Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Flatt.

Zdravím RNG, neviem prečo, ale v poslednej dobe sa mi akosi ťažšie rozpráva – ťažšie sa mi vyslovujú niektoré slová. Vieš mi na toto niečo poradiť, mohol by pomôcť napríklad komplex vitamínov B? Vďaka.

simka111

Ja sa este chcem spytat,co hovorite na spirulinu,ktora obsahuje ovos,susenu smotanu a trstinovv cukor,ide mi hlavne o ten cukor,ci si viac neskodim ako pomaham,ide o spirulinu v prasku.

RNG

Ja odporucam skor spirulinu, lebo je lahsie stravitelne bez akehokolvek priemyselneho procesu.A v morskej vode pestovana je bohata na rozne stopove prvky, co sa v chlorelle pestovaej v plytkych sladkovodnych bazenoch nemoze nachadzat.

Lolitka

Velmi pekne dakujem za odpoved, odkazem :)

A este - co by ste teda odporucai viac na odmorenie - chlorelu ci spirulinu?? obe sa daju kupit na iherb??

RNG

Lolitka, najkvalitnejsia spirulina je z najcistejsich hlbokomorskych vod, napr od firmy Cyanotech, Hawaii.
Dostat ju napr cez iherb.com pod menom Spirulina pacifica. Predavaju ju za 35 dolarov za 454 gramov cisteho prasku, bez akychkolvek primesi. ja si to miesam do doma robenych jogurtov, tak sa to da zniest, 2 kavove lyzicky do pohara tekuteho jugurtu.
Chlorella, spirulina a ine absorbenty odmoruju telo, tj znizuju aj mnozstvo chemoterapeutickeho zamorenia v tele, preto ich lekasri neodporucaju povacsine.
Ale ini lekari zase neodporucaju si telo zamorovat chemoterapeutikami a ti zas odporucaju brat hodne absorbentov na odmorenie tela
Aj tak, ucinok chemoterapeutik na rakovinu je len par dni po aplikacii, neskor je od nich dobre telo co najskor odmorit.

Lolitka

Založila som síce tému, ale pre istotu to dám aj sem, neviem kde viac prispievate, takže kopírujem:

Dobry den, RNG! Velmi by som Vas chcela poziadat o radu. Mam kamaratku, ktora ma nejake zdrav. tazkosti, ma toho viacej a chcela by uzivat spirulinu, aby sa precistila a tak. Ma moznost zakupit si spirulinu cez jednu spolocnost, ta spolocnost sa vola Biocom. Chcela som sa Vas spytat, ci spirulina z tejto spolocnosti je kvalitna (neviem ci Biocom poznate), ci naozaj precisti a pod. Pretoze nie je najlacnejsia, stoji okolo 30€, tak ked uz ma kamaratka investovat tolke peniaze, nech ich investuje do naozaj kvalitneho vyrobku. Lenze ona ani ja sa v tom nevyzname, nevieme ake hodnoty treba sledovat a ake maju byt, popripade aka ma byt krajina povodu a pod., ale viem, ze vy ste v tom odbornik, preto sa obraciam na Vas. Budem Vam velmi vdacna za kazdu radu a postreh. Za pripadnu odpoved velmi pekne dakujem a zelam krasny den.

PS: Ešte by som chcela vedieť, či je užívanie spiruliny/chlorely vhodné pri chemoterapii.

A celkovo ci na precistenie je vhodnejsia chlorela alebo spirulina, kedze som citala, ze chlorela je tazsie stravitelna, tak co je lepsie?? nevyzname sa v tom... dakujem.

RNG

Nafukovanie znamena malo alebo alebo prilis rozriedene kyseliny a nedostatok enzymov.
Kvasenie a hnitie v zaludku samozrejme sposobuje nevolnost.

simka111

chcela by som sa spýtať prečo ma nafukuje ked začinam brať spirulinu, nemam tabletky ale sirulinu v prášku.
Je to len reakcia????

Väčšinou ju beriem s prestavkami a viem, že vždy ked zjem prvu dávku po dlhšej dobe tak mi je aj trocha zle na žaludku a nafukuje ma.

Dakujem.

RNG

Citricidal, profesional od BioChem research, 35 kvapiek na liter vody je dospela davka, detom to vydrzi na vela dni. Ten isty roztok je na kvapkanie do nosa, pripadne oci a usi.
Ako to ochutis na tom velmi nezalezi. ale davkuj mnozstvo toho roztoku podla pomeru vah. Mikroby mame rovnake, ci sa jedna o deti alebo dospelych takze potrebujeme tie iste doplnky a ich koncentracie, aby ich potlacili.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk