Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

dasa2010

RNG vies poradit aj ohladne rakoviny prsnika??? ak ano mohla by som poprosit o e-mail, nakolko to nechcem vypisovat sem...dakujem Dáša

Terry90

RNG, este by ma zaujimalo, co je ucinnejsie na zapaly nervov, serrapeptaza alebo kurkumin? Serrapeptaza je vraj na to velmi dobra, ale okrem toho ma kopec dalsich vyhod a o kurkumine som pocul len ako o protizapalovom tj serrapeptaza by mala byt celkovo osoznejsia, nie?

sorena

RNG
prosím, poraďte mi niečo môj priatel je často chorý, máva angíny ale nevieme čo mu to spôsobuje, lekárka neni schopná mu ani poriadne vyšetrenie spraviť, dá mu antibiotika a tým to končí. pred týždnom mal angínu, horúčky nad 39° teraz sme boli týžden v Tatrách a včera sa zle cítil, znova mal nad 39 horúčku, stiahol ju paralenom ale to nič nerieši. Viem, že dávnejšie mu objavili aj helikobaktera a neviem tá jeho imunita je nejaká zlá. prosím, poraď mi niečo. pomohol by mu napr. wobenzym?

martinsos

RNG ešte sa ťa chcem spýtať v tom MRM, Bone Maximizer III, 150 Capsules , je aj vitamín K2 no je ho tam len 20 mcg (v 3 kapsliach) , treba ešte teda doobjednať aj ten 100mcg vit K-2 zvlášť? Koľko ho vlastne treba brať , akú dávku na tie kosti?

martinsos

RNG ďakujem , takže mi to vychádza tak , že treba kúpiť tú striebornú vodu a mať ju doma aspoň pre prípad problému zo žalúdkom , alebo si vždy trocha odpiť , keď zjem niečo väčšie/ťažšie ? (s každým jedlom by sa to asi dosť predražilo , keď rátam tak pol litra by višlo na 3-5 dni)

A to dgl je toto?
Enzymatic Therapy, DGL, Original, 100 Chewable Tablets

To vychádza denne požuť aj 10 tabletiek tak to je na 10 dní len ? :-/

A ešte k tomu prednisonu , tak tú serrapeptázu ani nemám zatiaľ brať , kým beriem 40mg prednisonu? (zbytočne to miniem a efekt to mať nebude?) a potom ako budem povedzme na 30mg si budem dávať 1x120tis serrapeptazy a keď budem na 20mg tak 2x120tis a keď ho úplne vysadím tak budem na tých 3x120tisíc denne?

RNG

Martinsos, moj brat pil tu stierbornu vodu 3 krat denne cely mesiac, takze tu nehovorime o narazovom pouziti.
Staci aj 1/4 deci. to je dobry velky glg, lebo to mi zastavi bakterialne procesy v zaludku, ked sa objem.
Inac pri antibiotickej liecbe helikobaktera 2 antibiotikami a bismutovou solou sa tiez pouziva prostriedok na zastavenie tvorby kyselin, omeoprazol, moj brat to bral 2 x ale po case sa mu helikobakter aj tak vratil. Ked bral len koloidnu striebornu vodu, nijak si neneutralizoval kyseliny a predsa z tej nakazy vysiel a to je uz vyse 4 roky, co sa mu to nevratilo spat.
Vysadzaj postupne prednison, nahradzuj to inymi protizapalovymi doplnkami, a po case ked ho uplne prestanes brat sa mozes zaoberat zvysenim hladiny kyselin v zaludku.
Na posilnenie zaludocnych stien a vyroby ochranneho zaludocneho mazu pomaha pre jedlom 15 minut pozut 2 tabletky DGL, vytazok zo sladovky hladkoplodej/licorice
To je zaroven adaptogen a ma aj ine posilnujuce ucinky v tele. A tiez ho mozes brat kedykolvek, hoci aj okamzite.

martinsos

"Zialbohu ale pokial neberies kyseliny a dokonca si vlastne potlacas, nemozes mat poriadne travenie a mas oslabenu aj regeneraciu, lebo nedostanes vsetky potrebne ziviny z jedla."

Takže ani tie doplnky mi nebude vedieť telo plnohodnotne vstrebať? :-/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk