Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Cistenie criev klystirom je len pri zapchach dolezite, inac ovela miernejsie cistenie , dlhodobe je so spirulinou a roznymi mikrovlakninami.

ladycat

RNG este sa chcem spýtať, aky mas názor na očistu čriev klystírom, alebo je lepšia detoxikacia tou spomínanou chllorelou?

RNG

Nuz to by asi neslo, ja totiz zijem v USA.
Ale napr z iherb.com objednava hromada ludi zo Slovenska, na to potrebujes len kreditkartu na medzinarodne nakupy, co ti vyda tvoja banka Viac cez google.sk pod rng,nazory

ivaivaiva1

RNG ďakujem za odpoveď, ešte by som sa ale chcela spýtať, trochu som googlila ale zrejme treba objednávať tieto prípravky zo zahraničia? Ak by ste objednával, by som sa pridala, môj mail je: lieskovcova.ivana@gmail.com ĎAKUJEM

RNG

Nuz doporucujem jej brat jod a selen. Jodu najmenej 2 mg denne(v priemere), a selenu 200 mikrogramov.
S jodom moze ist az do 12 mg denne a so selenom az do 600 mikrogramov denne.
Rychle nalozenie tela jodom sa moze robit produktom Iodoral, ja osobne preferujem transdermalne dodavanie, postupne s jodovej tinktury, z ktorej si namazes raz az dva krat do tyzdna pod pazuchami flak velkosti dlane A selen beries najmenej 200 mikrogramov, zdrojov je plno, osobne beriem Albion Chelated selenium. kde je selen vo forme chelatu zmesovych aminokyselin.

ivaivaiva1

Dobrý deň p. RNG - poprosím Vás o radu pre moju 15 ročnú dcéru. Má autoimunné ochorenie štítnej žľazy, užíva 150 L-Thyroxín, chcela by som jej nejako pomôcť, len je toho už toľko popísaného, že sa neviem v tom orientovať, mohol by ste mi nejako poradiť? ĎAKUJEM veľmi pekne.

RNG

PF, radim ti brat obcas zmes stres B plus C. Tam mas tych beciek plno na bezne pouzivanie.
Len v pripade nedostatku B-12 odporucam sublingualne doplnovanie(pod jazyk) a v pripade periferalnej neuropathii benothiamine vo vysokych davkach sa odporuca spolu s vitaminom B-3 vo forma inositol hexaniacinate.
B-3 sa pouziva niekedy aj pri nervovych problemoch, najma nedostatku GABA v mozgu, kam ho vitamin B-3 prepasuje cez mozgovu krvnu barieru.

RNG

Inac co sa tyka DMSA, to je v USA len na lekarsky predpis.
Ale ALA, cilantro, MSM aj DMSO su volne predajne, taktiez mikrovlaknina modified citrus pectines.A samoZreje aj siru obsahujuce rozne aminokyseliny, ktore tak isto cheluju ortut z tela.

RNG

Na znackach nezalezi, len na obsahu.A co sa tyka obsahu, tam sa malokto odvazi klamat, aspon nie v US vyrobkoch, kde nasa FDA striehne ako kocka na mys, na kazdeho, co sa hoci len nahodou doda na trh nieco s obsahom rozdielnym o viac nez +- 5% toho, co je na flaskach napisane.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk