Otázky na RNG

RNG

Marin, samozrejme sa rozne parazity daju znicit napr protiparazitickou kurou dr Huldy Clark, a rozne mikroby roznymi antimikrobialnymi doplnkami.
Ale prevencia je menej "bolestna", nez potom zachranovanie situacie, najma ked nemusis vediet dlhy cas, co ti je, lebo ti lekari nemusia nic najst. Nie kazdy mikrob sa hned ukaze alebo da lahko diagnozovat. To iste patri na parazity.

RNG

Lekno, vitaminy D-3 a K-2 nemaju s bolestou nic spolocne. Tie len pomozu kalcifikaty postupne odbudovast odtial , kde nepatria.
Davka vitaminu D-3 ma byt 5000 IU, a K-2 (druh MK7 najlepsie) 0kolo 100 mikrogramov. Oba mozes najst napr na iherb.com

Martin.

A ak by som predsalen niečo zjedol, čo som nemal, zistím to? A ako sa dajú potom mikróby či parazity zničiť, napr. svalovec, ako písala Hanka v tej téme?

lekno09

Dobre RNG,tak mi porad,aký je to vitamin D3 a K2,mne to nič nehovorï.Tã bolesť je dosţ neprïjemnã,musîm chodiť po špičkãch,aby som necïtila bolesť.

RNG

Martin, riziko je vsade. Ak mas to nestastie, ze dostanes slaninu nakazenu nejakymi mikrobami alebo parazitmi, tak mas smolu.
Takze tu nehovorime o skodlivosti slaniny, ale toho, co na nej nema byt a niekedy predsa len je.
Ja kupujem slaninu obvykle sterilizovanu a vakuove balenu. Tam je ta pravdepodobnost nakaz podstatne znizena, hoci nie uplne vylucena.

RNG

lekno, lekaren je na lieky, ja sem donasam informacie od lekarov , ktory pouzivaju na liecenie potravinove doplnky, nie lieky.

Martin.

RNG, dnes si napísal do tejto témy...
www.zdravie.sk

Mohol by si to tam trochu zhrnúť, či je teda konzumácia surovej slaniny bezpečná alebo nie? Ak nie, čo sa môže stať a ako sa proti prípadným mikróbom alebo parazitom brániť? Ďakujem!

lekno09

RNG,dakujem za odpoveď,
ešte by som ta poprosila,aby si mi poradil,čo si mám kúpiť v lekárni aby mi to pomohlo.
RNG a načo slúži Flektor??čomu to pomáha??
dakujem za odpoveď

RNG

Lekno, vyrastky/kalcifikaty/ostrohy sa daju odstranit chelaciou/remineralizaciou a dlhodobym branim vacsich davok vitaminu D-3 a K-2. Teplo(24 hodin) tomu samozrejme napomaha. Takze nos vlnene ponozky cely cas, aj do postele.
Ozarovanie to neodstrani, len ti moze okolite tkanivo poskodit.

RNG

Lenka, raz to bude iste mozne, ale ja osobne sa toho asi nedozijem. Je okolo toho hromada hluku, ale je to este len doslova v plienkach, vobec nie bezpecne, masovo pouzitelne a cenovo pristupne.