Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Doplnky sa beru zasadne podla potreby, tj docasne ber ten bone maximizer, ked mas rednutie kosti a zle travenie s tym treba 5000 IU vitaminu D-3 a 100 mikrogramov K-2 na lepsiu absorbciu a lepsie zabudovanie v tele
Az si budes moct napravit travenie, samozrejme strava musi poskytnut dostatok mineralov, najma zo zelenin, takze doplnat zostane len tie , co sa v strave nenachadzaju v dostatku, tj znova opakujem, donekonecna
zinok, selen jod, vitaminy C E D-3, mikrovlakniny, probiotika a pripadne aj omega 3 oleje ako EPA a najma na nervove obaly DHA.

martinsos

Ďakujem a ešte toto: RNG ešte sa ťa chcem spýtať v tom MRM, Bone Maximizer III, 150 Capsules , je aj vitamín K2 no je ho tam len 20 mcg (v 3 kapsliach) , treba ešte teda doobjednať aj ten 100mcg vit K-2 zvlášť? Koľko ho vlastne treba brať , akú dávku na tie kosti?

RNG

Mantinsos, ja mam doma, pre istotu a na doplnanie vselicoho desiatky roznych doplnkov
DGL nemusis brat viac, nez 2 x denne.
Pol litra stribornej vody ja osobne nespotrebujem ani za pol roka, Ten osterek tvare rano pri holeni, najma oci a velmi zriedkavo glg na tazky zaludok, to je asi vsetka moja spotreba.
Ale ked potrebujes pri nedostatku kyselin povedzme 3 x denne zobrat glg, tak samozrejme spoterebujes viav. Ale iste to neminies za 5 dni!!!. Glg je maximnalne stvrtdeci, a 3 x 1/4 deci je len 3/4 deci. Nuz ale ked to potrebujes aspon mesiac, tj kym sa nezbavis toho skodliveho steroidu, co ti nedovoli si zvysit zaludocne kyseliny na normalnu hladinu,tak toho potrebujes aspon 2 litre. Ale ked to objednas naraz z Lucenca, teda z mojich byvalych obchodov, tak ta to financne nezabije.
Ja pouzivam DGL prichutene cokoladou(German chocolate flavor), je prijemnejsie a stoji to iste na iherb

dasa2010

RNG vies poradit aj ohladne rakoviny prsnika??? ak ano mohla by som poprosit o e-mail, nakolko to nechcem vypisovat sem...dakujem Dáša

Terry90

RNG, este by ma zaujimalo, co je ucinnejsie na zapaly nervov, serrapeptaza alebo kurkumin? Serrapeptaza je vraj na to velmi dobra, ale okrem toho ma kopec dalsich vyhod a o kurkumine som pocul len ako o protizapalovom tj serrapeptaza by mala byt celkovo osoznejsia, nie?

sorena

RNG
prosím, poraďte mi niečo môj priatel je často chorý, máva angíny ale nevieme čo mu to spôsobuje, lekárka neni schopná mu ani poriadne vyšetrenie spraviť, dá mu antibiotika a tým to končí. pred týždnom mal angínu, horúčky nad 39° teraz sme boli týžden v Tatrách a včera sa zle cítil, znova mal nad 39 horúčku, stiahol ju paralenom ale to nič nerieši. Viem, že dávnejšie mu objavili aj helikobaktera a neviem tá jeho imunita je nejaká zlá. prosím, poraď mi niečo. pomohol by mu napr. wobenzym?

martinsos

RNG ešte sa ťa chcem spýtať v tom MRM, Bone Maximizer III, 150 Capsules , je aj vitamín K2 no je ho tam len 20 mcg (v 3 kapsliach) , treba ešte teda doobjednať aj ten 100mcg vit K-2 zvlášť? Koľko ho vlastne treba brať , akú dávku na tie kosti?

martinsos

RNG ďakujem , takže mi to vychádza tak , že treba kúpiť tú striebornú vodu a mať ju doma aspoň pre prípad problému zo žalúdkom , alebo si vždy trocha odpiť , keď zjem niečo väčšie/ťažšie ? (s každým jedlom by sa to asi dosť predražilo , keď rátam tak pol litra by višlo na 3-5 dni)

A to dgl je toto?
Enzymatic Therapy, DGL, Original, 100 Chewable Tablets

To vychádza denne požuť aj 10 tabletiek tak to je na 10 dní len ? :-/

A ešte k tomu prednisonu , tak tú serrapeptázu ani nemám zatiaľ brať , kým beriem 40mg prednisonu? (zbytočne to miniem a efekt to mať nebude?) a potom ako budem povedzme na 30mg si budem dávať 1x120tis serrapeptazy a keď budem na 20mg tak 2x120tis a keď ho úplne vysadím tak budem na tých 3x120tisíc denne?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk