Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Michalaa, ja odporucam oreganovy olej so zarucenym obsahom carvacrolu, nie oreganove tabletky.
V oblickach mozes mat tiez nakazu, ked mas v crevach kvasne a plesnove kultury. Tam tiez pomoze carvacrol, ale aj citricidal a NAC ako odmaskovac. Mnohe nakazy dnes totoz tvoria biofilmy alebo sa maskuju a zdruzuju, aby do nich nevedeli antimikrobialne prostriedky preniknut. Takze ich treba odmaskovat, na to je NAC a serrapeptaza, pripadne ine enzymy.

RNG

Isiq, v prvom rade znicena crevna flora potrebuje probiotika, silne a stabilne, a zmes mikrovlaknin na ich rozmnozovanie.
Zle mikroby sa daju znicit napr roztokom citricidalu, profesional(tj nie citrovitalu, prosim) , tiez tam pomaha oreganovy olej, NAC, Berberine a ine.
Kandida je pritomna vsade, len ked si ju vypestujes cukrami a vyrobkami z jemnych muk privelmi, tak ti zacne znacne skodit a telo sa brani hnackami=snazi sa zle mikroby z criev vyhodit.
Preto ked nechces mat candidu, musis ju prestat podporovat cukrami a naopak nasadit si probiotika a podporovat ich branim zmesi mikrovlaknin, aspon 15 gramov denne, cely zivot.

Martin.

Ahoj RNG, čo by si mi poradil na úplné uvoľnenie nosa? Dýcha sa mi dobre, ale stále tam niečo cítim a potom smrkám. Možno je to zlozvyk, ale možno tam mám niečo nachytané. Koloidné striebro by mohlo pomôcť alebo niečo iné? Ďakujem!

delphia

tieto pridavne latky v tabletkach nie su nebezpecne?
fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina steárová, zahusťovadlo (guma guar), stearát horečnatý

michalaa

Ahoj RNG pred týždňom som začala užívať oregánové tablety tak ako si mi odporúčal 2tablety 3x denne ale od včera ma akosi bolia obličky tak neviem mám to prestať užívať alebo sa len telo čistí od tých plesní, ďakujem za odpoveď

Issiq

RNG prosím o pomoc
Mam hnacku uz 2 týždeň brali mi vyter krv a moc vsetko v poriadku tabletky a klasická dieťa nepomáha tak som si čítala o candida a takmer všetky príznaky som mala a mam v priebehu 2 rokov dokonca mi ju objavili z výteru hrdla tak by som chcela poprosiť o radu na tu diétu proti candide aby sa zastavili aj tie hnacky čítala som o tej diete kokosovy olej uz mam citrovital tiez chcem este dokúpiť oreganovy olej a psyllium no a mam aj probiotika candistop obsahuje extrakt z cesnaku a grapefruitovych jadierok alebo radšej kúpiť nejake iné ??? Ako by som mala postupovať prosím o radu tým ze hnackujem som schudla dost kíl ďakujem za radu a odpoved

RNG

Viki pozor na zuby. Pi to crez slamku, aby sa ti to nedotklo zubov.A vyplachni si pre istotu po tom usta.
Preto odporucam skor kapsule a tabletky, co obsahuju HCl, ako BerainHCl, pepsin HCl, L-Lysin HCl, ktore obsahuju okrem kyseliny aj uzitocne latky pre telo(betain je na pecen, pepsin je traviaci enzym, L-lysin je cenna aminokyselina, potrebna na tvorenia kolagenu)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk