Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

simka111

dakujem za poslednú odpoved,chcem sa ešte spýtať aky mate názor na trstinovú melasu,brala som ju dlhšiu dobu a pomáhala mi,ale čitala som že zakysľuje telo,tak teraz neviem..
Dufam že na tuto otázku som sa ešte nepytala :D

RNG

Krtek, je to OK ale na obsah dost drahe. ked chces len vyssie davky retinyl palmitatu, mozes ich dpostat ovela lacnejsie napr z iherb.com, kde dostanes Carlson Lab znacku Vitamin A 250 kapsul x 25 000 IU retinyl palmitatu pod 16 dolarov za flasku.

RNG

delphia, ja neviem, co sa dnes na Slovensku predava, ja ti mozem poradit len z USA zdrojov, z roznych internetovych obchodov, kde aj ja kupujem doplnky.Tam su ovela nizsie ceny a radove vyssi vyber, ako je na Slovensku. Pozri napr tu
-odkaz odstránený-

krtek

RNG, co povies na toto? www.pharmshop.sk

Odporucil si mi retinyl palmitate radsej ako retinol, a tu je v davkach 10000IU + vitamin D 800IU....myslis ze to je spravna volba na zaciatok? Inak ten palmitate je koli comu lepsi nez retinol?

RNG

Putava reklama,jemne zavadzajuca, ale privysoke ceny za bezne produkty, nijak viac kvalitne, nez priemerne na trhu v USA.

delphia

ahoj RNG,

zaujima ma tvoj nazor na na vyrobky tejto spolocnosti:
www.ways.cz

viem, ze zelene potraviny su velmi prospesne pre zdravie, ale mne tieto produkty boli predajcom mega "ospievane"- vyliecili si nimi zapchu, zapaly, endometriozu, cirhozu pecene, atd. podla mna su to prehnane tvrdenia.

a tiez ma zaujima, ci tieto produkty aj u vas sa predavaju multi level marketingovym systemom.mne sa z neho "jezia" vlasy. na mna to posobi kontraproduktivne. doraz sa kladie na zisky a nie na blahodarnost pripravkov. a dookola tocia iba to, ako MLM system v amerike prosperuje a dalsie ich blaboly...
vdaka za tvoj nazor

RNG

Pouzivanie megadavok vitaminov ako liecivo nie je nic noveho, hoci to dodnes lekari v drvivej vacsine oficialne popieraju.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk