Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

drobnytrupik

Dobrý večer RNG, dnes bola mama na ultrazvuk vnútorných orgánov a ku všetkých tým ostatným diagnózam ako hepatopatia, susp. pankreopatia jej dnes pripísali - hepatosplenomegalia. Prosím ťa aká je to choroba? dá sa to liečiť? prípadne udržiavať v norme?a ďalej jej lekár napísal, že sa jej pečeň oproti poslednému ultrazvuku zväčšila. Prosím poraď, lebo už mama ide z toho psychicky dole.Vrelá vďaka

RNG

Babs, jam a pupalkovy olej a saw palmetto mozes brat kludne a neprerusene cely cas. Neviem, na co pouzivas saw palmetto, ale niekedy sa pouziva na zvacsenie prs, a zvysenie hormonalnej cinnosti celkove.
Ked ho nepotrebujes, mozes ho prestat brat a radsej ber Dong Quai=angeliku cinsku v davke 2 az 5 gramov denne.

Babs2828

Dobrý deň RNG,
mám nepravidelný menštruačný cyklus. Užívam 4 mesiaceSaw Palmetto a Wild yam root a 3 mesiace po sebe som mala relatívne pravidelný cyklus, plus mínus pár dní. Tieto doplnky užívam ďalej ale tento mesiac sa opäť cyklus predĺžil a menštruácia neprišla. Chcem sa opýtať, ako dlho sa môžu tieto doplnky užívať? Netreba v ich užívaní urobiť prestávku? Niekde som čítala, že Wild yam sa má užívať 2 mesiace a potom sa musí na 1 mesiac urobiť prestávka. Je to pravda? A čo Saw Palmetto? Môže sa užívať dlhodobo? A ešte jedna otázka, dnes som si kúpila Pupalku dvojročnú 2000 mg v tobolkách. Môže sa kombinovať s Wild yam a Saw Palmetto? Alebo si mám dať teraz pauzu a skúsiť užívať len Púpalku? ĎAKUJEM za upresnenie a odpoveď

Dendo111

Ahoj RNG,

Beriem antibiotiká Ciphin 500, mám doma Betain HCl, Pancreatin, probiotiká a nejaké mikrovlákniny. Všetko užívam na dennej báze, ale chcel by som sa opýtať či mám nejak zmeniť dávkovanie kvôli užívaniu antibiotík alebo pokračovať v klasickom užívaní. Ďakujem

RNG

Drobnytrupik, problemu s pecenou mozu byt dlhodobe, nakaza ako hep C nezmizne len tak lahko, to trva mesiace pouzivania protokolu dr Berksona na potlacenie. Inac na hep C prakticky nie je ziadny farmaceuticky liek, co by ju pozitivne vyliecil .

RNG

Zapaly bartoliniho zlazy su najma z kvasnych a plesnovych kultur, na co by malo byt ucinne najma pouzitie oreganoveho oleja a NAC. Ale mozu byt aj bakterialne, na co by som pouzil aj citricidal , pit aj vyplachy.
Zaujimave je pouzitie iontoforezy striebra, kedze sa jedna o miestny zapal, lokalizovany v zlaze.

RNG

analyn, kedze sa u saparalu nedokazala toxicita, ako to FDA povodne tvrdilo, dnes sa znova uz dlho predava ako GRAS, tj bezpecny na pouzivanie.
Ja mam aj tak tak trochu vyhrady proti chaparalu,ako stary konzervativec, a odporucam ho pouzivat pri viralnych utokoch len kratko,tj max 1 tyzden.

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď. Tak bude musieť si znova nasadiť celé dávky tých vitamínov, lebo keď som jej to dala a brala to poctivo v dávkach, ktoré ste určili, tak mala výsledky o niečo lepšie, čiže to bude asi beh na dlhé trate. Ešte raz ďakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk