Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Nick44

Áno viem, že odporúčaš koloidné striebro a citricidal. Myslel som ale niečo, čo regeneruje alebo podporuje rohovku zvnútra. Možno zinok?

RNG

Nick44, ja pouzivam na oci postrek koloidnou striebornou vodou, kazde rano pri holeni. To mi vyriesilo moj problem "syndromu sucheho oka"
Na nakazy v oku je dobry aj roztok citricidalu, 4 kvapky do deci vody(citricidal, profesional od BioChem research). Na mazanie oka je dobry 1% roztok glycerinu a 1/2 % hypromelozy, ale neodporuam ine chemikalie, okrem snad kyseliny borovej(.2 az 0.5%, kedysi sa nazyvalo toto borova voda)

RNG

Em, cesnakovy olej plus quercitin sa nevyrovnaju povodnemu citricidalu v ziadnom pripade. Ale mozu ti pomoct.
Ked mas alergiu na citrusove plodiny, neznamena, ze budes mat alergiu na citricidal.
Alergia na citrusove je najma na kyseliny a oleje v korke. To citricidal neobsahuje vo vacsom mnozstve.

Em-

Ďakujem za odpoveď a ešte sa chcem spýtať keby citricidal zamením za cesnakový olej a quercetin vyrovná sa to citricidalu? Pretože sa obávam že budem mať alergiu keďže mám aj na citrusové plody...

Nick44

Ahoj RNG, myslíš, že je možné nejakým spôsobom odstrániť astigmatizmus, napr. očnou gymnastikou alebo aj s podporou nejakých potravinových doplnkov? Lebo na operáciu ísť nechcem. Ďakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk