Otázky na RNG

simka111

Chcela by som sa spýtať, či môže mať užívanie pupalky nejaké vedlajšie účinky.... potrebujem upraviť hormony, pleť.... dakujem

mayusa

Ahoj RNG, áno je to drahšie ale pri objednávaní Z iherb som stále používala DHL to deliver aby som mala guarantee že to dôjde a jednak aj rýchlejšie to bolo tak za mi to vyrovná. Z amazon to dôjde taktiež do pár dní. Vybrala som to od NOW lebo píše že je to najsilnejšie Z nájdených a taktiež aj ten pancreatin od NOW dúfam bude V pohode. Už som ho raz kupovala pre family member predtým tak dúfam že budem úspešná. Zatiaľ tie bolesti brucha pretrvávajú:(( bola som na krv tak uvidime za cca 2 weeks.

A ešte mám jednu otázku ako dlho to môžem užívať? Ďakujem;))

RNG

Platnicky sa tvoria v kostnej dreni a ked mas kostnu dren napadnutu plesnami, tak sa ich tvori menej.
Odporucam brat oreganovy olej na to , pripadne aj Candex, co nici plesne a candidy tym, ze im rozpusti bunecne steny.

RNG

Privela zeleza v peceni skodi, ale nie je jednoduche sa ho zbavit. Jednoduchy sposob je davanie krvi-phlebotomia, ale to zaroven dava aj platnicky, zialbohu. Viac okolo toho najdes tu
www.mayoclinic.org, kde odporucaju pit silny caj, s hromadou taninu, ktory spomaluje ukladanie zeleza, alebo prejst na aktivne chelacie a remineralizacie doplnkami mineralov bez zeleza.

drobnytrupik

Ahoj RNG, tak mama má stanovenú diagnózu, že má málo krvných doštičiek ( má byť okolo 150 ona má 70) a že vraj sa jej strácajú už aj biele krvinky.( neviem presne diagnózu teraz). Ale keďže jej stav nie je klinicky vážny ( ako ho popisujú lekári), tak jej už rok a pol kážu brať iba vitamín skupiny B. V pečeni má vysokánske množstvo železa, ktoré jej povedali, že nemajú s tým čo robiť, tak len vydržať. ale pečeňové testy sa jej zvyšujú a teraz už aj pečeň. Všetko čo odporúčaš brala, výsledky boli vcelku normálne - stabilizované, ale nie zlepšené. až teraz tá pečeň začala rásť.
Tak už nechápem, či slovenské zdravotníctvo lieči už len následky, alebo necháva stagnovať všetko.
ďakujem

RNG

Zulu 1234, ja bezne neodporucam doplnky, "co maju vsetko", lebo take obvykle nemaju vsetko. Odporucam doplnky len podla potreby, tj individualnej potreby. Vseobecne odporucam doplnat si kazdemu selen jod, zinok, vitaminy C E D-3 a K-2, tiez mikrovlakniny a probiotika. A to vsetko sa samozrejme nemoze zmestit do jednej alebo viacerych kapsul. A to nehovorim o inych co clovek pri dobrom traveni dostane z jedla s dostatkom ovoci a zelenin.
Ale ked nastojis na nejakom komplexnom pristupe, najdes to napt u dr Whittakera
-odkaz odstránený- alebo z jeho normalneho obchodu
www.drwhitaker.com
ma casto vypredaje takze treba vyckat cas na ovela lacnejsie ceny