Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Kyselina kaprylova je olej, ako aj ine rastlinne oleje, tj nie je velmi kysla, takze rozhodne nepali v krku ani nedrazdi zaludok.
Surove kakaove boby su superjedlo, odporucam ich kazdemu, okrem ludi, co maju velke problemy so zlcnikom

RNG

Mika, USA je hrozne velike a su tu zastupene vsetky narody, ich kultury a samozrejme aj jedla. Zakusky podobne domacim likerovym spicom maju nemci,rakusania, francuzi, svajciari,poliaci, taliani, madari aj ini, a samozrejme maju na to svoje vlastne nazvy.
Ale aj mna Slovensku som ich jedol rozne urobene

Vevo3

ďakujem za odpoveď takže po diéte si môžem trošku dať toho karoboveho prášku alebo kakaových bôbov pravdaže myslím už v inom pomere ako sacharidy ktoré som jedla keď som si myslela že som fit ?...a ešte ma zaujalo že kyselina sa neužíva na lačno ..takže keď mám kyselinu kaprylovú mám ju užiť po jedle ?

RNG

Vevo, samozrejme ked si si dostatovcne potlacil candidu mozes postupne brat nejake tie sacharidy, ale uz nikdy sa nesmies vratit k predoslej diete plnej sacharidov a cukrov,lebo si znova tu candidu vypestujes.
Candida je okolo nas , na jedlach a teda aj v crevach neustale v malom mnozstve, otazka je len ci ju potlacis alebo podporis stravou.
A nezabudaj brat kazdodenne mikrovlaskniny, dobru zmes viacerych a obcas probiotika, aby si nedovolil roznym parazitnym mikrobom sa znova premnozit v crevach

Vevo3

Dobrý večer RNG objavila som v obchode karóbový prášok ale mám problém s candidou tak by som chcela vedieť čo je vhodnejšie? A ešte viem žeby sa nemala múka ale po diéte môžem trochu pohánkovej,celozrnej,alebo špaldovej múky?ďakujem pekne

RNG

Lweisha kyseliny sa neberu na prazdny zaludok!
Mas v tele nejaku nakazu,v zaludku pravdepodobne helikobakter, ked ta kyseliny palia, lebo zapaly nie su z nicoho na nic.
Na helikobaktera sa da ist pitim koloidnej stiebornej vody, 3 x glg denne, najlepsie na prazdny zaludok.
Velmi ti odporucam hodne mikrovlaknin silnu zmes a kvalitne probiotika, . Ked ti probiotika obsadia crevnu floru, mozu ti vytisnut z nich rozne mozne skodive kultury, plus vyrobia extra obranne latky proti mikrobom inde v tele.
Ak ani to nestaci, musis brat nejake antimikroboalne latky, ako roztok citricidalu, oreganovy olej a NAC, extrakt z olivovych listov a ine a posilnit si viralnu imunitu. Ked sa nezbavis tych mikrobov nemozes sa zbavit ani ich nasledkov=zapalov.

martinsos

Ok ďakujem RNG za rady :) , zatiaľ teda všetko čo si mi radil budem brať okrem HCL a enzymov skrz prednison.

LeYsHaA

Ahoj, dnes mi prisli doplnky, na základe odporú4ania si chcem dať doporiadku najskôr trávenie. takže, ráno som si dala super enzymes od now, doobeda som zjedla len ovocie(3 slivky) a vlakniny..O 2hej som si chcela dat prve normalne jedlo - kur. maso, kok, olej, orechy (snazim sa setr+it na sacharidoch), pol hodiny pred jedlom som si teda dala betaine HCL. no to co prislo neodporucam nikomu. zacal ma silne palit zaludok, neskor to preslo do bolesti pod prsnikom, v ramene, na zatylku,(na tychto miestach mam zrejme akysi zapal) a boleli ma vsetky klby.. no a po najedeni ani nehovorim, katastrofa. o pol hodinu som sa musela napit, vypila som pol litra vody a supla do toho tabletku s aloe a inulinom, tak trosku pomohlo, trosku... ta neskor som si sala uz len 1 tbl super enzymu a nejedla som bielkoviny, len ovs. kasu s ovocim - a zopakovalo sa to iste, doslova som citila palavu po celom tele. vlastne po kazdom jedle mi popraskaju usta, mam neskutocny smad, pride mentalny utlm, obcas aj vyskoci teplota a ta bolest klbov, pod bruchom na lavej str+ane ( hnacky.. toto ma totalne odrovnalo, beham po doktoroch, vysledky vsade OK, ja uz nevladzem existovat, neviem, co zjest a som za simulanta..okrem ineho mam zapalene hrdlo, zdurene uzliny po celom tele a vraj mozno a zapal creva, len na vysledok musim cakat 3 tyzdne.. za kazdu pomoc dakujem, ja si uz nedviem rady...

RNG

Obsah jodu vo fortuna vita je prinizky podla lekarov co sa zaoberaju s jodom a jeho potrebou v tele, ale je to lepsie ako nic. Ja odporucam vyssie davky jodu a sam si ho aplikujem transdetrmalne, tj cez kozu, natieram si jodovu tinkturu pod pazuchu aspon raz tyzdenne.To mi da do tela v priemere na den 3 az 6 mg jodu a KJ.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk