Otázky na RNG

RNG

Zmes vitaminov pod nazvom Stress B plus C, l-theanine(2 x 400 mg) a podobne, plus destesovacie techniky, pozri cez Gogle.sk pod rng stres a tiez spanok, lebo to vzajomne spolupracuje.

xyxyxy

prosim ta RNG,co pomoze na hyperventilacnu tetaniu,aby som nebol v takom napati a strese,nervozite...

nieco na ukludnenie

Dakujem!

RNG

Inac ked budes systematicky candidu nepodporovat cukrami a jemnymi bielymi mukami a budes si systematicky brat probiotika a podporovat ich mikrovklakninami, nakoniec probuiotika po case vytlacia ine kultury z criev, lenze to trva dlhsie, nez rapidna proticandidova kura.

RNG

Niektore farebne ovocia a zeleniny mozu zafarbit obcas stolicu, dokonca u niekoho je aj po cvikle cerveny moc.
Jediny citricidal, ktory je podla povodneho patentu, tj vytazok z grapefruitovych semienok, kde polyfenoly boli CHEMICKY ZMENENE NA ZMES UCINNYCH QUATERNIOVYCH ZLUCENIN je dnes vyrabany povodnou firmou, BioChemResearch pod nazvom citricidal, profesional. Ine vytazky maju len maly zlomok ucinnosti.

Em-

Dobrý deň RNG moja otázka je ohladne Candidy...práve som si dala diétu ale už aj s nejakými tými doplnkami skúšala som ju aj tri mesiace dozadu kedy to bola moja prvá diéta vtedy som bola unavená,malátna ako keby mám chrípku teraz ju držím týždeň a zatiaľ sa mi nič z takýchto príznakov neprejavilo je možné že Candidu albicans nemám už tak v tele?Cítim sa lepšie avšak je pravda že mám redšiu stolicu a tmavú dva posledné dni( Môže to byť aj tým že som jedla čučoriedky ?Alebo nejaké krvácanie kedže mám Gastritídu) mala som aj krče pod rebrami ale to ešte pred diétou. Okrem toho jem zeleninu,cesnak niekolko strúčikov denne,hydinu,a dávam si občasne čučoriedky,maliny,jahody + pijem vela tekutín dávam si vždy citron či už do minerálky alebo čaju ( čaje lapacho, mäta,pestrec mariánsky, zázvorový).Mám probiotiká, kyselinu kaprylovú,zelený íl, enzýmy, zinok, horčík, vápnik.Kokosový olej je na ceste a tiež si chcem poriadiť www.liecivemasti.com
alebo by bol lepší skôr -odkaz odstránený- ? ďakujem za odpoveď

RNG

Adrianka,jedine lacne keramiky z vyvojovych krajin obsahuju v smalte tazke kovy.
Problem z keramikou je ale, ze je velmi slabo tepelne vodiva, tj mozes ju pouzivat len do pece alebo mikrovlnky.
Na titan sa priskvari rovnako, ako na nehrdzavejucu ocel, zalezi to najma od toho, ako je povrch vylesteny, najmenej sa priskvari na dnesne moderne smalty,ultratenke keramiky, ako napr to co bezi pod menom Green pan .

aadriaanka

Nad keramickými rozmýšľam. Tiež nad liatinovými, smaltovými a titánovými - tie by vraj mali zachovávať väčšinu vitamínov pri varení. Na keramické som počula, že sa niekedy zvyknú vyduť a že obsahujú arzén resp. olovo vo farbive tak neviem...

RNG

My pouzivame dosial hrnce z nehrdzavejucej ocele(18% chrom, 10 % nikel) so sendvicovym dnom, kde je vrstva medi uzavreta do dna z oboch stran nehrdzavejucou ocelou.
Bolo by lepsie pouzivat hrnce s keramickymi povrchmi, alebo keramiku/porcelan, ale zatial sme kupili len par misiek na pecenie z keramiky(corell) a novsie moderne keramicke povrchy mame len panvice zatial.

aadriaanka

Ahoj, aké hrnce z hľadiska materiálu sú podľa teba najlepšie v pomere kvalita/cena? Aké používa tvoja žena?