Otázky na RNG

Issiq

RNG prosím o pomoc
Mam hnacku uz 2 týždeň brali mi vyter krv a moc vsetko v poriadku tabletky a klasická dieťa nepomáha tak som si čítala o candida a takmer všetky príznaky som mala a mam v priebehu 2 rokov dokonca mi ju objavili z výteru hrdla tak by som chcela poprosiť o radu na tu diétu proti candide aby sa zastavili aj tie hnacky čítala som o tej diete kokosovy olej uz mam citrovital tiez chcem este dokúpiť oreganovy olej a psyllium no a mam aj probiotika candistop obsahuje extrakt z cesnaku a grapefruitovych jadierok alebo radšej kúpiť nejake iné ??? Ako by som mala postupovať prosím o radu tým ze hnackujem som schudla dost kíl ďakujem za radu a odpoved

RNG

Viki pozor na zuby. Pi to crez slamku, aby sa ti to nedotklo zubov.A vyplachni si pre istotu po tom usta.
Preto odporucam skor kapsule a tabletky, co obsahuju HCl, ako BerainHCl, pepsin HCl, L-Lysin HCl, ktore obsahuju okrem kyseliny aj uzitocne latky pre telo(betain je na pecen, pepsin je traviaci enzym, L-lysin je cenna aminokyselina, potrebna na tvorenia kolagenu)

RNG

Tok hlienov moze byt z roznych nakaz, su dokonca kultury, plesne, na ktore su schopne v hlienoch zit a maskovat sa. Na tie pomaha odmaskovac NAC aj serrapeptaza, a samozrejme oreganovy olej. Inac oreganovy olej sa da aj inhalovat, jednoduchy inhalator je papierova trubka(napr z kuchynskych uterakov) a dat na nu par kvapiek(opatrne, nie privela) oreganoveho oleja a cez to dychat, najma nosom.

viky

RNG kupila som si 3,5% HCL v lekarni.Moze to byt nahrada za HCL v doplnkoch,ktore odporucas? Pijem to po jedle,5 kvapiek v troche vody,neskor chcem zvysim na 10,ak mi to nebude robit problemy.

rhapsody1

Zdravim RNG, dlho som nepisal ale tak chcem sa podelit aspon s nejakou informaciou. Bol som tento tyzden na vysetreni a MRSA v nosnych dutinach nenasli, takze citricidal podla vsetkeho zabral !
Nic vsak nemeni, ze moj stav co sa tyka neustaleho soplenia neprestal. VYbral som vsetky tebou odporucane pripravky ale nepomohlo to. Teraz vyskusam CDS(CLO2) snad to pomoze.
Navyse som zistil, co sa mi to deje s nechtami *syndrom zltych nechtov, ktory je spajany s dlhodobymi problemami s dutinami, bronchitidou, pluca..skratka vsetko to co ma trapi.
Ale aspon to MRSA som znicil. :)

RNG

Nuz ja sa veru od nej nedam celkom odhovorit, tak aspon raz za mesiac si ju veru doprajem. Co sa tyka slaniny prazenej, ta moze byt skodliva=karcinogenna, lebo obvykle slaninu konzervuju nitratmi a tie vytvaraju pri prazeni karcinogeny oxidaciou. Ale ani od toho sa nenecham celkom odhovorit. Len to uzivam dost zriedka.
Zivot cloveku nedava casto privela prilezitosti na vyzivanie sa a prijst o vsetky pozitky z jedla je privelky trest. Radsej s mierou riskujem.
Ved co by to boli za bryndzove halusky bez skvariek!!!

Martin.

Tak radšej surovú slaninu už nechám tak. :) Keby tam predsalen niečo bolo, tak by to mohla pomôcť vylúčiť z tela cibula, ktorú som vždy jedol so slaninou, nie? :) Ešte raz ďakujem...