Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

sorena

RNG

prosím vás, ktorý mám teda liek kúpiť miesto wobenzymu? kúpila som aj betaglucan 500vku a nejaké čaje na čistenie krvi, dneska mu vyšlo že má bakterialnu infekciu (podla cr vyšlo mu nad 50) dali mu dalšie antibiotika :-/

martinsos

RNG ešte k tej serrapeptáze Mám to brať pri prednisone či je to zbytočné plytvanie zatial? A mám to začať postupne pridávať , až keĎ začnem znižovať dávky prednisonu?

A konečne mi to colníci odoslali , takže zajtra najneskôr v stredu to mám doma :)

Ďakujem

RNG

Dasa na temu rakovin som pisal uz plno, na zaciatok pozri cez Google.sk pod rng, rakovina Tam toho najdes kopu, vcitane v rng.uforum.sk
kde mnohi riesia podobne problemy.

RNG

Tery 90, zapaly nervov su povacsine z viralnych utokov, tj virusov, co mame kazdy v tele permanentne. Na to si treba zvysit viralnu imuinitu, pozri cez Google.sk pod rng, herpes A na hojenie poskodenych nervov treba brat 1 az 1.5 gramu DHA denne, dobry zdroj je napr calamarine alebo krill olej.
Protizapalove len zapaly zmiernia ale neodstrania pricinu za nimi
Ked hovorime o kurkume, nehovorim o praskovom pakoreni, ale silnom vytazku z neho, curcuminoidy s bioperinom, davka 3 x 1500 mg s 10 mg bioperinu.
Ucinna davka serrapeptazy na riedenie krvi, odhlienovanie a proti bolestias z roznych zamoreni tela je 3 x 120 000 IU.
To ide dost do penazi, taketo potlacanie bolesti, ale niekedy sa tomu neda vyhnut, lebo lieky na to maju privela skodlivych vlastnosti a dokonca nie su az tak ucinne.

RNG

sorena, potlacanie horucok neadresuje problem infekcii a znizenej imunity. Pozri cez Google.sk pod rng, imunita, tiez infekcie ako na to. Wobenzym je stary a drahy enzym, ktory ked pouzivas vo velkych davkach ti precisti telo a tym ciastocne zvysi imunitu.
Ale na to su dnes ovela silnejsie a znacne lacnejsie enzymy.

To ale problem celkom nevyriesi, zialbohu.
Adresovanie zlepsenia travenia a absorbcie,
zvysenie viralnej imunity(najdes cez google pod rng herpes),
nicenie infekcii(z kvapockovych infekcii vo vzduchu) v prinosnych dutinach roztokom citricidalu, zvysenie tvorby a aktivity bielych krviniek betaglukanmi(3 x 500 mg) pouzivanie roznych antimikrobialnych a odmaskacov/odhlienovacov(NAC, oreganovy olej, Samento...)
a podpora nasej obrany, tj probiotik tym ze si kvalitne nasadis a podporujes ich rozmnozovanie do konca zivota branim aspon 15 gramov zmesy roznych mikrovlaknin
to je naozajstne a trvale riesenie. Samozrejme odmorovanie tela tam tiez pomoze.

martinsos

Aha ďakujem a ešte ma napadlo ako to s tou serrapeptazou? Mám to brať pri prednisone či je to zbytočné plytvanie zatial? A mám to začať postupne pridávať , až keĎ začnem znižovať dávky prednisonu?

RNG

Doplnky sa beru zasadne podla potreby, tj docasne ber ten bone maximizer, ked mas rednutie kosti a zle travenie s tym treba 5000 IU vitaminu D-3 a 100 mikrogramov K-2 na lepsiu absorbciu a lepsie zabudovanie v tele
Az si budes moct napravit travenie, samozrejme strava musi poskytnut dostatok mineralov, najma zo zelenin, takze doplnat zostane len tie , co sa v strave nenachadzaju v dostatku, tj znova opakujem, donekonecna
zinok, selen jod, vitaminy C E D-3, mikrovlakniny, probiotika a pripadne aj omega 3 oleje ako EPA a najma na nervove obaly DHA.

martinsos

Ďakujem a ešte toto: RNG ešte sa ťa chcem spýtať v tom MRM, Bone Maximizer III, 150 Capsules , je aj vitamín K2 no je ho tam len 20 mcg (v 3 kapsliach) , treba ešte teda doobjednať aj ten 100mcg vit K-2 zvlášť? Koľko ho vlastne treba brať , akú dávku na tie kosti?

RNG

Mantinsos, ja mam doma, pre istotu a na doplnanie vselicoho desiatky roznych doplnkov
DGL nemusis brat viac, nez 2 x denne.
Pol litra stribornej vody ja osobne nespotrebujem ani za pol roka, Ten osterek tvare rano pri holeni, najma oci a velmi zriedkavo glg na tazky zaludok, to je asi vsetka moja spotreba.
Ale ked potrebujes pri nedostatku kyselin povedzme 3 x denne zobrat glg, tak samozrejme spoterebujes viav. Ale iste to neminies za 5 dni!!!. Glg je maximnalne stvrtdeci, a 3 x 1/4 deci je len 3/4 deci. Nuz ale ked to potrebujes aspon mesiac, tj kym sa nezbavis toho skodliveho steroidu, co ti nedovoli si zvysit zaludocne kyseliny na normalnu hladinu,tak toho potrebujes aspon 2 litre. Ale ked to objednas naraz z Lucenca, teda z mojich byvalych obchodov, tak ta to financne nezabije.
Ja pouzivam DGL prichutene cokoladou(German chocolate flavor), je prijemnejsie a stoji to iste na iherb

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk