Otázky na RNG

orol

Ešte Ťa do tretice poprosím, aký názor máš na vnútorné užívanie arniky horskej? ( rozpúšťanie krvných zrazenín atď ).

orol

dodatok:

chcem uzivat hlohovu a rutovu tinkturu NARAZ, t.j. nakvapkam do trochu vody 20 kvapiek hloh. a 5 kvapiek ruta.

mozem to takto DOKOPY ??

orol

Dobrý den

aky mas nazor na ranajsie dlhodobe (niekolko mesiacov) nalacno uzivanie 2 dcl vody, v ktorej je vymackana stava z pol citrona a pridany liehovy vytazok z medvedieho cesnaku?

moze stava z citrona odstranovat nanosy na cievach?

moze mi stava z citrona nejako ublizit na sklovinu, pripadne zaludok, alebo prekysliť organizmus?

RNG

Roztok citricidalu do nosa ti vyhubi nakazy v prinosnych dutinach, odkial sa dostavaju aj do stredneho ucha.
Oreganovy olej a NAC su asi najucinnejsie na odhlienenie a nakazy v strednom uchu.

Nick44

Zdravim, čital som prispevky od vas, že tinitus sa da potlačiť citricidalom, oreganovym olejom, extraktom z olivovych listov, antimikrobialnymi kvapkami do nosa, rôznymi enzymami, curcuminoidmi, boswelinom, vinpocetinom, huperzinom A, ginkgolidmi, NAC a ďalšimi.

Je toho naozaj vela a teraz neviem, čo z toho by som mal skusiť, pretože aj mne začalo hučanie v ušiach a je to dosť neprijemne. Ktore z týchto by mi mali najpravdepodobnejšie pomocť? Vopred ďakujem.

RNG

Detox je mozny pri akomkolvek antimikrobialnom alebo aj rozpustidlach ako je MSM. Zalezi od zamorenia tela a mikrobov.

RNG

Flatt, samozrejme su lepsie a horsie kvality, niektore maju rybaci pach, tj su spracovane pomalsie a stacili trochu oxidovat, ale posfolipidy v nich je prirodzena forma ich tukov a obsah astaxanthinu je podla miesta, kde ten krill ulovili moze byt az 1.5 mg na dve kapsule.
Dobra znacka je NKO ale najstarsia a ta, co si este stale objednavam je Antarkticky krill olej, dnes je to firma Viva Labs, co predava kapsule 625 mg na dve kapsule (1250 mg) tam maju 1.6 mg astaxanthinu a kapsule nesmrdia vobec rybaco, co je dokazom velmi rychleho spracovania v nizkych miestnych teplotach okamzite po vyloveni rovno na lodi.
Tato znacka je za studena vytlacana, vyrobca je US, a nepouziva sa tam ziadna chemia alebo ine upravy a zarucuju nezamorenie tazkymi kovmi alebo PCB.
Krill totiz existuje vsade v moriach aj v zamorenych aj v tropickych a zamorenie casto riesia molekularnou destilaciou, co znizuje kvalitu a zvysuje sancu oxidacie a znicenia astaxanthinu v tom oleji.

KristinaGinger

Dobry den RNG,

len ma tak zaujima ze ci sa moze pocas stvortyzdnoveho uzivania koloidneho striebra vyskytnut nejaka detox reakcia (po tyzdni som si vsimla silny vysip na hrudi) dakujem