Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Adoree, vacsina infekcii v zime sa dostava do tela s kvapockami pri dychani a usadi sa dlhodobo v prinosnych dutinach, odkial znova a znova nakazuje mandle, hrslo, priedusky a pluca, dokonca sa dostane aj do streneho ucha pri spanku ked clovek lezi a kasle.
V prinosnych ditimnach sa da nakaza potlacit kvapkami roztoku citricidalu, hleny treba odstanovat branim NAC a oreganoveho oleja. Samozrejme na viralne nakazy si treba zvysovat viralnu imunitu, co radim zasadne kazdemu. A nezabudajte na mikrovlakniny a probiotika, lebo dobre osadene creva probiotikami nam vyrobia az 70% vsetkych obrannych latok, tj ovela viac, nez je telo same schopne vyrobit. A ked to znicis atb, alebo nepodporujes branim mikrovlaknin a probiotik, mas velmi znizenu obranyschopnost.

RNG

GSE z NutriBiotic uz od septembra minuleho roku neobsahuje citricidal, takze je viacmenej malicko ucinne. Hladaj povodny citricidal od povodneho vyrobcu BioChem research pod nazvom Citricidal, profesional. Tj nenalet na vytazky z grapefruitovych jadierok, ale najdi si pravy citricidal, kde je tento vytazok chemicky zmeneny na zmes quaterniovych zlucenin, ktore su radove ucinnejsie, ako povodne polyfenoly v jadierkach.
Esencialne oleje su antimikrobialne, ale su to silne koreniny/ziaraviny, takze ich mozes pouzivat len velmi zriedene, ked uz ich antimikrobialne ucinky su male.

RNG

jojojo55, reflux je z plynov ktore sa vyvynu pri kvaseni a hniti v zaludku, ked ma zaludok NEDOSTATOK kyselin. Dostatok kyselin mikroby zabije. Takze ked ti predpisali potlacanie kyselin, tak ti ptoblem len zvacsili. Sice necitis palenie v pazeraku, lebo tam uz nema co palit bez kyselin, ale v zaludku sa ti veselo rozmnozuju rozne mikroby, vyvolavaju zapaly a bez kyselin samozrejme travenie je nanic, lebo kyseliny a enzymy rozkladaju jedlo, co je bez kyselin znacne oslabene.A po case ti to znici aj crevnu floru, kam sa v zaludku rozmnozene rozne mikroby dostanu. To plati samozrejme aj pre candidu.

RNG

Lulana, nic ustne brane sa nemoze dostat poriadne do prinosnych dutin, kde sa pri dychani dostavaju rozne kva[pockove infekcie. Velmi ucinny na Klebsiely je roztok citrocodalu, profesional, kde je 35 kvapiek na liter vody. Takyto roztok sa da kvapkat do nosa v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Takto mas neporusene probiotika, tj zachovas si az 70% protilatok, ktore tieto v crevach produkuju pre nase telo.
Ma zahlienenie je NAC a oreganocy olej, odporucam najma vyrobcu NOW, ktory ma oreganovy olej v enterickych kapsuliach, so zarucenym obsahom ucinnej latky, carvacrolu az 100 mg na kazdu kapsulu. Davka je 3 x 200 mg carvacrolu, tj 3 x 2 tie malicke entericke kapsulky, ktore nedrazdia zaludok, lebo sa rozpustaju az v crevach.

RNG

bmw
Na kazde z uvedenych
posilnenie imunity, odhlienenie, zbavenie sa zapalov v tele, alergie, zbavenie sa zapalov kutikov....
su ine prostriedky, lebo su zapricinene inymi mikrobami

jojojo55

Ďakujem za reakcie.

celý deň behám na tomto fóre a už mám tááááku hlavu. vrta mi v hlave jedna otazka.

Je biely povlak LEN príčinou candidozy? alebo moze byt sposobeny aj refluxom? problémamy s hlienmi? ...

nech viem kade sa uberať. dakujem

adoree

no nepridalo mi to sem ten odkaz, je to Grape seed mega potency V-caps od Now foods na stranke i-herb. Snad to neodstrania :-)

adoree

RNG

rada by som este prediskutovala svoje problemy.
V poslednom case byvam casto viac ci menej zahlienena (niekedy s neprijemnym kaslom). Ked nachladnem, skriabe ma v hrdle, zahlienenie sa zvysi a este sa mi objavi aj vytok- biely- a svrbenie( naposledy som si musela dat uz canesten tabletku aj krem a dost rychlo to zmizlo). V juli som mala az syto zlte hlieny a neovladatelny kasel asi 2 tyzdne nez to postupne preslo. Antibiotika som nebrala a pravdu povediac som uz dlheo ani nebola u lekara. Neviem ci to nemoze mat trocha suvis s ochorenim mojho manzela, ktoremu diagnistikovali zaciatkom roka na plucach mykoplazmy. Na tie bral trojkombinaciu atibiotik a potom sme nasadili na vasu radu extrakt z olivovych listov a NAC od Now foods. (GSE nebral). Odvtedy ma pokoj.
Tak teda by som vas poprosila o radu. A este by som sa chcela spytat co odporucate ako prevenciu pre deti (6 a 8) aj dospelych najma na zimne obdobie.

Dakujem a prajem pekny vecer,

Karin

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk