Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Gydravan, koza potrebuje byt mastena, aby bola pruzna a nepraskala. Do prasklin si okamzite nasadaju rozne plesne a nedovolia sa im poriadne zahojit.
Odmastovanie silnymi mydlami ptreto je na kozu velmi skodlive a nivea obsahuje hromadu chemie, ktora kozi a podkoznemu vazivu vobec nepomaha
www.theecologist.org
Ked chces pouzivat nieco prirodne, co kozu naozaj ochranuje a zivi pozri sa na kokosovy olej a ine prirodne ziviny, viac cez Google.sk pod rng prirodna kozmetika.

jedulka

Ahoj RNg už jsi mi několikrát dobře poradil.Pochodila jsem jak jsi říkal všechny krevní testy a nejen je vzala jsem to cu-grunt.Byla jsem u všech lékařů,podstoupila mnoho vyšetření a nespočet krevních testů.Kromě aftů v žaludku mi nenašli nic.Léčím se i na štítnou žlázu, všechno je OK užívám Letrox.Jinak žlučník je venku, děloha také.Můj problém je někde od nervů nebo psychiky.Ale kvalitního psychiatra mám, beru léky,Xanax, jsem závislá,Valdoxan, Olwexii a nově Buspirom-EGIS.Mám problémy s bolestí při pohybu a dýchavičností.Vydržím takhle maximálně 10minut, pak už jen hekám a chodím jak těhotná držíc si velmi bolestivý kříž.Bolest je velmi palčitá paralyzující. Všechno přejde když se uklidním a sednu si.Před 14 dny se přidali další a bohužel permanentní bolesti, celých zad a od poloviny pravých zad až po pupík.Všechno vyšetřené nikde nic.Dostávala jsem injekce proti bolesti, i když už velmi sofistikované,zabíral mi z nich jen ta křeč kterou se vyznačuje velká bolest.Bolest jinak stále je.Ze zoufalství a nevyspání jsem si vzala prostě jen tak navíc xanax a co se nestalo, bolest byla pryč.Samozřejmě jsem to všude říkala, ale nikdo neví, já ano, musí to být nervama nebo psychikou.Našla jsem si tyhle vitamíny, ale nevím jestli je smím s mýmalékama.Napsal jsi mi jednou at beru DHA ale nedokážu zjistit co to je?
secure.ilekaren.sk
Napiš mi všechno co si mám koupit a koukni mi tady na tohle jestli bych to mohla užívat.S díky jedulka

Gydravan

Dobrý deň. Nezdá sa mi, že by som mal kožu na prstoch priveľmi suchú, napriek tomu mi vo vnútorných zhyboch, ale najmä okolo posledných článkov a pri nechtoch koža puká. Poznám to vopred. Miesto začne najprv svrbieť, potom sa začne tvoriť niečo ako vráska a po niekoľkých hodinách vznikne hlboká, často krvácajúca puklina. Je to dosť bolestivé a prekáža to v práci. Najčastejšie a najrýchlejšie sa tak stáva pri práci s drevom, pôdou, železom a burinou v záhrade. Nie všetky vrásky pukajú, sú však nahusto najmä okolo palcov a ukazovákov a najmä na pravej ruke. Po práci si ich natieram NIVEA krémom, pokožka trocha zvláčni, ale tvoriacej sa pukline už nezabráni. Na noc si dávam na boľavé miesta masť framykoin. Stará puklina niekedy prestane do rána krvácať, začínajúcu to nezastaví. Stačí niečo pevnejšie chytiť a puklina krváca. Bol som u niekoľkých kožných lekárov, ale nevedeli mi s tým pomôcť. Drahé krémy nepomáhali ani tablety so zinkom, železom, horčíkom – ani si ich už nepamätám všetky. A takto už existujem cez desať rokov. Puklina, mastička, náplasť, NIVEA a stále dookola. Už som to nechcel ani riešiť, no dostal som typ na Vás. Viete mi s tým prosím Vás pomôcť?

RNG

Na Slovenske obchody nemozem komentovat, lebo ich nepoznam. Na regeneraciu nervov treba brat najma DHA v davkach 1 az 1.5 gramov. Samozrejme infekcie, co vyvolavaju zapaly a poskodenia treba potlacit najprv.
Na sietnicu priaznivo posobia aj rozne antioxidanty, ktore pomahaju s cirkulaciou, tj vyzivou nervov a zaroven regeneruju poskodene roznymi volnymi radikalmi, medzi ktore patri aj methylalkohol

Nick44

Dobrý deň RNG. Je možné nejakým spôsobom regenerovať zrakový nerv? Napr. po zápale alebo metanole.

Náhodou som objavil tento slovenský e-shop: -odkaz odstránený-. Myslíte, že je spoľahlivý s kvalitnými výrobkami? Ďakujem.

RNG

Na zapaly su rozne protizapalove(curcuminoidy s bioperinom, boswelin, serrapeptaza a ine odmorujuce silne enzymy, tj na rozdiel od stareho draheho a velmi slabeho Wobenzymu)
Reumaticke bolesti/artitidy su casto nasledky infekcie mykoplaziem, vnutrobunecnychparazitov v tele, na co pomaya brat NAC a extrakt z olivovych listov, dlhodobo.
Mnohe nakazy sa tazko zistuju a aj ked ti lekari povedia, ze mas nieco negativne, nemusi to byt pravda, najma pri borelioze, chlamidiach a roznych inych menej znamych lekarom ale casto sa vyskytujucich infekcii ako L-formy, biofilmy a mukolazmicje a cysticke infekcie.
A moze to byt spojene aj s parazitmi, co dnes je tiez velmi caste a velmi tazko zistitelne.

RNG

Rapsody, ked ti antomikrobialne nepomahaju, tak ten plny nos moze byt rweakcia tela na rozne alergeny, od prachu, pelu plesnovych vytrusov, roztocov az po rozne chemikalie.
Skus zobrat aspon 3 x 500 mg quercitinu, co pomaha na vzdusne alergie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk