Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nick, castice co su viditelne musia byt vacsie, nez pol vlnovej dlzky svetla, tj vyse 200 nanometrov. Take KS nazyvam farebne brecky.
Vysoko ucinne KS ma castice pod 2 nanometre, iony su asi 0.3 nanometra velke.

jitus

Dobry vecer. Mam ulceroznu kolitidu 5rokov a cca 2roky v remisii. Teraz som sa rozhodla aj s mojim nemeckym lekarom ze lieky vysadim.Teraz uz neberiem ziadne tabletky len probiotika, kurkumu a kokosovy olej. Ale mavam krv v stolici bez hnaciek a bolesti a hlavne vecer.Stolicu mavam tak 2krat denne a pri prvej krv nikdy nie je. Zhorsila sa mi choroba? Alebo krv mozem mat aj z ineho dovodu?

Nick44

Ok ďakujem. Ešte by ma zaujímalo, či bezfarebnosť koloidnej striebornej vody môže byť symbolom jej kvality t.j. čo najmenšie častice s nábojom. Ďakujem.

RNG

Citricidal profesional v roztoku mozes brat kedykolvek, aj kombinovat s atb.
Osobne atb neodporucam, lebo na mnohe infekcie hornych dychacich ciest nie su ustne brane ucinne, a casto urobia opak, podporia rozne infekcie,na ktore nezaberaju tym, ze znicia ich prirodzeneho protivnika v tele, nase uzitocne probiotika.
Pocas a po dobrani atb ti odporucam co najskor si obnovit probioticku crevnu floru, tj brat cely zivot zmes mikrovlaknin a obcas nasadit kvalitne probiotika, cim myslim silnu, teploodolnu a kyselinovovzdornu zmes.
Viac najdes cez Google.sk pod rng infekcie.Tam rozni lekari vysvetluju, preco atb nie je na tieto infekcie pricasto spravny pristup.

"Chronicke" nakazy su take, co lekari nevedia liekmi bezne znicit, lebo ich lieky su alebo neucinne,kontraproduktivne, alebo sa mikroby uspesne maskuju pred nimi.
Odporucam brat oreganovy olej(3 x 200 mg carvacrolu, najlepsie vo forme enterickych kapsul, ako to ma vyrobca NOW foods) a odmaskovace ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptazu(3 x 120 000 IU)

Mandle nie su primarny zdroj infekcii. Kvapockova infekcia zo vzduchu sa usadi v prinosnych dutinach, kde ju telo nevie casto ani dlhe mesiace znicit a ustne brane sa tam nic poriadne nedostane.

catenr

Zdravim Ta RNG. Opat sa na Teba obraciam s prosbou o pomoc. Nedavno si mi radil ohladom pouzivania Citricidalu, pre zvysene ASLO.

Vcera som bola u lekara koli vysledkom krvi, kde som teda mala zvysenu hodnotu ASLO. Povedala som mu aj o mojich problemoch s bolestivymi klbami a on mi nariadil okamzite vybratie mandli. Co mi teda zaroven potvrdil aj krcny. Po vyseterni mi oznamil, ze moje mandle su chronicke, znicene a v tele uz aj tak nevykonavaju svoju funkciu. Vsetko uz za ne robia lymfy. Povedal, ze s najvacsou pravdepodobnostou v nich je aj lozisko streptokoka. Samozrejme mi nezarucil na 100%, ze ak pojdu von ASLO sa znizi. Ale, ze v mojom pripade su v tele aj tak zbytocne.
Ja nie som za vybratie mandli a nerada by som podstupila tento zakrok. Ved castymi anginami ani netrpim. V detstve som ich mavala casto ale teraz takmer ziadne.No aj napriek vsetkym vykladom rozhodla som sa preliecit antibiotikami s tym, ze o mesiac pojdem na kontrolny odber. Dal mi penicilinove antibiotika a tie teraz uzivam.

Co sa tyka Citricidalu. Rozhodla som pred navstevou Dr. zautocit na votrelca kvapkami. Po nich som mala ale silnu zapalovu reakciu o ktorej som Ti davnejsie pisala tak som davku prerusila a potom zacala od 9 kvapiek. Davku som postupne zvysovala ale ako som bola pri 20 opat zacali silne bolesti klbov. S Citricidalom som musela kuru prerusit lebo to bolo naozaj strasne bolestive.
Teraz beriem antibiotika od Dr. o ktorych moc neverim, ze by na streptokoka zabrali ale bolesti mi ustupuju.

Chcem sa spytat. S Citricidalom prestat v ziadnom pripade nechcem, neviem preco ale jemu verim, ze ich porazi. Mozem ho skusit pit aj ked beriem antibiotika? Samozrejme kvapkat aj do nosa. Alebo mam ho zacat pit az ked antibiotika doberiem?

Dakujem

RNG

Klucove slovo nie je pestrec/milk thistle, ale ucinna latka v nom, sylimarin. V tom produkte od Natrol je v dvoch kapsuliach 420 mg sylimarinu, tj 210 mg na kapsulu.
Ja pouzivam standardizovany produkt Milk thistle zo Swansonvitamins, kde je 250 mg vytazku z milk thistle s obsahom 80% sylimarinu, tj 200 mg sylimarinu na kapsulu, zarucene. A za menej nez 1/3 ceny na kapsulu.
Navody vyrobcov si netreba velmi vsimat, ale radsej sa riadit lekarmi, co tieto produkty uspesne pouzivaju. na sylimarin odporuca v protokole dr Berkson denne 900 mg sylimarinu, 600 mg ALA a 400 mikrogramov selenu.

1Michaela1

ďakujem a ešte som zabudla na stránke iherb som hladala pestrec mariánsky ale pri tom veľkom výbere som zistila že neviem ktorý a vôbec od čoho závisí to dávkovanie..
Jarrow Formulas, Milk Thistle, 150 mg 200 tabliet a dávkovania 1x za deň
kde je obsiahnutý len pestrec
od firmy Now som našla ale ten obsahuje aj iné doplnky a dávkovanie je zväčša 3x denne
a potom ešte Natrol advantage ktorý obsahuje 525mg pestreca ale tiež sú tam ešte ďalšie rastliny a tu je dávkovanie 2x denne

RNG

Reflux je sposobeny kvasenim a hnitim v zaludku, tj nedostatkom kyselin v zaludku alebo ich prilisnym rozriedenim. Snaz sa s jedlom nepit, ale az 3 hodiny po jedle, ked je jedlo uz stravene /rozlozene a potrebujes ho splachnut do criev.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk