Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Lekari vlastne nevedia, co je za tymito chybami pigmentacie a nazvy su len podla vzhladu tych pigmentacnyc chyb, nie podla ich pricin.
Fototerapie pomoze vytvarat vitamin D-3 a ten zvysuje okrem ineho aj imunitu, tak asi pre to je to pre niektorych ucinne.
Ale D-3 sa da dodat aj v kapsuliach a to aj v znacne vyssich davkach, ako si niektori ludia vedia v tele vytvorit.
Osobne odporucam doplny pre kazdeho:
zinok, selen jod vitaminy C E a D-3, mikrovlakniny a obcas nasadit kvalitne probiotika, cistit si cievy lecitinom a podla potreby, individualnej, pouzivat aj ine doplnky.

mizantka

vdaka za odpoved.
vitiligo a hypopigmentacia nie su dve rozdielne veci?
vitiligo sa vraj liecit neda,ale hypopigmentaciu, resp tie male bodky som vyliecila.

zaujima ma, preco sa mi to znova vratilo a ci sa to da znova vyliecit :(

RNG

Mizantka, vitiligo je pravdepodobne sposobene aj virusami, takze ti radim zvysovat najma viralnu imunitu, odmorovat sa a posilnit celkove obranyschopnost tela.

RNG

Detske mikroby su presne take iste, ako dospele, tj na ich potlacenie musis pouzivat pre deti to iste, podla moznosti.
Kvapockove infekcie su stale vo vzduchu okolo nas, takze ich znova a znova dostavame. Ja ich dostavam pravidelne od mojich vnucat, co to maju zo skoly od druhych deti. Ale dostat to mozes od partnera, v masovej doprave, v obchodoch a podobne. Takze sa musis casto branit a este lepsie posilnit telo, aby si to ani nedostala podla moznosti zakazdym
Teda zvysit imunity, kde najvacsiu rolu hraju nase probiotika, ktore vyrobia az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi nase telo disponuje a potlaca infekcie.

mizantka

ahoj RNG,

vies mi prosim poradit ohladom hypopigmentacie?
na tele som si nasla biele bodky. su v dekolte, na ramenach, na predkoleni..
uz som to raz mala a musela som sa liecit fototerapiou. bohuzial sa mi to opat znova vratilo.

je to predzvest zacinajuceho vitila? :(

dakujem za odpoved

catenr

Dakujem, uz som hned aj vyskusala. Musim povedat, ze to bolo celkom prijemne. Vobec nic nestipalo a citila som prijemnu kokosovu vonu. A to ja kvapky do nosa nemusim. Zoparkrat som potom kychla, cize domnievam sa, ze som kvapla dobre.

Takto pripraveny roztok s takym pomerom mozem podat aj detom 3r. a 1r.?

RNG

catenr, to by bolo prilis silne.
Najdi si flasticku s kvapatkom napln do 3/4 kokosovym olejom(zohriaty v teplej vode) a daj na 30 ml len 2 kvapky citricidalu. Dobre to pretras a kvapkaj si do nosa, v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby ti to natieklo aj do celnych dutin.
2-3 kvapky do kazdej nosnej dierky stacia, 3 x denne.

catenr

Dakujem Ti velmi pekne za odpoved.Hned zajtra zacnem opat s Citricidalom.Do nosa si ho kvapnem s kokosovym olejom.Mozes mi prosim este napisat aky je pomer zhruba na jednu kavovu lyzicku tekuteho kokosoveho oleja roztoku s Citricidalom?A najlepsie 2 kvapky 3x za den?

Inak krcny mi este povedal,ze ak by som sa toho streptokoka nejako aj zbavila,o rok ho budem mat opat.Je to pravda?

Dakujem

RNG

Kvalitne probiotika maju viacero kultur, co su tepelne a kyselinovo odolne. Inac ich uz mozes kupit mrtve alebo to nepreziju prechodom cez kysly zaludok.

RNG

Nuz nemam krystalovu gulu, ale jedno je jasne,bobiotika v kapsulkach su len nepatrnna cast toho, co by malo byt v crevach, je to len nasada, ktorutreba krmit aby sa rozmnozila mnohotisickrat a na to musis brat pre ne potravu, tj zmes ropznych mikrovlaknin.
A samozrejme poskodene creva maju aj malo enzymov a obvykle to cele zacina nedostatkom kyselin v zaludku, kde sa neznicia ale rozmnozia rozne mikroby na jedle a tak sa dostanu do criev, kde znicia dobru crevnu floru a ich toxicke vylucky postupne nicia aj creva.
Pomaha btrat aj NAC, serrapaptaza(3 x 120 000 IU), curcuminoidy s bioperinom, 3 x 1500 mg, ()tj silny vytazok, nie len suseny koren curcumy=turmeric), boswelin(2 x 500 mg) a ine protizapalove.
Tiez hojive aloe vera, a floru upravujucu Triphalu(2 x 1 gram, 40% extract)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk