Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

josephine12

dobrý deň RNG, prosím o radu, mám nádchu a zapálené hrdlo, kašlem a bolí ma hlava, zuby, nos aj uši, zýšenú teplotu 37,5. lekár mi predpísal antibiotiká, a pritom pred dvomi mesiacmi mi hrozila dialýza , tak som mala zlé výsledky obličiek, poradíš mi čo treba užívať? zatial si dávam NAC , vit. C a probiotiká. vopred dakujem za radu.

RNG

Maruska, jedine omega 3 mame v nedostatku, ine netreba doplnat. Pozri na dobre rybacie oleje zo severskycy mori alebo na krill olej, ktory je ovela ucinnejsi v tele.

RNG

Flypo, fin candimis obsahuje 30% oreganoveho oleja. Inhalovat sa da napr tak, ze si spravis papierovu trubku,. na ktoryu das par kvapiek toho produktu a dychas cez to. Ale co sa tyka oreganoveho oleja, ten ma aktivnu zlozku carvacrol, a toho treba pre telo najmenej 3 x 200 mg, tj odporucam skor produkt firmy NOW, Oregano oil capsules, ked v kazdej enzericky pokrytej kapsuli mas zarucene 100 mg carvacrolu a teda 3 x 2 kapsule ti daju pozadovanu davku.

RNG

Mamado, chronicka pankreatida sa musi nejaj odstranit, lebo inac ti pankreas nedava dostatok traviacich enzymov a teda sa ti telo neustale zamoruje. Na odmorenie pouzi entericky pokryty pancreatin. A proti mikrobialnym procesom co ti vyvolavaju problemy v pankrease skus citricidal, oreganovy olej, colostrum, Berberine, monolaurin a podobne. Nieco uz na to musi zabrat.Inac riskujes aj rakovinu pankreasu a to je prakticky ortiel smrti.
A ber mikrovlakniny a probiotika, lebo probiotika su zodpovedne v tele za vyrobu az 70% protilatok proti roznym nakazam.

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

Dobry den prajem pan RNG, chcela by som psa vas spytat ci by ste mi vedeli odporucit nejake omega 3 6 7 9 pre moju 55 rocnu mamicku. Poznam aj stranku iherb.com. srdecne vam velmi pekne dakujem! :)

Maruska9

RNG

Lenka, nie je problem kupovat cez internet z akejkolvek krajiny na svete, Staci na to kreditkarta, co ti vyda tvoja banka na zahranicne nakupu. Tak to robi hromada ludi Kupuju najma z iherb.com co ma na Slovensko najnizsie postovne Dokonca maju aj zlavny kupon pre prvonakupcu, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom rng, nazory, eu

Maruska9

Maruska9

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk