Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Fibrinolyticke enzymy ani vo ovela vyssich davkach nesposobuju krvacavost(nattokinaza, serrapaptaza, lumbrokinaza)_, lebo odburaju len cast lepkavych bielkovin z krvnych platniciek.
Pri operaciach ich neodporucaju lekari, lebo to zvysuje stratu krvi(redsia krv) ale pooperacne ich velmi odporucaju, kedze operacie produkuju hromadu zrazenin v krvnom riecisti a fibrinolyticke enzymy na rozdiel od chemickych riedicov krvi tieto zrazeniny vedia bezpecne rozlozit.

Lenka.a

Prosím ťa RNG, serrapeptáza riedi krv len čiastočne alebo sa môže po dlhodobom užívaní krv až príliš zriediť? Resp. môže sa serrapeptáza užívať celý život, ak to človek potrebuje alebo treba robiť prestávky?

RNG

Inac D-3 dostat aj v 5000 IU az do 10 000 IU na minikapsulku, a celkom lacne
Pozri na rozne znacky ponukane na iherb.com

RNG

A zabudol som este na adaptogen astragalus, ktory pomaha regenerovat tkaniva poskodene ziarenim, tj pouziva sa po pouziti ziarenia na rakoviny.

RNG

Su adaptogeny co pomahaju telo regenerovat, na taketo proleemy pre chlapov uvadzaju niektori lekari MACA, Avena Sativa, a zenzen/ginseng.

mizantka

Dakujem :)

podarilo sa mi najst 1000IU, tak si budem davat 2 tabletky denne.
Hadam sa mi to zlepsi a pokozka casom naspat zhedne :(

Terry90

RNG, ja uz roky nosim mobil cely den vo vrecku na nohaviciach, preto predpokladam, ze som si tym dost pokazil kvalitu a mnozstvo spermii. Vies mi poradit, co je najlepsie na obnovu ich kvality a poctu? Dakujem.

Terry90

Mizantka, vitamin D-3 je pravy vitamin D, co sa nam tvori aj pri slnecnom ziareni. RNG odporuca 2000 - 5000 IU denne (hlavne v zime), ale na Slovensku kupis max. asi 800 IU kapsule.

mizantka

Dakujem moc pekne za radu. O vitamine D-3 som este nepocula a uz vobec nie o tom, ze sa da kupit v kapsuliach. Idem si hned nejake Pozriet na nete.
Mne kozna povedala, ze mam jest betakaroten, vela mrkvy kazdy den a vseobecne si posilovat imunitu a chodit na slnko.

Len dufam, ze mi to svetlo v konecnom dosledku pomoze.
Vdaka RNG

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk