Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

drobnytrupik

Dobrý deň RNG, chcela by som poznať Váš názor na jeden problém mojej mamy.
Kúpila som jej sypaný čaj z Vilcacora ( mačací pazúr), ktorý si mama zarábala presne podľa priloženého návodu, avšak po vypití čaju a aj následné dni keď ho pila jej bolo strašne nevoľno, nemohla jesť, stále ju napína na vracanie, aj aj hneď ráno po prebudení, má hnačky a aj jeden deň sa jej stala nepríjemnosť - z konečníka jej samovoľne vyšlo dosť veľké množstvo krvi. Je jej nevoľno, na odpadnutie a stráca ako sa hovorí pôdu pod nohami , akoby sa jej podlamovali nohy.Je astmatička, má chronicky zničenú pečeň - z toluénu v práci, silnú osteoporózu. Preto by ma zaujímalo, či to môže byť dôsledok toho čaju, či sa koná v jej tele očista a najprv sa zhorší zdravotný stav a postupne sa to bude zlepšovať, alebo to môže byť iný chorobný stav. ešte podotýkam, že síce nemá stanovenú diagnózu, ale má problémy s hrubým črevom - pocit nutkania na stolicu, hnačky a už mala aj krv v stolici. ( jej otec zomrel na rakovinu hrubého čreva)
Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

RNG

Na Slovensku alebo dokonca v celej Europe je dost slaby vyber doplnkov, a prilis vysoke ceny. Ale daju sa kupit cez internet, skus napr iherb.com alebo ine internetove obchody.

RNG

Nuz osobne by som pouzival ovela silnejsie vytazky, nez len stava z ciernej redkovky, najma vacsie davky sylimarinu.
Ale dostat aj ine na cistenie pecene, ako zmes vytazkov z pupavovych korenov, cynarinu sylimarinu a podobne.

bubinko83

Našla som vyrobok Rabanon bio -je to štava z tej čiernej redkovky? Myslite že je to dobre? dost to chvalia.Dakuejm

bubinko83

RNG a ako mam konzumovat tu redkovku čiernu? štavu ? kolko mam toho pit ake množstvo,kedy a ako dlho ? Dakujem

RNG

Zachvat znamena, ze sa zlc nemoze vylucit do criev a tak sa vyluci do krvi, ktora sa filtruje v ladvinach a z toho je ten moc tmavy.

bubinko83

RNG,inak 2x po tom zachvate som mala v stolici niečo ako piesok ,neviete čo to mohlo byt? Bolo to menšie ako mak a bolo toho vela a asi 3-4 som si to všimla.Kamene som nevidela.DOktor sa ma len pri zisteni kamneov pytal či som po zachvate nemala tmavy moč ,ale to som si nemala iba ta stolica mi prišla nezvyčajna.

bubinko83

RNG ja rozumiem že male kamienky možu vyjst ale vraj tie su aj nazakernejšie a je z noch najviac zachvatov :( a ja mam prave tie drobne,mala som ich na sone cca 6-7ks .

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk