Otázky na RNG

RNG

Michalaa, ak sa ti ta tobolka oreganoveho oleja rozpusti uz v zaludku, mas akutny nedostatok kyselin. Ak sa ti rozpusti v crevach a vrati sa pod vplyvom kvasenia spolu so zlcou do zaludka, mas hiatalny reflux, tj nespravnu motilitu, obratenu, a to mozes vyriesit len jedenim ovela viac mikrovlaknin.
Bolesti obliciek s tym nesuvisia, ale ak ta bolia, mozes tam mat nejaku nakazu, na co moze pomoct aj oreganovy olej, NAC, roztok citricidalu alebo berberine, podla toho, o aku nakazu sa jedna.

michalaa

No ja som to zle napísala mám ten oreganový olej v tobolkách od now ale pobolieva ma aj žalúdok a tie obličky tak som sa zlakla či to nemôže nejako uškodiť keď na krabičke je dávkovanie 2x1 tableta denne

RNG

Infekciu v celnych dutinach mozes vynicit len kvapkami do nosa, v leze s hlavou zaklonenou co najviac do zadu. Pri prieniku do celnych dutin pocitis kratkodobu ostru bolest=osmoticky sok. Mozes pouzivat kvapky koloidneho striebra alebo roztok citricidalu.
Dnes popznam na trhu uz len jeden ucinny citricidal, profesional, tj povodny pravy z firmy BioChem Research, ktory je 60% a na roztok ho treba 35 kvapiek do litra vody, co je zaroven denna davka na pitie, alebo si z neho das do flasticky a pouzivasd ako mkvapky do nosa, oci, usi a vyplachy a omyvanie ran.

RNG

Fosforecnan vapenaty je zdroj fosfatov a vapnika, co je dobre na kosti. Guarova guma je zivina pre probiotika atd.
Ecka v potravinovych doplnkoch su ovela prisnejsie vyberane, ako tie co pouziva potravinarstvo, alebo farmacia.
Niektore su dokonca ziviny, ine su lekarmi oprehlasene za uplne neskodne.
Osobne sa podla moznosti e-cka vyhybam pokial sa da.

RNG

Michalaa, ja odporucam oreganovy olej so zarucenym obsahom carvacrolu, nie oreganove tabletky.
V oblickach mozes mat tiez nakazu, ked mas v crevach kvasne a plesnove kultury. Tam tiez pomoze carvacrol, ale aj citricidal a NAC ako odmaskovac. Mnohe nakazy dnes totoz tvoria biofilmy alebo sa maskuju a zdruzuju, aby do nich nevedeli antimikrobialne prostriedky preniknut. Takze ich treba odmaskovat, na to je NAC a serrapeptaza, pripadne ine enzymy.

RNG

Isiq, v prvom rade znicena crevna flora potrebuje probiotika, silne a stabilne, a zmes mikrovlaknin na ich rozmnozovanie.
Zle mikroby sa daju znicit napr roztokom citricidalu, profesional(tj nie citrovitalu, prosim) , tiez tam pomaha oreganovy olej, NAC, Berberine a ine.
Kandida je pritomna vsade, len ked si ju vypestujes cukrami a vyrobkami z jemnych muk privelmi, tak ti zacne znacne skodit a telo sa brani hnackami=snazi sa zle mikroby z criev vyhodit.
Preto ked nechces mat candidu, musis ju prestat podporovat cukrami a naopak nasadit si probiotika a podporovat ich branim zmesi mikrovlaknin, aspon 15 gramov denne, cely zivot.

Martin.

Ahoj RNG, čo by si mi poradil na úplné uvoľnenie nosa? Dýcha sa mi dobre, ale stále tam niečo cítim a potom smrkám. Možno je to zlozvyk, ale možno tam mám niečo nachytané. Koloidné striebro by mohlo pomôcť alebo niečo iné? Ďakujem!

delphia

tieto pridavne latky v tabletkach nie su nebezpecne?
fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina steárová, zahusťovadlo (guma guar), stearát horečnatý

michalaa

Ahoj RNG pred týždňom som začala užívať oregánové tablety tak ako si mi odporúčal 2tablety 3x denne ale od včera ma akosi bolia obličky tak neviem mám to prestať užívať alebo sa len telo čistí od tých plesní, ďakujem za odpoveď