Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

Dobrý večer priatel

pri konzumacii velkeho jedla (obed) zapijam jednotlive susta jedla glgom vina az kym jedlo nedojem (celkove mnozstvo vypiteho vina asi 2-3 dcl)

po dojedeni jedla uz vobec nic nepijem ! (az za 2 hodiny)

aky mas na to nazor, tiez si riedim tymto sposobom kyseliny, kedze nepijem po jedle ?

pytam sa preto, lebo obcas to robim a sam tomu nerozumiem, ci je to spravne, alebo nie

martinsos

Takže až o 3 hodiny po jedle môžem piť? Fúha to asi nevydržím :-/ Aj keď pijem pred jedlom tak ako začnem jesť , tak minimálne keď dojem to musím spláchnuť , inak by som mal pachute a zaťažený žaludok :-/

RNG

Cim viac pijes, tym viac si riedis kyseliny a tym viac doplnok kyselin potrebujes, ked ich nemas dost, inac nemas poriadne travenie a neudrzi sa ti dobra probioticka crevna flora, lebo cez nekysly zaludok sa tam vzdy vedia dostat skodlive mikroby.

martinsos

Ďakujem RNG , naštvali ma aby človek nad 22e už platil daň ... voľakedy to bolo nad 150e . Ale ešte viac ma štve , že tí darmožráči mi to tam budu držať možno aj 2 týždne a ja že už cca v utorok to budem mať doma a začnem brať... Napíšem im , že to potrebujem brať , že to niesu handry bez ktorých len tak vydržím...

Tak kúpim aj ten kalinat, len ja mám ten problém , že nevydržím sa nenapiť pri jedle , je aspoň nejaké množstvo , ktoré je akceptovateľné? 1dcl?

RNG

Ked beries extra kyseliny na travenie, tak musis v inom case brat aj alkalie, inac si celkove okyslis telo.
Ale dufam, ze ked si nebudes s jedlom riedit kyseliny, mozno sa vyhnes povacsine doplnku kyselin, tak ako to robim ja. Samozrejme doplnku enzymov, mikrovlaknin a probiotik sa neda vyhnut, zialbohu.

RNG

Martinsos, na statnych zamestnaniach budete mat takych ludi s takymi zaujmami, ako im volici dovolia. Apaticki volici, neuvedomelo podporuju a vyvolia politikov, ktori nereprezentuju ich, ale svoje vlastne zaujmy. Clo bolo povodne navrhnute na ochranu vnutrostatnyc podnikov a teda v tomto pripade je nespravne, lebo Slovensko nema praktizky ziadnu vyrobu doplnkov, tj dovoz v tomto pripade nicimu nekonkuruje
Danz pridanej hodnoty ale je sucast danoveho prijmu statu a tomu sa vyhnut neda, lebo statna aparatura je velmi velka a ma vysoku spotrebu. Na to pomoze len spojeny natlak uvedomelych volicov na znizenie poctov statnych zamestnancov, lebo stat moze operovat aj zo zlomkom toho, co teraz zamestnava.
Ten isty problem ma dnes vacsina krajin na svete, vcitane napr aj USA, kde je dnes v statnom sektore, ktory velkej casti neprodukuje nic, len problemy pre podniky a jednotlivcov je zamestnane viac ludi, nez vo vyrobe.

martinsos

Akurát pozerám , už mi píše DHLka , že mi to chcú precliť , toto je štát hnusný , ešte na chorých ľudoch budú zarábať , smradľavý colníci .....

martinsos

A ešte sa chcem spýtať , bolo by mi dobré aj kúpiť kalinat a hneď ako vstanem ráno tak by som to pil? Keď budem jesť aj tie kyseliny by to bolo vhodné však?

martinsos

Ďakujem veľmi pekne RNG , predtým som skúšal chlorelu , mumio a takéto veci všetko tu zo slovenska .. no teraz sa nato dám poctivo naplno budem brať všetko čo si mi poradil , snáď to aspoň trošku pomôže aby som mohol vysadiť prednison a nemusel podstupovať ďalšie chemické "liečby" :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk