Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

ivaivaiva1

RNG ďakujem za odpoveď, ešte by som sa ale chcela spýtať, trochu som googlila ale zrejme treba objednávať tieto prípravky zo zahraničia? Ak by ste objednával, by som sa pridala, môj mail je: lieskovcova.ivana@gmail.com ĎAKUJEM

RNG

Nuz doporucujem jej brat jod a selen. Jodu najmenej 2 mg denne(v priemere), a selenu 200 mikrogramov.
S jodom moze ist az do 12 mg denne a so selenom az do 600 mikrogramov denne.
Rychle nalozenie tela jodom sa moze robit produktom Iodoral, ja osobne preferujem transdermalne dodavanie, postupne s jodovej tinktury, z ktorej si namazes raz az dva krat do tyzdna pod pazuchami flak velkosti dlane A selen beries najmenej 200 mikrogramov, zdrojov je plno, osobne beriem Albion Chelated selenium. kde je selen vo forme chelatu zmesovych aminokyselin.

ivaivaiva1

Dobrý deň p. RNG - poprosím Vás o radu pre moju 15 ročnú dcéru. Má autoimunné ochorenie štítnej žľazy, užíva 150 L-Thyroxín, chcela by som jej nejako pomôcť, len je toho už toľko popísaného, že sa neviem v tom orientovať, mohol by ste mi nejako poradiť? ĎAKUJEM veľmi pekne.

RNG

PF, radim ti brat obcas zmes stres B plus C. Tam mas tych beciek plno na bezne pouzivanie.
Len v pripade nedostatku B-12 odporucam sublingualne doplnovanie(pod jazyk) a v pripade periferalnej neuropathii benothiamine vo vysokych davkach sa odporuca spolu s vitaminom B-3 vo forma inositol hexaniacinate.
B-3 sa pouziva niekedy aj pri nervovych problemoch, najma nedostatku GABA v mozgu, kam ho vitamin B-3 prepasuje cez mozgovu krvnu barieru.

RNG

Inac co sa tyka DMSA, to je v USA len na lekarsky predpis.
Ale ALA, cilantro, MSM aj DMSO su volne predajne, taktiez mikrovlaknina modified citrus pectines.A samoZreje aj siru obsahujuce rozne aminokyseliny, ktore tak isto cheluju ortut z tela.

RNG

Na znackach nezalezi, len na obsahu.A co sa tyka obsahu, tam sa malokto odvazi klamat, aspon nie v US vyrobkoch, kde nasa FDA striehne ako kocka na mys, na kazdeho, co sa hoci len nahodou doda na trh nieco s obsahom rozdielnym o viac nez +- 5% toho, co je na flaskach napisane.

Chcemto

Myslím, že si mi neodpovdal celkom na otázku. Chcem len vedieť ktoré konkrétne DMSA lieky dostupné v obchodoch považuješ za naozaj spoľahlivé. Nie je všetko zlato čo sa blyští.. či?

RNG

Zuby sa nemozu zregenerovat sami. Vyplne zmesy vytvrdzovanej ultrafialovym svetlom su vyborne a trvaju aspon tak dlho, ako amalgamove plomby. Daju sa z nich dokonca aj na celkom malych zvyskov zubov vybudovat cele zuby
Zamorenie tela ortutou poznas, ked ti davka ALA 300 mg vyvola virenie ortuti v tele, najma v mozgu. Inac ked na to nemas reakciu tak nemas zamorenie tela ortutou.
ALA, DMPS DMSA, rozne aminokyseliny, MSM, DMSO atd su chelatory ortuti, tiez cilantro, co si mozes pestovat doma v kvetinaci(vnat z koriandra)

ritta12

RNG tymi mikrobami vo vzduchu som myslela to ze sestra pracuje v skolke a je stale dokola chora,lebo aj deti su v skloke stale chore. Tak keby niecim precistila par x do dna vzduch ci by to neznizilo tie bacily vo vzduchu. Ta strieborna voda by bol asi drahy spas, tak neviem nejake byliny alebo ta aromalampa by to znicila?
A RNG na
Haemophilus in-
fluenzae, Streptococcus pneumoniae a Mycoplasma pneumo-
niae,co zabera najlepsie.
A na Betahemolytickeho streptokoka co sposobuje anginy a Stafilokoka by si co doporucil? Dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk