Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Zinc for acne mas napr puritan.com, asle zinok mozno dostat ako doplnok od roznych vyrobcov. Najuzitocnejsie su chelaty zinku, napr bis glycinat, alebo este lepsia zinc carnosine, ktory sa predava ako prostriedok proti helikobacteru pilori ale je to aj inac vyborny zdroj zinku, sice trochu drahsi, ako ine.

Maruska9

Pan RNG, chcem si objednat Vami odporucane tabletky Zinc for acne. Viete mi poradit ako a kde?
moj mail: actafool1@azet.sk dakujem

RNG

Al nemaz zachvaty casto, mozno by si mala sa pokusit riedit zlc, co ti moze tie kamene rozpustit. na to je treba najma sylimarin, asi 1 gram denne v rozdelenych davkach, mikrovlakniny, co tu vylucenu zlc vynesu von, aby sa nereabsorbovala, a pripadne vytazky z pupavy a articoku, a cierna redkovka, co tiez zvysuju tok zlci tym, ze ju rozriedia.
Mne prave pred 2 mesiacmi zlcnik vyoperovali, dosiel som domov so znicenou crevnou kulturou tj hnackami, s nakazou na pohlavnom ude(necistoty v nemocnici) a krvacanim do zaludka(prihorlivo mi pumpovali zaludok)
Takze je preco sa nemocnic bat, a co sa da vyriesit inac, treba sa pokusit. Ja som nemal cas na rozpustenie kamenov, lebo som nikdy zlcnikovy zachvat nemal , ani ziadnu bolest, tj nemal som nan ziadne podozrenie az ked som dostal velke bolesti a v nemocnici mi povedali, ze sa mi zlcnik doslova rozpada=nekroza a nic ineho nemohli urobit, lebo cakania co uz len den-dva mi mohlo sposobit otravu krve.
Aby to vsetko vycistili, museli mi urobit dlhy rez(38 stychov), takze sa dosial musim chranit namahy, aby sa mi to vnutri nerozpadlo, kedze som cukrovkar a pomaly sa hojim.

RNG

Cajka, pouzit zabal z kokosoveho oleja s pridavkom citricidalu ti moze byt len uzitocne, ci uz na kozu alebo pokozku na hlave pod vlasami.

RNG

Michalaa, ja som minule pouzil az 3 x 5 kapsul oreganoveho oleja, lebo som sa chcel hlienov zbavit co najskor a nic som nepozoroval skodlive.
Vsetky potravinove sdoplnky sa pouzuivaju len pokial ich potrebujes a ja ti neviem povedat, ako dlho vam potrva sa zbavit candidy a mykoz.
Ale v kazdom pripade berte aj hodne mikrovlaknin a probiotika, tie vam najviac pomozu v boji proti mykozam

viky

RNG

vysli mi nizke hodnoty prolaktinu ja som cakala opak,pretoze som mavala zvysene v minulosti

chcela som si objednat YAM na znizenie a teraz potrebujem zvysit,co mi na to odporucas?dakujem.

bubinko83

RNG ,prosim viete mi poradit? Mam 30 rokov a v tehotestve sa mi vytvorili žlčnikove kamene.Je ich par a su drobne,odporučaju mi operaciu ale ja zatial nechcem,ale všade čitam ake je to nebezpečne a čo všetko može taky maly kamen sposobit tak mam strach :( pre pankreatititdu atd. Je naozaj bezepečne dat ho vyoperovat? Nebojim sa operacie ako skor travenia potom.Teraz sa stravujem striedmo a zachvat som mala 2x za 4 mesiace a len v noci.Pijem bylinkove čaje a citim sa inak dobre.dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk