Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Drobnytrupik, ja som zriedka odporucal hocijaky sypany caj uncarie tometosy, ale len vytazky z nej ako Samento a Prima una de gato
Pes vie, co za vyrobok mas, ja verim len vyrobkom z reputabilnych spolocnosti, najma z USA, kde su velmi prisni na kvalitu potravinovych doplnkov.
Vracanie, hnacky a podobne je priznak zniceneho travenia a to je vec kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
Ale moze to byt aj zo zamorenia(chemia, lieky, parazity), co treba odmorovat cistenim pecene(protokol dr Berksona) enzymatickym cistenim tela, absorbciou a chelaciou a tiez protiparazitickymi protokolmi.

drobnytrupik

Dobrý deň RNG, chcela by som poznať Váš názor na jeden problém mojej mamy.
Kúpila som jej sypaný čaj z Vilcacora ( mačací pazúr), ktorý si mama zarábala presne podľa priloženého návodu, avšak po vypití čaju a aj následné dni keď ho pila jej bolo strašne nevoľno, nemohla jesť, stále ju napína na vracanie, aj aj hneď ráno po prebudení, má hnačky a aj jeden deň sa jej stala nepríjemnosť - z konečníka jej samovoľne vyšlo dosť veľké množstvo krvi. Je jej nevoľno, na odpadnutie a stráca ako sa hovorí pôdu pod nohami , akoby sa jej podlamovali nohy.Je astmatička, má chronicky zničenú pečeň - z toluénu v práci, silnú osteoporózu. Preto by ma zaujímalo, či to môže byť dôsledok toho čaju, či sa koná v jej tele očista a najprv sa zhorší zdravotný stav a postupne sa to bude zlepšovať, alebo to môže byť iný chorobný stav. ešte podotýkam, že síce nemá stanovenú diagnózu, ale má problémy s hrubým črevom - pocit nutkania na stolicu, hnačky a už mala aj krv v stolici. ( jej otec zomrel na rakovinu hrubého čreva)
Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

RNG

Na Slovensku alebo dokonca v celej Europe je dost slaby vyber doplnkov, a prilis vysoke ceny. Ale daju sa kupit cez internet, skus napr iherb.com alebo ine internetove obchody.

RNG

Nuz osobne by som pouzival ovela silnejsie vytazky, nez len stava z ciernej redkovky, najma vacsie davky sylimarinu.
Ale dostat aj ine na cistenie pecene, ako zmes vytazkov z pupavovych korenov, cynarinu sylimarinu a podobne.

bubinko83

Našla som vyrobok Rabanon bio -je to štava z tej čiernej redkovky? Myslite že je to dobre? dost to chvalia.Dakuejm

bubinko83

RNG a ako mam konzumovat tu redkovku čiernu? štavu ? kolko mam toho pit ake množstvo,kedy a ako dlho ? Dakujem

RNG

Zachvat znamena, ze sa zlc nemoze vylucit do criev a tak sa vyluci do krvi, ktora sa filtruje v ladvinach a z toho je ten moc tmavy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk