Otázky na RNG

Lolitka

Založila som síce tému, ale pre istotu to dám aj sem, neviem kde viac prispievate, takže kopírujem:

Dobry den, RNG! Velmi by som Vas chcela poziadat o radu. Mam kamaratku, ktora ma nejake zdrav. tazkosti, ma toho viacej a chcela by uzivat spirulinu, aby sa precistila a tak. Ma moznost zakupit si spirulinu cez jednu spolocnost, ta spolocnost sa vola Biocom. Chcela som sa Vas spytat, ci spirulina z tejto spolocnosti je kvalitna (neviem ci Biocom poznate), ci naozaj precisti a pod. Pretoze nie je najlacnejsia, stoji okolo 30€, tak ked uz ma kamaratka investovat tolke peniaze, nech ich investuje do naozaj kvalitneho vyrobku. Lenze ona ani ja sa v tom nevyzname, nevieme ake hodnoty treba sledovat a ake maju byt, popripade aka ma byt krajina povodu a pod., ale viem, ze vy ste v tom odbornik, preto sa obraciam na Vas. Budem Vam velmi vdacna za kazdu radu a postreh. Za pripadnu odpoved velmi pekne dakujem a zelam krasny den.

PS: Ešte by som chcela vedieť, či je užívanie spiruliny/chlorely vhodné pri chemoterapii.

A celkovo ci na precistenie je vhodnejsia chlorela alebo spirulina, kedze som citala, ze chlorela je tazsie stravitelna, tak co je lepsie?? nevyzname sa v tom... dakujem.

RNG

Nafukovanie znamena malo alebo alebo prilis rozriedene kyseliny a nedostatok enzymov.
Kvasenie a hnitie v zaludku samozrejme sposobuje nevolnost.

simka111

chcela by som sa spýtať prečo ma nafukuje ked začinam brať spirulinu, nemam tabletky ale sirulinu v prášku.
Je to len reakcia????

Väčšinou ju beriem s prestavkami a viem, že vždy ked zjem prvu dávku po dlhšej dobe tak mi je aj trocha zle na žaludku a nafukuje ma.

Dakujem.

RNG

Citricidal, profesional od BioChem research, 35 kvapiek na liter vody je dospela davka, detom to vydrzi na vela dni. Ten isty roztok je na kvapkanie do nosa, pripadne oci a usi.
Ako to ochutis na tom velmi nezalezi. ale davkuj mnozstvo toho roztoku podla pomeru vah. Mikroby mame rovnake, ci sa jedna o deti alebo dospelych takze potrebujeme tie iste doplnky a ich koncentracie, aby ich potlacili.

catenr

Uz iba poslednu otazku by som chcela.

Maly 3 r. nam uz asi 4 tyzdne sustavne kasle a sopli. 4 tyzdne je uz moc a nic mu nezabera. Mozem dat ten Citricidal aj jemu? V akom pomere aby nemal nejaku reakciu. Pise sa, ze pre deti nie je vhodny niekto ho ale detom dava.Davame aj homeopatika mozu sa s nim kombinovat? Pripadne sa to moze dat aj do medu?

RNG

Na mykoplazmy je extrakt z olivovych listov a samento, samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapaptaza.
Na cirkulaciu krvi je serrapaprtaza a nattokinaza.
Na poskodene nervy virusami, co tak isto moze viest k velkym bolestiam odporucam si zvysit virslnu imunitu, co dnes vlastne odporucam kazdemu, kedze pocet roznych virusov v tele permanentne usadenych a aj okolo nas je ovela vacsi, ako bolo v minulosti, hlavne pre mobilitu/cestovanie ludi aj roznych tovarov

catenr

Presne,aj mna bolievaju klby.Ramena,clenky,uz to bol aj bedrovy klb ale najviac ruky.Zapastia a prsty.A ked ked Ta bolia ruky ako si maval bolesti ak sa mozem spytat?Sustavne alebo take narazove s ustupom?Ja mavam obdobie ked je lepsie,ze to ani nevnimam a potom dni ked priebehu hodiny vzplanie taka bolest,ze som skoncila.Do 2 dni postupne bolest opat ustupi.

A viac si to potlacil tymi olivovymi listami alebo oreganovym olejom?

RNG

Podobne. Ale sa mi to podarilo potlacit olivovym listom zvnutra, NAC a serrapaptazou, a kremom obsahujucim rozne protizapalove a natieranim DMSO zvonka. Ale este stale si to trochu citim, tak akoby zdrevenele, takze pokracujem dalej nech to dokladne potlacit v ruke, aj v kolenach, chrbte ci c bedrovam klbe, kede sa to zacalo tiez ozyvat zaroven, ale nie tak hrozne, ako v ruke.

catenr

Ano,inak na mykoplazmy a ine parazity sa chystam tiez za chvilku zautocit.Podla Tvojej rady oreganovym olejom a olivovymi listami.Ale zacnem uz nizsimi davkami a postupne budem zvysovat.Najskor vsak chcem tym Citricidalom trosku nakopnut telo a hlavne znizit to ASLO.

No neudrzat salku to si viem zivo predstavit.Bola som natom rovnako.Ja som ale nedokazala od bolesti ani prsty roztvorit a uchopit ju.

RNG

Vdaka , orol, ale prasok z lodyh rebarbory zabera ako povrchovy zrazac krvi vyborne. Len ja sa nekonecne dlho hojim ako cukrovkar.
A samozrejme beriem sladovku a aloe vera, velke davky sladovky su v DGL tabletkach, co pomaha hojit zaludocne steny, najma pri vredoch tj iste aj pri mechanickom poruseni sondami.
Len aby to neblo krvacanie z pecene, lebo mi cez zlcovody mohli sondami poranit aj pecen. A tam nedosiahne rebarbora brana ustne, zialbohu.
Mozno sylimarin, ktory podporuje cistenie, hojenie a regeneraciu pecene.