Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Adriana, na tomto fore zakazuju uvadzat zdroje roznych doplnkov, lebo to povazuju za nedovolenu a neplatenu reklamu. Mozes sa ma na to pytat na inom fore,napr rng.uforum.sk kde mi administrator dovolli uvadzat priamo rozne znacky, co povazujem za dobre, tj dostatocnym obsahom a prijatelnou cenou
Na hormomnalne problemy odporucam yam a Dong Quai, tj angeliku cinsku

RNG

martinsos, mas 100% pravdu, vsetky jedla, doplnky aj lieky , ktore si nikdy predtym nebral treba zacat brat od mensich davok.
"Opatrnost je matka mudrosti"

RNG

Alex, neviem, aky mas problem.Ked je to vec cirkulacie, tak treba brat lecitin, co rasim, kazdemu, hloh na rozsirovanie ciev, nattokinazu na riedenie krvi a antioxidanty na spruznenie ciev.

RNG

Martinsos, ked si musis neutralizovat zaludok proti krvacaniu, co ti prednison moze sposobit tak by bolo nerozumne brat doplnok kyselin.
Musis pockat kym sa prenisonu zbavis, ked nechces riskovat krvacanie do zaludku.Aka je tam pravdepodobnost pri akych davkach prednisonu, neviem a radsej ani o tom nespekulujem. Viem ale, ze mnohi co beru prednison si zaludok neneutralizuju

Adriana4

RNG, ďakujem za vysvetlenie , lebo vieš tieto problémy mám už asi 5 rokov a nikto mi vlastne nevie povedať čo mi je.
Prosím ťa , mohol by si mi ešte napísať nejaké konkrétne názvy toho čo mám užívať a koľko?
ešte jedna vec- na hormony(resp. štítnu žľazu) mi bol odporučený tekvicový olej fortuna vitae. prosím ťa, vieš čo to je a vieš sa k tomu vyjadriť, či áno alebo nie?
a ešte som zabudla - môžu hormony ovplyvňovať vlasy- konkrétne, že sú neskutočne suché a lámavé? v tomto by si mi vedel nejako poradiť?

ďakujem

martinsos

RNG už mi prišli tie doplnky , skúsil som si dať triphalu na skúšku 1 uvidím či nebude reakcia , zajtra skusim 1 serrapeptazu či nebude nejaka reakcia a potom to nasadím naplno. No ešte k tým enzýmom , môžem ich brať keď aj tam je vlastne HCL? aj keď len 200mg na cps.

dasa2010

dakujem RNG pisala som na stranku -odkaz odstránený-

tak dufam ze mi bude poradene...nerada by som o nu prisla...nakolko dlho ju zanedbaval jej gynekolog, ktory jej tvrdil do posledku ze on tam nic nevidi a neni to nic vazne...

Alex15

RNG, mam večne studene ruky (aj nohy, ale to mi až tak nevadí), normalnu teplotu maju len počas teplych letnych dní. Ked sú studene, tak su potom aj mierne stuhnute a horšie sa mi s nimi robí. Začiatkom leta, ked sa otepli, tak v nich zase mavam slabosť, aj ked kratkodobu, ale častu. Podla mna je to z toho, že ich mam skoro cely rok studene a ked sa otepli, tak si musia zvykať. Ešte je zaujimave, že aj ked mam ruky studene, tak telesnu teplotu mam vždy zvyšenu (okolo 37,3). Ako by sa to prosim dalo vyriešiť?

martinsos

Aha ďakujem RNG , takže budem brať aj tú popri prednisone.

Ešte ma napadlo teraz , keď už asi dnes mi prídu tie doplnky , že tie super enzymes (NOW) majú vlastne tiež v sebe HCL aj keď len 200mg na kapsulu (oproti 750mg betainu) , čo mám teraz robiť , mám to brať , alebo mám počkať jak s tým betainom? (škoda že som neobjednal aj ten pankreatín)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk