Otázky na RNG

RNG

Cajka, pouzit zabal z kokosoveho oleja s pridavkom citricidalu ti moze byt len uzitocne, ci uz na kozu alebo pokozku na hlave pod vlasami.

RNG

Michalaa, ja som minule pouzil az 3 x 5 kapsul oreganoveho oleja, lebo som sa chcel hlienov zbavit co najskor a nic som nepozoroval skodlive.
Vsetky potravinove sdoplnky sa pouzuivaju len pokial ich potrebujes a ja ti neviem povedat, ako dlho vam potrva sa zbavit candidy a mykoz.
Ale v kazdom pripade berte aj hodne mikrovlaknin a probiotika, tie vam najviac pomozu v boji proti mykozam

viky

RNG

vysli mi nizke hodnoty prolaktinu ja som cakala opak,pretoze som mavala zvysene v minulosti

chcela som si objednat YAM na znizenie a teraz potrebujem zvysit,co mi na to odporucas?dakujem.

bubinko83

RNG ,prosim viete mi poradit? Mam 30 rokov a v tehotestve sa mi vytvorili žlčnikove kamene.Je ich par a su drobne,odporučaju mi operaciu ale ja zatial nechcem,ale všade čitam ake je to nebezpečne a čo všetko može taky maly kamen sposobit tak mam strach :( pre pankreatititdu atd. Je naozaj bezepečne dat ho vyoperovat? Nebojim sa operacie ako skor travenia potom.Teraz sa stravujem striedmo a zachvat som mala 2x za 4 mesiace a len v noci.Pijem bylinkove čaje a citim sa inak dobre.dakujem

cajka

RNG s padanim vlasov mam problem pisal si mi ze to moze byt v dosledku parazitov alebo virusov ci mikrobov preto som sa na to pytala.. co je to demodex. ale aj tak neviem ci by som na to mohla prist sama ci to mam.. kedze kozny lekari nemaju zaujem prist o pricinu aj ked uz mi vidiet kozu..

michalaa

Ahoj RNG, chcela by som ťa poprosiť o radu ako by som mala užívať oreganový olej v kapsuliach od firmy now. Kdesi si písal, že 3x2 kapsule denne, možem ich toľko užívať keď vážim 60kg? A ako dlho to treba užívať stačí to jedno balenie to vychádza pri tomto dávkovaní na 15 dní, trpíme s mužom mykózami a nevieme sa toho zbaviť, veľmi pekne ďakujem za radu

RNG

Cim viacerymi prostriedkami sa branis, tym lepsi ucinok to ma.Lebo sa vzajomne doplnuju v ucinkoch.
Osobne nepoznam nikoho, ktory by mal reakciu na NAC, skor su to e-cka vo farmaceutickej verzii, co to mozu sposobit.Preto davam prednost NAC v doplnkarskej/potravinarskej verzii, ako vo forme lieku s hromadou pochybnych e-ciek

catenr

Dakujem cize ak mi po uzivani NAC bude nejak spatne treba telo aj odmorit?A ked nie je to ok?

Ako dlho ich treba brat(NAC a citricidal)? A je lepsie ich brat sucasne?Citricidal mam totizto estr len objednany a musim pockat kym prijde.Dakujem

RNG

ACC long je farmaceuticka verzia N-acetyl cysteinu, ktora ma v sebe zbytocne e-cka.
NAC odmaskovava, tj zlepsi schopnost tela adresovat rozne nakazy, no a ked je telo prilis uspesne v ich zabijami, tak mozes dostat uhynovu reakciu(herxheimer/Jarish) , ale zialbohu mikroby v tele znicene vzdy daju svoj obsah toxinov do obehu a telo je na kratky cas zamorene.

RNG

ASLO je test na protilatky, co telo vyraba, ked je napadnute streptokokmi. Citrircidal je obvykle na streptokoky znacne ucinny, ale ked sa z nejakych dovodov zdruzia a zamaskuju, treba ich odmaskovat formou aminokyseliny ako napr NAC(to iste ako acc), alebo serrapaptazou, aby do nich mohli rozne antimikropbialne preniknut, ci uz vlastna telesna obrana, protilatky vyrobene probiotikami, rozne lieky alebo co tu odporucam = rozne potravinove doplnky s antimikrobialnymi vlastnostami.