Otázky na RNG

castorp

Dobrý deň

Tento typ problému sá dá nejako riešiť miesto liekov, asi zrejme to tu už bolo..., ospravedlňujem sa za ten odkazuloz.to

orol

Pozdravujem Ťa

ja by som dal na vnutorne krvacanie praslicku (kyselina kremicita). Alebo pastierska kapsicka, skorocel (tiez bohaty obsah kremicitanov)

na zvysenie ucinku a hojaceho procesu by som uvedene skombinoval so stavikrvom vtacim, s nechtikom, alebo fialkou, imelom, betonikou, orechom, pakostom, rebrickom no a sladovka ma do toho tiez co povedat...

Vela zdaru zelam !

RNG

Inac co sa tyka roznych reumatickych bolesti, a opuchov, tam mozu znacne prispievat aj mykoplazmy, vnutrobunecne paraziticke mikroby. ktora prazuju a rozmnozuju sa tak pomaly, ze si ich telo prakticky nevsima. A napr ja s nimi teraz silne bojujem, lebo som bo pred vyse 2 mesiacmi v nemocnici 6 dni(komplikovany zapal zlcnika a nekroza, to bolo treba vyrezat, tam nic ine nepomohlo), kde mi samozrejme antibiotikami znicili probioticku floru, vypochodobal som teda s hnackami, nakazami v crevach a naviac s krvacanim do zaludka, co mi trva dosial v niektore dni.
Co som ale chcel povedat, ze pocas vyhubenej probiotickej flore, ktora vyraba materialy aj proti mykoplazmam sa tieto rozmnozili natolko, ze som dostal po dvoch mesiacoch zapaly v rukach, kolenach a dokonca sa zacalo aj v bedrovom klbe. A dosial beriem masivne davky extraktu z olivovych listov, 3 x 500 mg oleuropeinu a 2 x 1200 mg NAC, co sa ukazalo velmi ucinne, uz mi ruka uplne odpuchla a bolest ustupila natolko, ze som schopnu s nou skoro normalne hybat. Pred 12 dnami som si myslel, ze ma to posle do penzie, ked som nevedel v ruke udrzat ani sialku vody.
Beriem aj serrapeptazu, ale opatrne, lebo este stale krvacam asi do zaludka, alebo mozno z pecene alebo pankreasu, kedze aj tam mi liezli sondami a mohli nieco poranit.

RNG

Trpezlivost. Dlhorocne problemy sa nedaju za jeden den vyriesit.
Koloidne striebro mozes brat tiez, len ho s nicim nemiesaj a daj aspon pol hodiny od citricidalu a najlepsie na prazdny zaludok

catenr

Tak na dnes som Citricidal uplne vynechla. Pre istotu. Na noc som musela analgetikum, inak to zial neslo. Ta bolest bola pekelna. V noci som sa zobudila, ze som cela spotena a zahlienena, ruka stale velmi bolela. Bolest uz bola ale o malicko miernejsia a citila som, ze sa mi vracia hybnost do prstov. So zapastim som nadalej nemohla ani pohnut. Do rana opat trochu z bolesti polavilo. Teraz mozem konecne ovladat ruku. Sice na 50% ale aspon mozem fungovat. Stale s bolestou ale citim, ze ustupuje. Aj opuch na zapasti je miernejsi zostava po nom iba mierne zacervenanie. Farba zil je opat ako predtym. Mozno to bolo aj preto, ze som nevedela s celou rukou od zapastia az po prsty pohnut a ruka bola chladna. Zajtra zacnem opat s Citricidalom ale so stvrtinovymi davkami,ktore budem postupne zvysovat. Vies ked je v tele nejaky bordel (co zjavne je) nech ide prec. Preto som dnes Citricidal vynechala a nazim sa dnes vypit min.4 litre vody + zeleny caj a citronovu vodu.
Dnes rano ma 1x neboleli chodidla. Neviem ci je to vdaka tomu "grepu" ale bol to neskutocny pocit, rano prejst bez bolesti noh. Radsej teda jednu a velku ako 100 dalsich.
Vies RNG chcem sa Ti velmi pekne podakovat za to co robis. Bola som v slepej ulicke a Ty si do nej priniesol svetlo. Ukazal si mi cestu kade mam ist. Nikdy by som neverila, ze v tele mozu nejake mikroby sposobit az tolko bolesti. Aj ked som len na zaciatku ocisty, verim, ze to bude uz len lepsie.

Este by som sa chcela spytat. Mozem pri uzivani Citricidalu uzivat aj koloidne striebro? Kolko cca ml?

Dakujem

RNG

Zacinaj s polovicnou dokonca aj len stvrtinovou davkou a podla toho, ak ti telo "nerepta" ju zvysuj az na doporucenu. Ak mas silnu reakciu(herxheimer alebo alergia) mozes na par dni doplnok prerusit a zacat od mensich davok a zvysovat.

RNG

Nuz trochu aspirinu ta nemoze velmi poskodit, ale osobne na zapaly povazujem za ovela ucinnejsi curcumin s bioperinom, boswelin alebo serrapeptazu, co zaroven aj zlepsuje krvnu cirkulaciu a odstanuje krvne zrazeniny, lebo ta fialova farba sa mi nepaci, to je dosledok slabej alebo kompletne zablokovaniej miestnej cirkulacie krvi.Ucinna narazova davka serrapeptazy zacina od 3 x 120 000 IU a viac v pripade krvnych zrazenin.

catenr

Mozes mi prosim teda poradit na zaciatok kolko kvapiek toho Citricidalu by bolo vhodne si dat?

A pokial budu tie bolesti velke mozem analgetikum?
Dakujem

RNG

Citricidal je silne antimikrobialny. Ked znici naraz privela mikrobov, mozes dostat Herxheimerovu reakciu tj reakciu na obsah znicenych mikrobov, co sa ti dostane do obehu.Na stastie je to reakcia len docasna a da sa zmiernit znizenim davky antimikrobialneho. Vseobecne dobra praktika je nezname veci, jedla, doplnky aj lieky zacat brat v mensich davkach a postupne podla tolerancie tela zvysovat.
Inac citricidal mozes davat prakticky do vsetkeho, tj aj roznych jusov.
Fialova je dost neprijemna, to znamena zrazenu/neprudiacu krv.Osobne by som bral nattokinazu na zlepsenie cirkulacie a rozbitie pripadnych zrazenin, co mozes mat. Nakolko to ma spojenie s Herxheimerom, neviem. Takuto reakciu som este nepocul. Napuchnutie, bolesti a hlieny, zimnica a chripkove symptomy vseobecne su bezne pri herxheimerovej reakcii.

catenr

Zdravim Ta RNG. Dnes som prvykrat zobrala Citricidal (ten 60%) 35 kvapiek na liter. No kedze ja nie som moc na horke chute, pilo sa mi to predsa tazsie. Chcem sa spytat mohla by som ho dat aj do dzusu? Jednotlive glgy som musela zapijat cistou vodou, tak mi to neprislo az take strasne.

Co sa chcem este ale spytat je. Citricidal som zacala pit iba dnes. Doobeda ok, ale poobede ma zacalo boliet strasne zapastie, ale prestrasne. Oproti beznym bolestiam, ktorymi v posledmej dobe trpim je toto hrozne. Aj ked je v klude hrozne boli. Opuchlo a zily z vnutornej strany ofialoveli. Myslim, ze ma trochu obchadza aj zimnica.Ale teplota je ok. Neviem ako zvladnem noc. Ked to bude az moc moc zle mozem si dat analgetika? Co by som sice nerada ale skutocne to moc boli. Moze byt tento stav za nasledok uzivania Citricidalu? Mam si ho dat aj zajtra?
Dakujem