Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

martinsos

RNG tak čo radíš , čo mám robiť , zakiaľ nevysadím ten prednison? Lebo zas , keď tá strieborná voda sa dáva len nárazovo a nie stále tak to mi asi tiež moc nepomôže :-/

RNG

Nuz takyto pripad som este nemal, ale viem napr, ze moj brat si vynicil helikobaktera v zaludku pitim 3 x denne pol deci koloidnej striebornej vody, pouzil tu z Lucenca, na ktoru som kedysi ten generator do svojich byvalych obchodov osobne nainstaloval. Takze by to malo pracovat na vyhubenie velkej vacsiny mikrobov, tj nahradit antimikrobialnu funkciu zaludocnej kyseliny. Zialbohu ale pokial neberies kyseliny a dokonca si vlastne potlacas, nemozes mat poriadne travenie a mas oslabenu aj regeneraciu, lebo nedostanes vsetky potrebne ziviny z jedla.

martinsos

Tak skúsim zavolať zajtra do toho lučenca či to ešte robia , to je dobrá cena. A keď budem mať striebro tak citricidal nepotrebujem? Ale to striebro by som mal brať stále s jedlom nie? Keď kyseliny vypadli nateraz..

RNG

Mnohe stranky v USA robia len vnutri USA a nie su zariadeni na export.
Od tych mozes kupovat len cez prostrednika shipito.com
ktora ma americku adresu a posle cokolvek kamkolvek bez problemov.
Niekedy maju dopravu lacnejsiu, nez priama objednavka z firiem, ktore su ochotne posielat na Slovensko. Hodne Slovakov ich sluzby pouziva.

RNG

Pokial viem posledne to predavali z Lucenca za 4 euro pol litra, samozrejme plus postovne.
Intenzivna davka toko KS napr pri prezrati=otraveny zaludok je pol deci. To mam mnohokrat oskusane, hoci v poslednom case si davam na to pozor, aby som to neprebral s jedlom.
Kazde koloidne stribro je lepsie ako nic, hoci osobne cim jemnejsie castice, tym vacsi ucinok a iony, hoci velmi rychlo zaniknu, za par sekund v zaludku su daleko ucinnejsie aj za ten kratky cas, ako neutralne ciastocky.
Takze podla mna ioniocko koloidna zmes, kde koloidy su pod 2 nanometre velkostou je najucinnejsia, vseobecne.

martinsos

Ďakujem RNG , v tom Lučenci to majú ako cenovo , našiel som jedno striebro za 6,5e , ale netuším či je dobré Koloidné striebro 10ppm/300ml.
A potom ako sa to berie teda lebo 3dcl nieje veľa či to len za lyžičku?

RNG

Martinsos, je toho hodne ale je to spravne. Ziadna jedna pilulka nie je tak zazracna, aby ti ten komplexny problem vyriesila.
Koloidne striebro v ziadnom pripade nicim neried!
Najma ionicko koloidne sa priliatim vody, ktora nie je ultracista/demineralizovana za kratku chvilu znici.
Podla mojich vedomosti v Lucenci este to koloidne striebro vyrabaju, udajne.
GSE minuly rok znehodnotili, prestali don davat citricidal, dne je to len obycajny vutazok z grapefruitovych semien. Povodny citricidal najdes na nete(google.com) pod nazvom citricidal, profesional a vyrobca je povodny, tj BioChem Research corp, teda firma, co tento produkt povodne niekedy v 1982, ked ma pamat neklame , patentovala.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk