Otázky na RNG

RNG

mayusa, ppod kyselinami myslim zaludocne kyseliny, ktore mozes dostat extra z Betainu HCl, s pepsinom HCl.
Pod enzymami myslim podobne ako nam vylucuje nas vlastny pankreas, tj pancreatin. Pozri napr na iherb.com

zullu1234

Otázka pre RNG
brala som vitaminove doplnky od firmy pharmanex - life pack spolu s omega mastn.kyselinami, life pack mal pokryvat dennu davku vitaminov a mineralov, dalje som od tej istej firmy brala produkt R2,
ktorý slúži na energiu a detoxikáciu, kedze su to velmi drahe pripravky, neviem, ci vies nieco blizsie o ich zlozeni, otazka znie? vies mi poradit nieco v podobnom duchu napr. na iherb?
dakujem
jana

zullu1234

Otázka pre RNG
brala som vitaminove doplnky od firmy pharmanex - life pack spolu s omega mastn.kyselinami, life pack mal pokryvat dennu davku vitaminov a mineralov, dalje som od tej istej firmy brala produkt R2,
ktorý slúži na energiu a detoxikáciu, kedze su to velmi drahe pripravky, neviem, ci vies nieco blizsie o ich zlozeni, otazka znie? vies mi poradit nieco v podobnom duchu napr. na iherb?
dakujem
jana

mayusa

Ďakujem za odpoveď. Ved práve že to som čítala ako prvé it scared the hell out of me:(( a práve že žiadnu obezitu nemám. Maly mal rok takže som dávno po pôrode a ani vtedy som netrpela obezitou, teda nikdy predtým som S tým nemala problém. Moze byť zlá nepravidelná strava spúšťačom? A fat food taktiež ako som sa dočítala ale nechápem lebo ja nič také nekonzumujem. NevieM presne aké kyseliny myslis a enzýmy môže byť pancreolan? Neviem či je ale pre breastfeeding mum:(( dakujem ti

RNG

Vysoko lipaza v krvi moze byt z roznych dovodov, pozri
chemocare.com
Moze byt az ako nasledok tumorov, ale obvykle je to len spojene so zapalom pankreasu, pripadne ladvin, ktory sa da adresovat antimikrobialnymi latkami. A dokonca to moze byt sposobene len obezitou, co je dost casta po porode.
Takze si to daj presetrit, aby si vedela, co vlastne chces adresovat.

Pri zapale pankreasu je zvysena aj hodnota amylazy, nielen lipazy. Pri zapale pankreasu sa nevylucuje dost pankreatickych enzymov do potravy, tj mas s tym spojene pokazene travenie, zaludocne tazoby a podobne.
Na to skus brat kyseliny a hlavne enzymy na zlepsenie travenia a absorbcie zivin.

RNG

Rozne flaky na kozi mozu byt dosledok virusov, alergie na lepok alebo mlieko, pripadne nasledky plesni na tele.
Kazde treba adresovat prislusnymi prostriedkami.

RNG

Drobny trupik, zvacsuju sa jej organy, ako pecen, pankreas a dokonca slezina?
Za tym musi byt nejaka mikrobialna cinnost, podozrievam najma virusy a preto odporucam brat colostrum, 2 x 10 gramov, monolaurin, 2 x 5 gramov, a pripadne aj chaparal, 2 x 1 gram.
Inac si neviem vysvetlit totiz "zvacsovanie organov" bez akehokolvek ineho nalezu.

mayusa

Ahoj RNG, tak momentálne som na nervy:(( zistila som že mám vysokú lipazu. Kojim 12 mes dieta. A moje mlieko smrdi:(( posledne som schudla, ťažko mi je a boli ma brucho po jedení. A zjem toho málo. Malo je O tom po slov písané. Na angl stránke som nasla všeobecný článok re high lipase a bolo tam že môžu s toho vznikať tumory? Tak som úplne V šoku. Čo môžem urobiť aby som to napravila/dala do pôvodného stavu da sa to este napravit vobec Prosím ťa. Dakujem s celého srdca

mayusa

Ahoj RNG, tak momentálne som na nervy:(( zistila som že mám vysokú lipazu. Kojim 12 mes dieta. A moje mlieko smrdi:(( posledne som schudla, ťažko mi je a boli ma brucho po jedení. A zjem toho málo. Malo je O tom po slov písané. Na angl stránke som nasla všeobecný článok re high lipase a bolo tam že môžu s toho vznikať tumory? Tak som úplne V šoku. Čo môžem urobiť aby som to napravila/dala do pôvodného stavu da sa to este napravit vobec Prosím ťa. Dakujem s celého srdca