Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

NAC neprestan brat, to je odmaskovac , nielen odhlienovac a dnes sa rozne mikroby brania maskovanim, takze do nich neprenikde dostatocne mnozstvo obrannych latok.
Serrapeptaza je tiez okrem ineho aj odmaskovac a davky su az 3 x 120 000 IU. Quercitin podporucam az 3 x 500 mg, tj najmenej 2 x 1 kapsula toho uvedeneho

rhapsody1

Ahoj RNG, tak sa ozyvam teraz lebo som cakal kym mi dojdu "cukriky" :)

Len na pripomenutie - ja som ten co furt bojuje s dutinami. Stale sopel, vykaslavanie uz menej. Ale dutiny stale ako keby zdurene a tazsie sa mi dycha. Nasli mi MRSA v nose - bral som mesiac citricidal (aj kvapky), NAC, oreganovy olej..ale moc nepomoholo..

Dnes mi dosla serapeptaza DrBest 120.000 (90teb) a Quercetin(800mg+165mg Bromelain).

Mam uz prestat s NAC a oregano a prejst na serrapeptaza s quercetin
A ake davkovanie prosim ta.

Dakujem

RNG

Zapaleny zlcnik je z niecoho, ci uz z mikrobov alebo drazdenia z kamenov.
Riedenie zlci sylimarinom moze ten ostru kamen len ohlodat na hladky.
Ale ked tam mas nejake mikroby, tak treba zobrat nieco antimikrbialne, ako napr roztok citricidalu, oreganovy olej extrakt z olivovych listov alebo najmenej nieco protizapalove, ako curcuminoidy, boswelin alebo serrapeptazu.
U serrapaptazy je ucinna davka az 3 x 120 000 IU

J4n

:D linky odstranene boli.. :D

Doctor's Best, Best High Potency Serrapeptase, 120,000 SPUs, 90 Enteric Coated Veggie Caps
Doctor's Best, Best High Potency Serrapeptase, 120,000 SPUs, 90 Enteric Coated Veggie Caps

Now Foods, Silymarin, Milk Thistle Extract, 2X - 300 mg, 200 Vcaps
Now Foods, Silymarin, Milk Thistle Extract, 2X - 300 mg, 200 Vcaps

Now Foods, Policosanol, Double Strength, 90 Vcaps

J4n

RNG,
myslíš že toto je dobra voľba doplnkov?:

-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

ten picosanol obsahuje v 1 tablete aj 100 mg silimarinu teda ked si pisal 2x 20 to je 200 mg silymarinu potom z toho silymarinu bude asi stačí 2x300 nie ?

a tej serrapeptazy brat ako je písané na návode 1 caps ?

J4n

chcem sa ešte opýtať, či rozpúštanie kameňov sa dá robiť aj pri zapálenom žlčníku alebo treba počkat keď zápal skončí.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk