pripadoch aj ludom pomohli. V juny tohto roku ked som zistil ze mam candidu moja prva cesta bola na webovu stranku -odkaz odstránený- kde som objavil vas protokol. Vsetky odporucane veci ktore su na tej stranke som kupil dvojnasobne vratane Candexu entericky pokrytych probiotik oreganovehi oleja berberin garlik extract a neviem co vsetko. Ak by sa dalo na tomto fore zdielat fotky rad by som ju vsetkym ukazal lebo som ti ten nakup vyfotil a davky ktore som jedol boli neunosne a giganticke. Bezsacharidovu dietu som drzal osem tyzdnov nic okrem zeleniny masa ryb a vajicok som si do ust nevlozil.Vsetko som kupoval z iherb.com Minul som nemale peniaze vratane stravy. Pri Candidovej diete je nevyhnutne nielen drzat protisacharidovu dietu ale kompletne vyradit jedla ktore su akokolvek spracovane ci uz s prisadamy konzervacnych latok farbiv emulgatorov a podobne. Znicenie kandidy za dva tri tyzdne je absolutne nerealne a ludia ktory trpia touto chorobou jedine co dosiahnu je vyprazdnenie penazenky. Som zaregistrovany na viacero anglicky hovoriacich forach. Jedno z nich je curezone.com Chodia tam stovky mozno tisice ludi z celeho sveta zdielat informacie o pokroku ich liecby a ak som nasiel troch ktorym sa podarilo vyliecit pomocou prirodnych antifungalnych doplnkov tak to je vela. Liecba Candidy trva mesiace ba v niektorych pripadoch az okolo roka.Tieto fakyt a moje skusenosti mi napovedaju ze liecba antifungalmi je minimalna a ak mozno tak nie pri systemickej Candide ale pri zensomj vaginalnom nepatogenickom vytoku. Na tieto stranky taktiez chodia pravdepodobne aj ludia ktory nepriamo propaguju svoje vyrobky za ucelom zisku na ucet chorych ludi ktory su v slepych ulickach. Ja som ale na Vasu stranku neprisiel nikoho nutit ani navadzat na kupu sirokeho sortimentu ale za ucelom zdielat moje skusenost informovati a poukazat na zavaznosti tejto choroby pretoze ak zostane neliecena nepozorovatelne dokaze cloveku doslova znicit zivot. Priebeh a vyvoj tejto choroby netrva den ani tyzden ale mesiace ba roky. Opakujem ,Vase rady si cenim a dufam ze mnohym pomozu ale pri systemickej Candide informacie ktore som spominal su cesta ktorou sa treba vybrat.

Prajem pekny den.

RNG

eriic, napriek vsetkym poplasnym spravam o tazkosti vyhubit candidu sa to mnohym podarilo dostatocne za 2-3 tyzdne prisnou bezsacharidovou dietou, s pouzitim roztoku citricidalu, oreganoveho oleja, kokosoveho oleja a enzymom Candex, co je silna zmes celulazy a hemicelulazy, ktore rozkladaju bubkove steny cvandid a plesni v tele. Samozrejme pri tom treba silne podporit prabiotika vacsimi davkami mikrovlaknin, zmesi viacerych v mnozstve aj vyse 20 gramov s litrom vody, a nasadit si kvalitne probioticke zmesy, najlepsie viacero druhov. Pod kvalitne myslim tepelne a kyselinovo vzdorne, inac ich uz mozes kypit mrtve alebo sa z nich dokopy nic do criev nedostane cez zaludocne kyseliny.
Viac najdes cez Google.sk pod rng candida a inych temach.

RNG

Alex, do oci odporucam alebo koloidne striebro, alebo roztok citricidalu(4 kvapky do deci vody) Jedno z tych dvoch mi zatial vzdy zabralo.
Syndrom suchych oci je samozrejme nie okamzite vylieceny, dokonca niekedy nikdy vylieceny, len potlaceny. Mne trvalo 2 tyzdne , 3 x denne 2 kvapky do kazdeho oka, kym sa mi zacali tvorit v noci pevne dost velke karpy=vysusene slzy z nocneho ochranneho slzotoku.Dnes mi staci si len rano pri holeni nastriekat do tvare s otvorenymi ocami striebornu vodu a mam cely den pokoj. Ale ked som to prestal robit, tak sa mi to za 2-3 tyzdne vratilo. Nuz ako som uz mnohokrat zdoraznil, v dnesnej dobe je potrebne si zvysovat viralnu imunitu, lebo syndrom suchych oci je najma z cinnosti virusov, co napadaju sliznice a zlazy, cim sposobia znizenie ich cinnosti=vyschynanie.
Pozri cez Google.sk pod rng herpes ako na to roznymi doplnkami, od slabsich az po najucinnejsie.

eriiic

Joa

Na tvoju otazku ako nezivit Candidu odpoved neexituje. Vsetko co vlozis do ust bude vzdy zivit kandidu. Dokonca Candida bude vzdy prva ktora dostane ziviny vitaminy a proteiny z tvojej stravy a to co zostane to bude pre teba. Dvovodom je ze pokryva steny criev a traviacehi traktu ako sama vidis na tvojim jazyku takze na Co spravis ked obmedzis cukry a minimalizujes prijem sacharidov tak spomalis jej mnozenie. Candida ma 19 krat vacsiu schopnost primat cukor ako ostatne bunky. takze vyhladovat ju asi nedokazes :) Co teda jest? je vela informacii ako na nete aj v knihach ale najlepie co spravis bude zacnes jest nekorenovu zeleniu vajicka biele maso a ryby. Maso by malo byt organicke. Ked sa Candida mnozi v crevach zaroven vytvara mikroskopicke diere do hrubeho creva v niektorej literature pod nazvom( leaky gut) aby sa dostala do krvneho obehu. Ak sa tak stane vysledkom je systemicka candida. Plesne na nohach biely jazyk scervenane genitalie suchy nos chronicka unava nespavost nadvaha su vacsinou prve pozororovatelne priznaky.
Ked Candida vytvori tie mikroskoicke diere v creve ,zvysky molekul z jedla sa tak dostavaju do krvneho obehu co nadalaej deprimuje imunitny system a ty to pozorujes ako potravinovu intoleranciu. Liecba Cabdidy je dlhodoba a treba ju brat ako cely komplex od crevnych sprch a alkalizacie tela cez enzymovu terapiu a oxidaciu tela a protiparazitnej kury vratane diety a detoxifikacie a hlavne zistenia priciny mnozenia Candidi.

jojojo55

Lekary tvrdia, ze reflux zapricinuje prebytok kyselin, pri traveni sa vytvori vela peny a plynov, ktore nadvihnu zvierac. Vsetci ostatni napr tu na fore tvrdia opak, ze je to len mytus, reflux zapricinuje malo kyselin cim sa dobre neutesni zvierac. Preco tieto zasadne rozdiely? A hlavne ked ide (aspon podla mna) o zakladne fungovanie traviaceho traktu? Kto tvrdi omyl ?
Hlavne ked niekto napise tu druhu variantu a hned k tomu prida aj odkaz na jeho vyrobok ktory predava (napr hcl), tak to moc vieruhodnu nevyzera

joa

ERIIC
Dakujem pekne za odpoved, tak snad dalsia otazka, co by som vlastne teraz mala jest, aby som si zbytocne nezivila kandidu. Uz neviem ako mam skladat potraviny, co mozem co nie. No a biely povlak mam, ale nie je to az take hrozne.. mna najviac trapia riedke stolice, bublanie v bruchu, prelievanie, a to nemam celiakiu, lebo som bola na vysetreni. Teraz akurat cakam na vysledky z alergologie, riesim potravinovu intoleranciu na nejake druhy potravin. Tak uvidim, po vysetreni budem mudrejsia.
Dakujem Joa

Alex15

RNG, už asi 3 dni si kvapkam koloidne striebro očí, 20 ppm a kryštálovo čiste. Ale stale mám zapálené spojovky (tvori sa mi hnis) a pomerne suche oči. Pomože mi to? Inak po kvapnuti to par sekund dosť páli, je to v poriadku?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk