Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

cajka

Ahoj.. RNG .. pozeram ze je na teba privela otazok asi si lekar :)) neviem avsak chcem sa ta opytat ci mi nevies poradit neico proti padaniu vlsov. bola som na vsetkych vysetreniach u 5 koznych vzdy o iste len Alpicort F a methionin. Kupovala som si vsetko co bolo dostupne rok ubehol a mam pol vlasov v haji hlavne celo mam hole kuty okolo usi mam 35 rokov.. zacinam z toho uz pomaly blbnut. Docitala som sa o mezoterapii co je vpravovanie vitaminov priamo ku korienkom vlasov injekcne ,, absolvovala som 5 sedeni kazde po 45 eur a vzdy som mala hrozne chrasty po hlave.. a tam kde mi vlastne pichla mi vypadali vlasy viac menej mam pocit ze lekarka nieco pokaslala a vdaka nej som takemr plesata. som uz zufala neviem ka sa obratit

Matej

Ospravedlňujeme sa za zlé formátovanie a rozhádzanie príspevkov ale niečo sa zrejme objavilo v príspevku, čo nám to rozhádzalo.

Budeme na tom pracovať..

Ďakujem za pochopenie..

ni-ka

a samozrejme beriem vitamin C 1000mg denne a beriem MSMko-pomaha mi na klby a aj znizuje zapal...a na predpis od doktorky mam draslik,zelezo,vapnik,vitamin D3,magnezium...mam super dve doktorky ktore poznaju vsetky pochody v tele a vedia co kedy mi hrozi a ktore mineraly stracam tak ma dopuju tym co treba:)

ni-ka

martin-ja beriem kalium chloratum-tak sa to vola,na predpis...kazdy den 2 gramy a niekedy az 4 gramy,lebo ho mam stale malo...
a mam lupus,teraz v remisii,takze uz beriem len 6mg metypredu(kortikoidov)...zacinala som na 40mg...ale zbavit sa ich nemozem,ked som znizila na 4 mg,tak sa zas ozvali bolesti celeho tela a nemohla som sa pohnut,cez tu 6ku nemozem prejst:((

martinsos

Ni-ka ďakujem, aký berieš ty draslík , nejaký z lekárne ? A ak sa môžem spýtať , kvôli čomu berieš kortikoidy ? (tiež máš crohna? :-/ )

martinsos

Aha ďakujem a ešte čo je na tom pravda , že chlorid draselný je najmenej vhodná forma draslíka , hlavne kvôli tráveniu ( ťažké na žalúdok? ) , ja som zatiaľ nič nezaznamenal , no pre istotu sa pýtam :)

A ako by si to odporúčal brať , zarábanie draslíka a Cčka do ochutenej vody som rýchlo zrušil , totiž ani plno sirupu neprerazila tie hnusné chute týchto práškov , tak Cčko som si nakapsloval do prázdnych kapsúl , no draslík mám stále v prášku a ten len rýchlo zapijem vodou a hneď nato niečim ochuteným je to takto ok? (1x denne 2g)

RNG

Je plno svedomitych a cestnych lekarov, co nam chcu dobre, nie len ti, co to robia len kvoli peniazom. Zialbohu, monopol drzi v rukach medicke vzdelavanie sa a tresta velmi prisne za akekolvek odbocenie z ich schvalenych metod, nech je akokolvek dobre.
Preto treba velmi ocenit lekarov, co sa napriek vsetkym prekazkam snazia liecit lepsie, nez im monopol prikazuje, tj skupina alternativnych lekarov, ktorych rozne rady a prax sem pisem

RNG

Mozno nikde na Slovensku, ale po vyse 17 rokoch odoberanie roznych periodik alternativnych lekarov som sa dozvedel hromady uzitocnych veci. A koloidne striebro do oci pouzivam najmenej 10 rokov, predtym som mal syndrom suchych oci, dnes ho takto potlacam a rano sa zobudim s cistymi ocami a karpami v kutikoch, co su vysusene slzy, ktore cez noc oko cistili a osetrovali. To som nemal pri tom syndrome suchych oci uz najmnej 30 rokov, oci ma svrbeli a brhlenim som si nanutil slzit, zialbohu tak si clovek nanesie do oci aj rozne nakazy.

ni-ka

"medicka" literatura odporuca denny prijem draslika 2 az 4 gramy denne...ja sama trpim nedostatkom kvoli kortikoidom a beriem 4 gramy denne na odporucanie lekarky...takze nie vzdy nam chcu lekari zle

RNG

Medicka literatura je plna zmienok o udajnej "skodlivosti" draslika, pravda je ale, ze telo draslik nedrzi a potrebuje, takze ho musis zjest viac, ako sodika a to zialbohu v nasej sucasnej potrave ani zdaleka nie je, preto si ho musis doplnat.
Po starocia sa v Europe kopala sol, ktora obsahovala az 80% draslika(sylvin) a pouzivala na solenie. Morska sol sa zacala vyrabat az relativne nedavno, tak isto rafinacia soli na ciste NaCl je vec len par storoci
Inac kazde predavkovanie je skodlive, z tabuliek na NaCl(bezna sol) je otrava mozna davkou 1000 mg na kg vahy(LDL)
www.sciencelab.com
na KCl tabulky mudro neuvadzaju ludi, asi to niekto z farmacie vyskrtol, aby mohli o drasliku dalej ciganit, len na mysi, , kde LD50 je 1500 mg na kg vahy
www.sciencelab.com
Ale o potrebe sodika pisu od 2000 do 2500 mg denne a draslika od 1500 do 4000 mg denne, tj draslika potrebujeme viac, ako sodika, lebo nase telo ho nevie v ladvinach zadrzat tak dobre, ako sodik.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk