Otázky na RNG

martinsos

Ďakujem RNG , v tom Lučenci to majú ako cenovo , našiel som jedno striebro za 6,5e , ale netuším či je dobré Koloidné striebro 10ppm/300ml.
A potom ako sa to berie teda lebo 3dcl nieje veľa či to len za lyžičku?

RNG

Martinsos, je toho hodne ale je to spravne. Ziadna jedna pilulka nie je tak zazracna, aby ti ten komplexny problem vyriesila.
Koloidne striebro v ziadnom pripade nicim neried!
Najma ionicko koloidne sa priliatim vody, ktora nie je ultracista/demineralizovana za kratku chvilu znici.
Podla mojich vedomosti v Lucenci este to koloidne striebro vyrabaju, udajne.
GSE minuly rok znehodnotili, prestali don davat citricidal, dne je to len obycajny vutazok z grapefruitovych semien. Povodny citricidal najdes na nete(google.com) pod nazvom citricidal, profesional a vyrobca je povodny, tj BioChem Research corp, teda firma, co tento produkt povodne niekedy v 1982, ked ma pamat neklame , patentovala.

RNG

Terry, na rozpustenie bielkovinnych zakalov v sklovci pomahaju kvapky s obsahom 1% N-acetyl carnosinu(CanC), kvapky 10% roztoku MSM(to si mozes doma vyrobit sam) a samozrejme rozne silne entericky pokryte enzymy s dorazom na proteolyticke, lebo tie zrazeninky su obvykle bielkovinne=proteiny.
Z nich najlacnejsi je entericky pokryty pancreatin, ale dobra je samozrejme aj entericky pokryta serrapeptaza.

martinsos

Prípadne ten GSE , čo si vravel , že je už ale neúčinný čo? NutriBiotic, GSE Liquid Concentrate, Grapefruit Seed Extract, 2 fl oz (59 ml)

martinsos

V tom Lučenci to ešte stále vyrábajú?
Prípadne teda toto? -odkaz odstránený- za 6,5e
Potom sa to striebro riedi s vodou však?

martinsos

RNG spíšem to sem ako to všetko plánujem brať.

1.Ráno na lačno kalinat/bikarbona potom 2 hodiny nejesť.

2.Doobeda 1x 20 mg prednison , 1x triphala , 1x serrapeptáza, ester C 1g, D vitamín 5000iu , selén , 5tabletiek chllorely čo mám doma

3.O cca hodinu neskôr si dám 2 čajové lyžice psyllia+inulinu (glucomanan ešte nemám) do jogurtu a zapijem pol litrom vody.

4.obed 1x20mg prednison , 1xcps super enzymes,1x triphala , 1x serrapetáza, 5x chllorella , ester C 1g

5.po 1-2 hodinách si dám ďalšie 2 lyžičky mirkovláknin do jogurta a zapijem 0,5 litrom vody.

6.poobede 1x serrapeptáza , 1x triphala , ester C 1g , 5xtab chllorela , 1x super enzymes s jedlom

7.večer si dám nakoniec jablko + probiotiká

Keď miniem doma tabletkový ester C, tak si budem zarábať zmes do vody 3-5g esteru C + 2g draslíku.

Ďalej plánujem objednať tú zmes na kosti + vitamín K , kvôli prednisonu čo mi odvápňuje kosti ... to by som si dával k raňajkám.

Na druhý mesiac by som ešte objednal , lepší selén , vitamín E a veci čo sa mi minú.

Je to takto OK , či mám niečo pridať/ odobrať?

Terry90

Tak ja by som tu serrapeptazu nebral uplne preventivne, lebo obcas mam zvyseny tlak, bolesti hlavy a rozpustanie krvnych zrazenin nie je nikdy na skodu. Okrem toho, ako som pisal, chcem sa zbavit aj sklovcovych zakalov a snad by mi serrapeptaza alebo popr. nattokynaza pomohla.

RNG

Mesosilver je hodne drahe, ale trochu ucinnejsie v crevach, ako ionicko koloidne striebro. napriek tomu na zaludocnu sterilizaciu odporucam skor ionicko koloidne, viac pozri cez Google.sk pod rng koloidne striebro, kde o tom pisem viac, aby som sa nemusel znova opakovat.