Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

martinsos

A ešte by som dokúpil toto tu na SK www.vemica.eu Stačilo by to zatiaľ takto , bol by nejaký výsledok aspoň trocha? Lebo na prednisone dlho nebudem môcť byť , z biologickej liečby som skoro dostal rakovinu , tak potom neviem čo bude somnou.. A ešte sa ťa chcem spýtať či mám brať mesalazín (pentasa) niekde som čítal ako si písal , že to akurát zhoršuje črevo je to tak?

martinsos

A čo by si mi odporúčil kúpiť ako prvé , lebo len tá serrepáza (120tisic) s triphiala vidu na 50e. Alebo zobrať slabšiu serrepazu (40tisic) a ešte by som sa vošiel aj s enzýmami. Doma mám teda vit D3, ester C , selén , brusinky , probiotiká 30mld , psyllium ,ten SK omega 3 olej , kurkumín a boswelliu . Myslíš že keby zatiaľ objednám tie 2-3 veci s tým , že ďalšie o mesiac a zatiaľ by som vybral aspoň tie slovenské veci čo mám doma mohlo by to tak byť?

RNG

Nuz pozri sa na ceny na tie iste vyrobky napr z iherb.com a prirataj tam 6 dolarov postovneho na objednavku, pripadne 20% dan s pridanej hodnoty?
Nezabudaj, ze premena dolara na euro je zhruba 1.32 dolara za 1 euro momentalne.
Tak to mas za polovicu a podstatne sirsi sortiment.

martinsos

Ten dodávatel má takéto ceny

Best digestive Enzymes 90 cps - 27e
Triphala Extract 90 cps 1500 mg - 17e
Super enzymes 180 cps NOW - 23e

serrapeptazu má len túto slabšiu

Serapeptáza 40.000 FU 90 cps za 22e
m4.aimg.sk

Čo hovoríš na ceny? Z usa by bola drahá pošta asi dosť :-/

RNG

To je jedno v akom stave mas ten zapal criev, ci uz len v pociatocnom(IBS),,pokrocilom(crohn) alebo katastrofalnim(ulcerozna kolitida, kde sa na stenach criev tvoria vredy)
Riesenie je rovnake: vybudovat si dobru probioticku floru v crevach a potlacit vsetky skodlive mikroby, co sposobuju zapaly a poskodzuju crevne steny.
Aj uvedena triphala(extrakt) aj enzymaticka zmes su vyborne. Este si zozen nieco protizapalove, tj boswelin alebo curcuminoidy s bioperinom, dobre najdes napr od firmy dr Best a serrapeptazu, tiez od dr Best, 120 000 IU na kapsulu.
Modifikovane citrusove pektiny a arabinogalaktany su asi najucinnejsie v crevach, ale odporucam brat zmes vsetkych, tj aj psylium, aj inulin aj glucomannan, lebo propbiotika potrebuju pestru stravu, tak isto ako aj my.
A pozri sa na tie produkty aj z priameho dovozu cez iherb.com alebo swansonvitamins.com
lebo dovozca na tebe musi zarobit, tj platis aj jeho zisk v cene.

martinsos

Toto psylium mám doma www.vemica.eu ešte by som mal kúpiť aspoň toto? www.vemica.eu a v akom pomere to miešať? + tie probiotíka čo mám doma mám brať z jablkom ako som čítal?

martinsos

Mám crohnovú chorobu nie ulceroznu , (mám chytené aj tenké črevo nie len hrubé a zápal je v celej stene čreva nie len na povrchu) tá triphiala môže byť táto? m3.aimg.sk a tie enzými viem zohnať tu na SK od jedného dodávatela čo to objednáva z usa a má tie NOW alebo potom od doctors best m4.aimg.sk ten boswelin alebo kurkumin nemá v ponuke :-/ ani ten berberín :-/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk