Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

martinsos

RNG a ešte viem , že toto je TOP Nutrex, Spirulina Pacifica, Nature's Multi-Vitamin, Powder, 5 oz (141 g) , ale prípadne je dobrá aj táto? -odkaz odstránený-

Či sa radšej oplatí doplatiť na tú hawaisku? A je to teda moc dôležité pri vstrebavani živin do kostí? A ešte aká dávka potom 1-2gramy denne?

RNG

Mika, neviem, lebo v roznych predajniach roznych narodov to volaju v reci tych narodov. V typickom americkom obchode to samozrejme zbytocne hladas.

RNG

Martinsos, pozaeraj na iherb.com
kde maju aj dobry vyber aj prijatelnejsie ceny, nez na Slovensku. A samozrejme lepsie kontrolovane US vyrobky, lebo tu je znacne prisnejsia kontrola, nez inde na svete, teda co sa tyka potravinovych doplnkov.

milka11.00

RNG ja chapem, ze je v USA vela narodov a kazdy ich robi trochu inac a ma na ne vlastny nazov. Zaujimalo ma ako sa ten zakusok vola v anglictine? Pretoze liqueur spike sa to nevola. Aky je ich anglicky nazov???

martinsos

RNG ešte by som sa ťa chcel spýtať , či je to moc dóležité brať k tým doplnkom na kosti ( bone maximilizer a vit k2) aj tú spirilunu? Mám dokúpiť aj tú je to moc potrebné na absorbciu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk