Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

AS2, ja som mal otca s beznadejnym pooperacnym stavom a nastartoval som mu organizmus a obranu vacsimi davka mi praskoveho collostra, 2 x 10 gramov.
Pomoze mu brat aj enzymy na zlepsenie travenia a absorbcie zivin z jedla, tiez ubiquinol, 200 mg, a co najskor si precistit a regenerovat pecen najmenej 4-5 tyzdnov protokolom dr Berksona, pozri cez Google.sk pod rng, pecen.
Po dlhsom brani roznych chemickych liekov ma zrejme zamorenu pecen a teda je telo jemne priotravene, kedze pecen nepracuje dostatocne. A spominas, ze uz zacal vlastne so zlym stavom pecene. Na uvedene pozri napr na iherb.com, kde maju aj praskove collostrum, dobru Novozealandsku znacku, Symbiotic, ber velke balenie(vyse 595 gramov) zaroven tam maju kvalitne probiotika ako napr firmy Healthy Origin, ktore su teploodolne a kyselinovoodolne, no a nezabudaj na zmes mikrovlaknin, da sa zamiesat do vody na pitie, a pre zaciatok mas inulin a psylium rovno u domacej firmy Vemica a to v nizkych cenach.

RNG

Oboje silne enzymy su dobre.
Now pancreatin je ale na kazdodenne pouzitie lacnejsi.
Tj ten 4 x 500 miligramovy.
Nezabudaj v prvom, rade na zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika.
Az potom vsetko ostatne.Samozrejme kazdy s tych doplnkov co mas su dobre a pomocne.
Intenzivne pouzitie serrapeptazy je 3 x 120 000 jednotiek.

AS2

Zdravím RNG,
prosím o radu.
Mám otca 77r. ktorý bol v nemocnici s poliekovou hepatopatiou. Stav upravovali Lagosou a Ursofalkom 3 mesiace. Stav pečene a trávenia sa upravil, enzýmy má už v poriadku, problém je, že za dobu "upravovania stavu s pečeňou" veľmi zoslabol a nevládze sa teraz ani sám prakticky posadiť na posteli. Je veľmi slabý.
Môžete mi prosím poradiť nejaké výživové doplnky ktoré by mu pomohli zosilnieť?
Adresa 2andrea@centrum.sk
Ďakujem

martinsos

A ešte by som dokúpil toto tu na SK www.vemica.eu Stačilo by to zatiaľ takto , bol by nejaký výsledok aspoň trocha? Lebo na prednisone dlho nebudem môcť byť , z biologickej liečby som skoro dostal rakovinu , tak potom neviem čo bude somnou.. A ešte sa ťa chcem spýtať či mám brať mesalazín (pentasa) niekde som čítal ako si písal , že to akurát zhoršuje črevo je to tak?

martinsos

A čo by si mi odporúčil kúpiť ako prvé , lebo len tá serrepáza (120tisic) s triphiala vidu na 50e. Alebo zobrať slabšiu serrepazu (40tisic) a ešte by som sa vošiel aj s enzýmami. Doma mám teda vit D3, ester C , selén , brusinky , probiotiká 30mld , psyllium ,ten SK omega 3 olej , kurkumín a boswelliu . Myslíš že keby zatiaľ objednám tie 2-3 veci s tým , že ďalšie o mesiac a zatiaľ by som vybral aspoň tie slovenské veci čo mám doma mohlo by to tak byť?

RNG

Nuz pozri sa na ceny na tie iste vyrobky napr z iherb.com a prirataj tam 6 dolarov postovneho na objednavku, pripadne 20% dan s pridanej hodnoty?
Nezabudaj, ze premena dolara na euro je zhruba 1.32 dolara za 1 euro momentalne.
Tak to mas za polovicu a podstatne sirsi sortiment.

martinsos

Ten dodávatel má takéto ceny

Best digestive Enzymes 90 cps - 27e
Triphala Extract 90 cps 1500 mg - 17e
Super enzymes 180 cps NOW - 23e

serrapeptazu má len túto slabšiu

Serapeptáza 40.000 FU 90 cps za 22e
m4.aimg.sk

Čo hovoríš na ceny? Z usa by bola drahá pošta asi dosť :-/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk