Otázky na RNG

RNG

Alex 15, nemam krystalovu gulu aby som to v nej videl. Ale moze to byt napr z cirkulacie krvi, z napadnutych nervovych obalov virusami a pes vie z coho este ineho.
Daj si urobit test krvi na zrazanlivost,
nakvapkaj do oci koloidnu striebornu vodu 3 x denne a uvidis.
Ked je to cirkulacne, tak mas ai vysoku zrazanlivost krvi, co test potvrdi a na to su bezpecne riedice ako nattokinaza a serrapeptaza..
Ked su to virusy, tak tu uz davno trubim , ze je dobre si zvysovat viralnu imunitu, co plati pre kazdeho dnes.

RNG

Canter, na lekarske testy by som sa velmi nespoliehal. Maju ubohu presnost na boreliozu aj na ine, a na mykoplazmy nemaju prakticky nic.
A mozes mat malicky hnisavy vacok pod zubom alebo inde v tele a tam sa ti stale produkuju rozne toxiny a to ti otravuje telo.A ze sa jedna o cinnost aj streptokokov je jasne z vysokeho ASLO.
Nepoznam vyrobok Turmerix, ale viem ze 3 x 1500 mg curcuminoidov s 10 mg bioperinu potlaci zbacne aj velmi silne zapaly v tele. To vsak ale neadresuje dostatocne ich rozne mozne priciny, na to treba spravne antimikrobialne latky. Curcuminoidy su antioxidanty a velmi slabo antimikrobialne, tj obvykle na mikroby treba rozne ine, silnejsie.

Alex15

Ahoj RNG... V poslednom čase mi akosi trochu zlenivelo viečko na lavom oku. Bud sa mi otvara pomalšie alebo sa mi zasekne a musim poriadne roztvoriť oči, aby sa dalo normalne. Akoby mu niečo nad nim bránilo normálne fungovať. Myslíš, že sa mi tam usidlili nejake mikroby či parazity alebo by to mohlo byť z nedostatku vitaminov B alebo niečo úplne iné? Dakujem...

tinna7

Dobrý večer RNG. Chcela by som sa Ťa spýtať, či je pre mňa vhodné brať imunoglucan ak trpím kandidózou. Ďakujem veľmi pekne.

catenr

Dakujem za odpoved.Na zaciatok skusim ten citricidal.Uz to trva 4 mesiace a ziadna zmena.Som z toho uz zufala.Reumatolog mi povedal,ze reuma to nie je a ani bolerioza.Ja som hypermobilna a udajne to moze byt z toho ale tomu neverim.Cize mi dr.povedal,ze jedine co mi moze odporucit su analgetika.Ale predsa nemozem brat.
Nieco mi vraveli aj o vybrati mandli ale to si tiez nedam spravit.Ved hrdlo a anginy su v poriadku.A ten kurkumin mozem brat?

RNG

Zvysene ASLO znamena, ze mas niekde v tele silnu streptokokovu infekciu. Streptokoky vylucuju rozne toxiny a zamorene telo na to odpoveda zapalovymi procesami
Ak mas nejaku zamaskovanu streptokokovu infekciu, na to aby si ju znicila ju treba v prvom rade odmaskovat, na co je NAC(davka 2 x 600 az 1200 mg) a napr enzym serrapeptaza(davka 3 x 120 000 IU)
Nestaci potlacat len zapaly, treba adresovat ich priciny, rozne mikroby.
Doplnky sa beru podla potreby, tj odmaskvace a antimikrobialne dobvtedy, kym, sa v tele infekcia nepotlaci. To poznas v pripade streptokokov na ASLO
Ak to nebude stacit proti tym opuchlinam, treba si telo odmorit pouzitim silnych enzymov. Alebo adresovat inu nakazu, mykoplazmy, zakerne vnutrobunecne parazity, ktore pracuju tak pomalicky, ze si ich telo nevsima a najma u starsch ludi, ako ja to vyzera ako sucast starnutia, nie nasledok premnozenych mykoplaziem.
Ja sa branim poslednych 11 dni masivnymi davkami extraktu z olivovych listov, az 2 x 500 mg oleuropeinu, co je v extrakte z olivovych listov, samozrejme aj NAC a serrapeptaza, kedze mykoplazmy v bunkach sa dobre maskuju.
PO pobyte v nemocnici(operacia zlcnika), kde mi atb znicili crevnu floru sa totiz tieto potvory postupne rozmnozili v tele a 2 mesiace neskor som nevedel zavret ruku, nehovoriac o bolestiach a zacal som si zaroven citit chrbat, kolena a dokonca bederny klb.
Z ruk mi to este celkom neodislo, ale bedra a kolena su uz v poriadku.

catenr

Ahoj RNG.Raz som sa Ta uz pytala ale chcela by som sa este raz.Posledne mesiace ma strasne bolia drobne klby ruk a noh,ich kosti na dotyk.Rano mavam ruky skrehnute,opuchnute,tazsie sa s nimi hybe.Potom stav pomaly v priebehu rana ustupuje.To iste je aj s nohami.Pri chodzi ma boli cela podosva,vankusiky,ledva prejdem.Vobec tomu nerozumiem,ze z coho.Mam 31 a na taketo stavya citim primlada.Krv mam v poriadku,reumat.faktor tiez.Jedine co mam zvysene bolo ASLO.Mozem mat tie bolesti z toho ASLA?Zacala som uzivat Turmerix s piperinom a kupila si Citricidal.Pijem 3l vody denne a uzivam aj Psilium.Ako dlho treba pit ten Citricidal? 35kvapiek do litra ale ako dlho.
Dakujem K.

RNG

Normalna stolica neznamena este , ze nema nejake problemy s travenim, To znamena len, ze creva neregistruju privela toxickych latok, ktorych sa obvykle zbavuju hnackou. Ale mozes mat rozne intolerancie, nedostatok enzymov, zamorene telo pre nedostatok enzymov a podobne.
Candida obvykle nevyvolava hnacky, nase creva ju dost toleruju, ale predsa len nam vytvara rozne toxiny, napada steny criev a zhorsuje crevnu flotu, kde by mali drvivu vacsinu tvorit probiotika, tj uzitocne mikroby pre nase zdravie, nie skodlive alebo len neskodne, ale neuzitocne.
Travenie je vec dostatku kyselin, roznych enzymov, mirovlaknin a dobre osadenych criev probiotikami
Kazdemu odporucam si doplnit vsetko chybajuce, inac to vedie k hromade zbytocnych a casto aj vaznych zdravotnych problemov.
A stravovat sa rozumnejsie, menej cukrov a bielych muk, podla moznosti vylucit vsetky priemyselne znicene potraviny. Inac riskujes hromadu roznych "civilizacnych" chorob.

Lenka.a

RNG, prosím o zopár rád. Až doteraz som každý deň pila 1-2 šálky mlieka za deň. Okrem toho jem skoro každý deň nejaké mäso a pečivo z bielej múky. Mám docela výrazné akné a určite tomu napomáha aj toto. Preto by som potrebovala niečo, čo by dokázalo odhlieniť celé telo a tiež možno rozpustiť rôzne tukové/tukovo-bielkovinové usadeniny. Myslíš, že trávenie by som si tiež mala dať do poriadku s mikrovlákninami, aj keď mám stolicu normálnu?