Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

viki, papier je trpezlivy a cez interrnet sa tiez siri hromada lzi. Yam neobsahuje iadny prolactin, prave naopak, Diosgenin ho znizuje, tpo je fakt dokazany dnes uz na milionoch zien, neoficialne. Zialbohu oficialna medicina o tom nechce ani pocut, tak ako aj o inych ucinkoch potracin a potravinovych doplnkoch, oni tlacia len patentovane chemicke lieky, nic viac.A potlacaju vsetko ostatne, nestitia sa ani luhat a podporovat akekolvek "vyskumy" "dokazujuce " alebo aspon ociernujuce rozne doplnky.

catenr

A mozem sa este opytat ktory citricidal je najlepsi? A odkial zo slovenskych stranok ho objednat? NAC som nasla v sumivych tabletkach ale ten citricidal neviem najst kotry je naj.
Dakujem

viky

RNG,ja som niekde v prispevkoch citala,ze YAM obsahuje prolaktin,ty si mi ho odporucil,ked mam prolaktin zvyseny...ako to je,nezvysi sa mi este viac?

RNG

Xanax=alprazolam, benzodiazepine je ukludnovac, ludove oblbovak. Je navykovy tj neda sa rychlo vyradit, len pomaly a postupne a musi sa postupne nahradit niecim co ukludnuje , tj hovorime najma o L-theanine(2 x 400 mg) alebo/a tiez nahrada /doplnenie alebo spomalenie spotreby ukludnujucich neurotransmiterov.
Pri neurotransmiteroch je to obvykle az na 80% serotonin, takze to treba adresovat najpravdepodobnejsie , ci uz polotovarmi na serotonin(L tryptophan alebo ovela lepsie 5-HTP) alebo niecim so spomali spotrebu serotoninu, co medzi liekmi sa nazyva ucinok SSRI a je aj doplnok s presne rovnakym zatriedenim SSRI, vytazok z uncarie tometosy, po cesky kocici drapek.
Samozrejme nie hocijaky vyrobok na trhu, ale taky co obsahuje spravnu davku ucinnych latok, co je 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu.
To je narazova davka, ucinkuje asi po 2 hodinach a ucinok trva vyse 8 hodin.
A pouzivas to len v case potreby, nikdy nie viac, nez raz denne.
Od SSRI liekov sa lisi aj tym, ze ma ucinok aj SNRI a dokonca aj na GABA v mozgu. Nie je navykovy a ako potravinovy doplnok nemoze mat ziadne skodlive postranne ucinky v tejto davke.
Zvysnych 20% problemov moze byt nedostatkov inych neurotransmiterov, ako norepinephrine, dopamine, GABA alebo dokonca aj zo spankoveho hormonu melatoninu , co sa vytvara zo serotoninu.
Vsetky spomenute sda daju nejako doplnit alebo spomalit ich spotreba, ale ktory to je, co ti sposobuje problemy to ti neviem povedat, lebo nemam kryustalovu gulu a ani lekari to nevedia, lebo zatial nikto bezne nerobi rozbory mpozgu na zistenie hladiny neurotransmiterov. Takze aj lekari len hadaju a skusaju, Rozdiel je ale, ze skusaju s nebezpecnymi a skodlivymi navykovymi drogami, na rozdiel od nich je mala skupinka lekarov, co sa snazi v prvom rade pouzivat neskodne a nenavykove potravinove doplnky na to.

jedulka

AHA až tak je to složitý, to víš se mnou musíš polopatě :-)No chtěla bych pomalu vynechávat léky na nervy a AD.Chtěla bych začít s Xanaxem a potřebuji něco co mi s tím pomůže abych neměla abstinenční příznaky,lepe řečeno aby byli co nejmenší.Dík

RNG

GABA ukludnuje svalstvo a creva, a ked sa dostane do mozgu vo forme zluceniny s vitaminom B-3(lebo inac sa tam nemoze dostat kvoli mozgovej krvnej bariere) sluzi tam ako ukludnujuci faktor/neurotransmiter na ukludnenie.
Lenze na ukludnenie su aj serotonin, norepinephrin, dopamin , melatonin, opiaty a ked mas rozne nervove problemy, hociktory z menovanych v nedostatku ti ich moze sposobit.K tomu samozrejme prispievaju aj rozne zamorenia a mikroby,dokonca mozu to byt aj parazity, takze to nie je az take jednoduche a treba adresovat podstatu problemu, tj rozne hore uvedene priciny.

jedulka

Ahoj RNG. jak je to s tím Gaba? Když si ho někde koupim pomůže mi překonat období,když vysadím všechny léky?

RNG

Aslo je zvysene zo streptokokov v tele. Pitie roztoku citricidalu by ich malo vynicit, Pomaha brat aj NAC, ktore rozne zamaskovane infekcie odmaskuje, aby ich telo vobec poznalo a zautocilo na ne.
Ja mam v mojom starom veku problem najma s vnutrobunecnymi parazitmi, mykoplazmami, ktore pracuju zamaskovane a tak pomaly, ze ich nasa telesna obrana vobec neregistruje. Ale postupne cloveka skripluju, najma starsich, takze sa ich snazim adresovat a to nielen adresovanim ich nasledkov, zapalov roznymi protizapalovymi(serrapaptaza, boswelin, curcuminoidy s bioperinom) ale aj priamo mykoplazmy masivnymi davkami oleuropeinu, co je aktivna latka v extrakte z olivovych listov a NAC samozrejme spolu so serrapaptazou, ktore oba odmaskuju tieto infekcie, aby sa do nich oleuropein a aj nasa vlastna telesna obrana mohli dostat.
U mna to je nasledok nielen veku, ale masivnych davok roznych antibiotik, co mi dali v nemoznici pri operacii zlcnika, kde mi na vyse 3 tyzdne uplen znicili crevnu floru, ktora zrejme udrzovala tieto parazity pred rozmnozenim.
Crevnu floru som si sice uz napravil, ale tie parazity su v ovela vyssom mnozstve a dospel som ku stavu, ze som nevedel ani udrzat pohar v rukach. Preto nerem besne davky, 3 x 120 000 jednotiek serrapeptazy, 2 x 1200 mg NAC a 3 x 750 mg oleuropeinu, tj3 x 5 kapsul toho najsilnejsieho ektraktu, co predava firma Swansomvitamins.com
. Naviac si natieram klby aj kremom so swansonvitamions s obsahom Glucosaminu a Boswelinu, co maju pod nazvom Joint Cream.
Dnes som po 5 dnoch bol dokonca schopny zdvihnut 30 kg nastroj,hoci ma to este stale boli.
Ja si v ziadnom pripade nemozem dovolit sa nechat skriplovat, budem sa branit zubami nechtami a na stastie je v prirode hromada uzitiocnych prostriedkov na pomoc.

Inac pri oslabeni tela sa mozu ozvat aj nase vlastne virusy, ktore tiez zvyknu napadat vystelky, klby, nervove obalu a podobne, preto kazdemu odporucam si zvysovat viralnu imunitu v dnesnych tichych a lekarmi casto neadresovanych viralnych epidemiach, cest vynimkam.
Ako na to najdes cez google.sk pod rng herpes, kde menuje hromadu prirodnych doplnkov na to.Treba ich brat viacero a obmienat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk