Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Mikrovlaknin je hromada, a probiotika potrebujeu tiez pestru stravu, tj nielen psylium, ale aj pektiny, inulin, arabinogalaktany glucomanan a podobne.
Denne odporucam kazdemu brat aspon 15 gramov, po cely zivot, lebo probiotika treba cely zivot podporovat a creva cistit od neziaducich latok(absorbcia a mechanicke cistenie)
Zialbohu v nasej potrave je mikrovlaknin primalo, takze je rozumne si ich kazdodenne doplnovat.
Probiotika staci len nasadit, oni sa rozmnozia sami, ked ichj podporis mikrovkninami. Inac to malicko, co je v kapsuliach je len nasada, to sa musi rozmnozit mnohotisickrat, aby si pocitil ucinky dobrej probiotickej crevnej flory.

Terry90

RNG, chcel by som brat vlakninu (asi psyllium) s probiotikami. Ako casto treba doplnat probiotika a v akom mnozstve pre zdravu crevnu floru a znicenie odpadu v crevach a traviacom trakte? Kolko gramov psyllia by som mal brat denne? Moze sa vlaknina s probiotikami doplnat nonstop cely zivot? Predom ti dakujem za pomoc.

RNG

To ani mne casto nepracuje,to zalezi od toho, ako to maju programovane v roznycyh strankach tj aj na tomto fore aj inych, ale ked si tie odkazy zadas, trebars manualne naklepes do adresy hore miesto napr www.google.sk tak ti to vyhlada.
Ja nie som administrator ani programator, a neviem system zmenit.
Ja ti mozem len uviest rozne adresy, ktore si mozes dat do nadpisu, tak ako napr tento co je teraz hore
www.zdravie.sk a miesto neho tam das ziadany, ako tu uvedeny www.weltabs.com alebo rozne ine, ci su cervenym vysvietene, alebo nie.

orol

rng nazory, ako aj rng stres je ok, otvorim. Ale nefunguje mi otvorit tie odkazy pri rng stres (vysvietene cervenym).

Po kliknuti mi odkazuje: 404 - Stránka nenalezena Při provádění Vašeho požadavku došlo k této chybě: 404 - Stránka nenalezena.

orol

Tu mi to je jasne
-odkaz odstránený-

ale myslim tieto odkazy nemozem otvorit:

www.welltabs.com
Taketo a podobne vytazky je dnes dostat z roznych zdrojov, pozri napr na
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

RNG

Inas neviem, ako mas zaprogramovany pocitac, ale ja nemam problemy otvorit ziadne tie spomenute temy , kde ich zadam do Google.sk
Skus teda priamo pod rng.nazory.eu

RNG

L-theanine na ukludnenie, B-vitaminy ako stres B a vodu , tj viac vody a enzymy su vhodne aj pre tehotne.
Tiez vitamin D-3, C E, mikrovlakniny a probiotika, pripadne aj krill olej, lebo aj ona aj dieta potrebuju DHA na vyvoj a regeneraciu nervovej sustavy, tj aj na mozog

orol

Pod rng stres som pozeral predtym niekolkokrat, no nejde mi otvorit ani jeden odkaz !

RNG, robi mi problem jej poradit, kedze
j e t e h o t n a
Byliny ako betonika, valeriana, medovka atd + lubovnik jej, (kedze je tehotna nejdem a nechcem davat ) a tak som sa tesil na Tvoj vzdy dobry nazor, radu.

Skus mi napisat,konkretne ake potravinove doplnky je vhodne v obdobi gravidity na uvedeny problem uzivat.

RNG

Nuz nervozita je casto zo stresu, co sa da adreasovat, pozri cez Google.sk pod rng stres
a bolesti hlavy mozu byt z nedostatku vody alebo zhorseneho travenia(kyseliny, enzymy, mikrovlakniny probiotika)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk