Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Niektore farebne ovocia a zeleniny mozu zafarbit obcas stolicu, dokonca u niekoho je aj po cvikle cerveny moc.
Jediny citricidal, ktory je podla povodneho patentu, tj vytazok z grapefruitovych semienok, kde polyfenoly boli CHEMICKY ZMENENE NA ZMES UCINNYCH QUATERNIOVYCH ZLUCENIN je dnes vyrabany povodnou firmou, BioChemResearch pod nazvom citricidal, profesional. Ine vytazky maju len maly zlomok ucinnosti.

Em-

Dobrý deň RNG moja otázka je ohladne Candidy...práve som si dala diétu ale už aj s nejakými tými doplnkami skúšala som ju aj tri mesiace dozadu kedy to bola moja prvá diéta vtedy som bola unavená,malátna ako keby mám chrípku teraz ju držím týždeň a zatiaľ sa mi nič z takýchto príznakov neprejavilo je možné že Candidu albicans nemám už tak v tele?Cítim sa lepšie avšak je pravda že mám redšiu stolicu a tmavú dva posledné dni( Môže to byť aj tým že som jedla čučoriedky ?Alebo nejaké krvácanie kedže mám Gastritídu) mala som aj krče pod rebrami ale to ešte pred diétou. Okrem toho jem zeleninu,cesnak niekolko strúčikov denne,hydinu,a dávam si občasne čučoriedky,maliny,jahody + pijem vela tekutín dávam si vždy citron či už do minerálky alebo čaju ( čaje lapacho, mäta,pestrec mariánsky, zázvorový).Mám probiotiká, kyselinu kaprylovú,zelený íl, enzýmy, zinok, horčík, vápnik.Kokosový olej je na ceste a tiež si chcem poriadiť www.liecivemasti.com
alebo by bol lepší skôr -odkaz odstránený- ? ďakujem za odpoveď

RNG

Adrianka,jedine lacne keramiky z vyvojovych krajin obsahuju v smalte tazke kovy.
Problem z keramikou je ale, ze je velmi slabo tepelne vodiva, tj mozes ju pouzivat len do pece alebo mikrovlnky.
Na titan sa priskvari rovnako, ako na nehrdzavejucu ocel, zalezi to najma od toho, ako je povrch vylesteny, najmenej sa priskvari na dnesne moderne smalty,ultratenke keramiky, ako napr to co bezi pod menom Green pan .

aadriaanka

Nad keramickými rozmýšľam. Tiež nad liatinovými, smaltovými a titánovými - tie by vraj mali zachovávať väčšinu vitamínov pri varení. Na keramické som počula, že sa niekedy zvyknú vyduť a že obsahujú arzén resp. olovo vo farbive tak neviem...

RNG

My pouzivame dosial hrnce z nehrdzavejucej ocele(18% chrom, 10 % nikel) so sendvicovym dnom, kde je vrstva medi uzavreta do dna z oboch stran nehrdzavejucou ocelou.
Bolo by lepsie pouzivat hrnce s keramickymi povrchmi, alebo keramiku/porcelan, ale zatial sme kupili len par misiek na pecenie z keramiky(corell) a novsie moderne keramicke povrchy mame len panvice zatial.

aadriaanka

Ahoj, aké hrnce z hľadiska materiálu sú podľa teba najlepšie v pomere kvalita/cena? Aké používa tvoja žena?

RNG

Je to vlastne len obohatena voda, co pijem pocas celehl dna. Davam do litra vody obvykle 2 lyzicky kopcom arabinogalactanu, 1 lyzicku esteru C s bioflavonoidmi, a jednu lyzicku zmesi inycyh mikrovlaknin. Ked mam prilisne klbove bolesti, pridam aj lyzicku MSM. Samozrejme aby to lepsie chutilo a obsahovalo aj antioxidanty, dam do toho trochu nesladeneho koncentratu ovocnych stiav.
Nuz a ked na mna nieco lezie, pridam tam aj kvapky citricidalu, co sice dost pokazi chut, ale riesi mi problemy s roznymi nakazami.

RNG

Lekaren nie je dobry zdroj na potravinove doplnky. Tam predavaju lieky , na co su lekarnici skoleni odbornici. Ale na potravinove doplnky nie, cest velmi vzacnym vynimkam. Pozri cez Iherb.com tam maju pre Slovensko najlacnejsie postovne a slyusny vyber nie prilis predrazenych doplnkov.
Ak mas strach, tak si vysyp NAC do vody a vypi najprv tak asi 25 mg hodno toho roztoku.. Ak to mozes vystupnovat az po 300 mg NAC bez zvlastnych ucinkov, tak nemas ziadne zamorenie ortutou, co by stalo za povsimnutie.
NAC je univerzalny antioxidant a regenerator antioxidantov v tele, ktory sa aj samo telo vyraba v mensich mnozstvach a pravdepodobne porucha jeho vyroby sposobi nahromadenie ortuti v tele, ktoru by inac chelaciou odstranil.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk