Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

xyxyxy

a co by to takeho mohlo spravit?lebo chcem to skusit...nemozu byt trvale nasledky?zhorsenie niecoho alebo odpadnutie?

a ALA kupim v lekarni?

RNG

Jednoduchy test nas zamorenie ortutou je zobrat 100 a viac miligramov ALA. Ak ti to neda silnu depresiu a ine neprijemne priznaky virenia ortuti na niekolko hodin , tak to zamorenie nie je vazne.

xyxyxy

Ahoj RNG,pisal som to aj v inej teme,no nikto sa nevyzna tak ako ty...mam podozrenie na zamorenie ortutou,da sa nejako detoxikovat bez vybratia blomb?a ked ortut spravi nejake skody napr. v mozgu,po jej odstraneni sa to zlepsi alebo poskodenie byva trvale

Dakujem

RNG

Lisiak tie slovenske stranky su nemierne predrazene. Pozri na iherb.com serrapeptazu tam mam napr Dr Best ovela lacnejsie. Davkovanie, intenzivne je az 3 x 120 000 IU denne
Najdes to aj priamo u vyrobcu cez swansonvitamins.com
kde maju sice drahe postovne, ale pri vacsich objednavkach sa ti to aj tak vyplati.Maju tam najlacnesi extrakt z olivovych listov, aj lacne NAC aj ine doplnky v normalnejsich cenach.

lisiak

Pokračovanie:
Balenie: 120 kapsúl
Váha: 500mg
17,16€
Samento som našiel na sila-pro-zivot.cz:
SAMENTO - KOČIČÍ DRÁP (50ML)- 830 Kč

Ak poznáte lepšie stránky, s lepšími cenami, uvítam, keď mi ich napíšete, ale hlavne ako to mám užívať. Vďaka.

lisiak

Váž. RNG, dnes som bol v dvoch lekárňach kúpiť si tie veci, čo mi odporúčate, no tam to nemajú, tak som hľadal na nete a chcem sa ešte poradiť, že aké balenia si mám objednať a ako to mám užívať. Serrapeptázu som našiel na cistecievy.sk, majú tam tieto balenia: 60000 U.I. / 60kapsúl [30 EUR]
60000 U.I. / 180kapsúl [79 EUR]
90000 U.I. / 60kapsúl [35 EUR]
90000 U.I. / 120kapsúl [63 EUR]
120000 U.I. / 120kapsúl [90 EUR]
NAC som našiel na docsimon.sk:
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
Extrakt z olivových listov som našiel na swanson.sk:

Terry90

Neprijemne RNG, snad to bude OK.

Ja idem kupovat Panthotenic Acid od Now Foods (snad je to dobra znacka), tam je ten Calcium Pathotenate, aj ked sa v tych formach nevyznam, tak by to malo byt v pohode aj vo vacsich davkach podla toho, co pises.

Vlastne idem prvykrat kupovat nieco z Ameriky (konkretne Swanson) a este presne neviem, ako to funguje. Po anglicky trochu viem, ale chcu odomna aj cislo pri objednavani a ak mi zavolaju, tak sa asi nedohovorime. Ci mi to jednoducho dojde slovenskou postou az domov? Napis mi prosim o tom nieco, dakujem!

RNG

Inac presd tyzdnom sa mi objavila bolest ruky, ktora sa stupnovala tak ze som nevedel zavriet ruku. Protizapalove nepomohli ani vo vyssich davkach, tak som musel adresovat mykoplazmy, ktore sa mi zrejme potupne v tele premnozili, kedze som mal operaciu zlcnika a lekari mi dali kopu roznych atb, infuzne, co mi znicilo crevnu floru a pokim som si ju znova obnovil tie bestia mykoplazmy sa premnozili
Idem na top megadavkami extraktu z olivovych listov, 2 az 3 krat denne az 750 mg oleuropeinu. Samozrejme plus NAC a serrapeptazu na odmaskovanie tychto zamaskovanych vnutrobunecnych parazitov, co sposobuju reumaticke bolesti a zapaly.
Vysledok sa ukazal pomerne rychle, dnes som schopny uz rukou ciastocne robit, dokonca som v nej udrzal vyse 15 kg vedro. Ale aj ked tie mykoplazmy potlacim nasledky zapalov sa musia dlhe dni regenerovat.
Este nikdy predtym som take vysoke davky oleuropeinu z olivovych listov nebral, toto som vyskusal zo zufalosti, lebo ta bolest bola neznesitelna a naviac si nemozem dovolit jednoducho nepracovat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk