Otázky na RNG

RNG

Je to vlastne len obohatena voda, co pijem pocas celehl dna. Davam do litra vody obvykle 2 lyzicky kopcom arabinogalactanu, 1 lyzicku esteru C s bioflavonoidmi, a jednu lyzicku zmesi inycyh mikrovlaknin. Ked mam prilisne klbove bolesti, pridam aj lyzicku MSM. Samozrejme aby to lepsie chutilo a obsahovalo aj antioxidanty, dam do toho trochu nesladeneho koncentratu ovocnych stiav.
Nuz a ked na mna nieco lezie, pridam tam aj kvapky citricidalu, co sice dost pokazi chut, ale riesi mi problemy s roznymi nakazami.

RNG

Lekaren nie je dobry zdroj na potravinove doplnky. Tam predavaju lieky , na co su lekarnici skoleni odbornici. Ale na potravinove doplnky nie, cest velmi vzacnym vynimkam. Pozri cez Iherb.com tam maju pre Slovensko najlacnejsie postovne a slyusny vyber nie prilis predrazenych doplnkov.
Ak mas strach, tak si vysyp NAC do vody a vypi najprv tak asi 25 mg hodno toho roztoku.. Ak to mozes vystupnovat az po 300 mg NAC bez zvlastnych ucinkov, tak nemas ziadne zamorenie ortutou, co by stalo za povsimnutie.
NAC je univerzalny antioxidant a regenerator antioxidantov v tele, ktory sa aj samo telo vyraba v mensich mnozstvach a pravdepodobne porucha jeho vyroby sposobi nahromadenie ortuti v tele, ktoru by inac chelaciou odstranil.

xyxyxy

a co by to takeho mohlo spravit?lebo chcem to skusit...nemozu byt trvale nasledky?zhorsenie niecoho alebo odpadnutie?

a ALA kupim v lekarni?

RNG

Jednoduchy test nas zamorenie ortutou je zobrat 100 a viac miligramov ALA. Ak ti to neda silnu depresiu a ine neprijemne priznaky virenia ortuti na niekolko hodin , tak to zamorenie nie je vazne.

xyxyxy

Ahoj RNG,pisal som to aj v inej teme,no nikto sa nevyzna tak ako ty...mam podozrenie na zamorenie ortutou,da sa nejako detoxikovat bez vybratia blomb?a ked ortut spravi nejake skody napr. v mozgu,po jej odstraneni sa to zlepsi alebo poskodenie byva trvale

Dakujem

RNG

Lisiak tie slovenske stranky su nemierne predrazene. Pozri na iherb.com serrapeptazu tam mam napr Dr Best ovela lacnejsie. Davkovanie, intenzivne je az 3 x 120 000 IU denne
Najdes to aj priamo u vyrobcu cez swansonvitamins.com
kde maju sice drahe postovne, ale pri vacsich objednavkach sa ti to aj tak vyplati.Maju tam najlacnesi extrakt z olivovych listov, aj lacne NAC aj ine doplnky v normalnejsich cenach.

lisiak

Pokračovanie:
Balenie: 120 kapsúl
Váha: 500mg
17,16€
Samento som našiel na sila-pro-zivot.cz:
SAMENTO - KOČIČÍ DRÁP (50ML)- 830 Kč

Ak poznáte lepšie stránky, s lepšími cenami, uvítam, keď mi ich napíšete, ale hlavne ako to mám užívať. Vďaka.

lisiak

Váž. RNG, dnes som bol v dvoch lekárňach kúpiť si tie veci, čo mi odporúčate, no tam to nemajú, tak som hľadal na nete a chcem sa ešte poradiť, že aké balenia si mám objednať a ako to mám užívať. Serrapeptázu som našiel na cistecievy.sk, majú tam tieto balenia: 60000 U.I. / 60kapsúl [30 EUR]
60000 U.I. / 180kapsúl [79 EUR]
90000 U.I. / 60kapsúl [35 EUR]
90000 U.I. / 120kapsúl [63 EUR]
120000 U.I. / 120kapsúl [90 EUR]
NAC som našiel na docsimon.sk:
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
Extrakt z olivových listov som našiel na swanson.sk: