Otázky na RNG

RNG

Na zapaly su rozne protizapalove(curcuminoidy s bioperinom, boswelin, serrapeptaza a ine odmorujuce silne enzymy, tj na rozdiel od stareho draheho a velmi slabeho Wobenzymu)
Reumaticke bolesti/artitidy su casto nasledky infekcie mykoplaziem, vnutrobunecnychparazitov v tele, na co pomaya brat NAC a extrakt z olivovych listov, dlhodobo.
Mnohe nakazy sa tazko zistuju a aj ked ti lekari povedia, ze mas nieco negativne, nemusi to byt pravda, najma pri borelioze, chlamidiach a roznych inych menej znamych lekarom ale casto sa vyskytujucich infekcii ako L-formy, biofilmy a mukolazmicje a cysticke infekcie.
A moze to byt spojene aj s parazitmi, co dnes je tiez velmi caste a velmi tazko zistitelne.

RNG

Rapsody, ked ti antomikrobialne nepomahaju, tak ten plny nos moze byt rweakcia tela na rozne alergeny, od prachu, pelu plesnovych vytrusov, roztocov az po rozne chemikalie.
Skus zobrat aspon 3 x 500 mg quercitinu, co pomaha na vzdusne alergie.

andy_2

Dobry den RNG,
uz dlhodobo sledujem fora ohladne zdravia, cca 2 roky a skusam poznatky aplikovat aj u nas doma, liecim alternativne syna - 5 rocneho, zatial bez vacsieho uspechu.
Potrebovala by som radu, skor specifikaciu, co sa za roznymi prejavmi choroby skryva.
Problem: 2 roky trvajuce opuchy kolien, bez bolesti, dokazany zapal na SONO s vypotkom. Dlhotrvajuci suchy kasel - 7 mesiacov (byva zachvatovy s napínanim na zvracanie-obcas), rozne kozne prejavy (biele pravidelne koliesa na licach, 6 hodinove vysypy na chrbtoch ruk alebo drieku, vela uzliniek na krku -nebolestivych, velmi svrbive oci- vyse polroka. Pri zachvatoch kasla /nepravidelne/ zrychleny pulz, pocutelne piskanie a hluk na prieduskach, arytmia.
Lekarske testy: v krvi vsetko negativne, vratane alergii, mykoplaziem, boreliozy, reumatoidny faktor negativny - aj napriek striedaniu lekarov. Zaver: dieta je zdrave. DG: reumatoidna artritida, chronicky kasel.
Skusali sme homeopatiu, skenarterapiu, momentalne odparazitujeme.
Uzivame chlorofyl, selen, wobenzym, dragsimun.
Pije: odstavene grapefruity, zeleninove stavy, dieta bez cukru, kvasnic, zemiakov, polotovarov.
Podla mna ma histaminovu intoleranciu, pri zachvatoch pomoze jedine Fenistil kvapky.
Mylim sa?
Zatial nic nefunguje, bojujeme uz dva roky, jedine sa opuchy kolien dostali pod kontrolu - a to obkladmi z lopuchovych listov.
Dakujem za kazdu radu.

rhapsody1

Ahoj RNG,
dakujem za info ohladne citricidalu..ja som presvedceny, ze klasicke ATB su skodlivejsie ako pitie GSE.
Momentalne pijem trikrat denne citirical 10kv v 1dc vodu a beriem 3 denne oreganovy olej a 2x NAC.
Zial mam pocit, ze nos mam viac plny ako pred uzivanim..

delphia

3 tyzdne po laparotomickej operacii uz pracujes??? neprehanaj, vsak sam dobre vies, ze organizmus potrebuje svoj cas na rekonvalescenciu.

zelam ti skore uzdravenie a vsetko dobre :)

maj s rodinkou pohodove a krasne leto.

RNG

Akutne, bez akychkolvek predoslych upozorneni-ziadne priznaky predtym a zlcnik nielen plny kamenov, ale uz odumierajuci, takze ma museli extra zvnutra cistit, aby predisli gangrene. 38 stychov dokopy, zacali s laparoskopiou, ale potom ma museli nasiroko otvorit.
Samozrejme po 10 dnoch v nemocnici som odisiel so znicenou crevnou florou, hnackami a krvacanim, ktore si lekari nechceli vobec vsimat, hoci som mal stolicu ciernu ako smola
Nuz s pomocou mikrovlaknin a probiotik som si crevnu floru napravil za 2 tyzdne, krvacanie som zastavil po 20 dnich jedenim 3 dni kvantity rebarbory(uvarene s klincekami a skoricou, samozrejme bez cukru) a dufam, ze sa mi uz nevrati. Pri pumpovasni zaludka cez nos(3 dni v kuse) mi asi natrhli stenu alebo aspon poranili cievku.
Dostaval som hromady liekov, proti comu som sa nemohol vobec branit, najmenej 5 antibiotik na mne vystriedali za ten cas, povacsine mi ich pridavali do infuzie, ktoru som mal pocas celeho pobytu v nemocnici. A dopichali ma ako vankus na spendliky , kazdu hodinu- dve do mna nieco davali alebo mi brali krv.
Nuz uz som sa spamatal, svy sa mi uz zacelili pod mojou zmesou cukru a kokosaku, ktory som si tam dal okamzite, ako som vysiel z nemocnice. Musim si este davat pozor, lebo vnutorne sitia sa nehoja tak rychlo u cukrovkarov, ako som si vyhojil vonkajsie prave kvoli vyzive z cukru a kokosaku.
Ale 3 tyzdne po operacii som uz zarezaval v robote, sym robil za mna vsetky tazsie prace, ale taham zase uz az 10 hodin denne. Zakaznici su sice velmi sympatizujuci, ale nemozu posielat svoje vyrobky von bez mojich spruzin, takze ta sympatia je dost limitovana v konecnom dosledku.
Ale zijem, takze sa nemam na co stazovat a ked mam spat svoj osud a zdravie vo vlastnych rukach, tak sa postaram, aby som si ho udrzal.
Keby som tusil dopredu, ze mam problem so zlcnikom, mozno by som sa branim spravnych doplnkov, najma na riedenie zlci tej operacii vyhol. Ale nemal som ziadne priznaky, takze som netusil nic, az ked to bolo vyslovene akutne a bolo treba urychlene operovat.

delphia

ok, tak teda skusim. otec je tiez DM2.
si po chirurgickom vykone??? planovanom, ci nieco akutne? posledne 2 tyzdne som bola u rodicov a na net nebolo casu, takze ak si to uz skor spominal, necitala som. otec mal ileus a ma kolostomiu. nastastie neslo o nador a kebyze je bez dekubitu, tak by bol v ovela lepsom stave. nemam slov na osetrovatelsku starostlivost v nasej nemocnici...a to som 27 rokov zdravotnicka a cca 18 rokov som robila v danej nemocnici, lenze na inom oddeleni nie na chirurgii, ale aj tak sa poznam s niektorymi sestrami a aj tak sa na neho vykaslali. hlavna vec ze je to jedna vychyrena nemocnica na slovensku a na chirurgii nemaju zakladne pomocky na prevenciu dekubitov- jedni praobycajne molitanove venceky!!!! chce sa mi z toho vsetkeho zvracat!!! ... :(

RNG

Dephia, len tam napchaj tu cukrovu zmes, snad sa to postupne z bokov uzavrie, tak ako napr mne diera cez ktory mi robili drenaz po operacii. Uz je to sice skoro mesiac, ale hoci je tam este chrasta, je ta diera viacmenej vyplnena a uzavreta. Ja som totiz cukrovkar DM2 a rany sa mi bez pomoci cukru a kokosaku hoja nekonecne dlho

RNG

Simka,kedysi bola fruktoza z ovoci len velmi kratky cas do roka a telo v case probytku ju v peceni az na 95% meni na tuky do zasoby. Dnes ale ovocie uz nie je prakticky sezonna zalezitost a fruktoza sa pouziva aj umela, tj vyrobena z kukurice(high fructose corn syrup), takze miesto niekdajsich 5 az 10 kg rocne jej dostavame mnohi az 80 kg, najma ti co piju sladene napoje A potom sa divia, ze je tak rozsirena obezita na svete.
Zasada je vsetko s mierou a privela je privela. A my dnes mame privela cukrov c potrave, najma fruktozy a jemnych muk, ktore sa tiez zmenia na cukry a primalo mikroceluloz na cistenie tela a podporu rozmnozovania sa probiotik
A jeme hromady znicenych rastlinnych olejov, ktore nam zamoruju telo, lebo oxiduju=tvrdnu a polymerizuju na akesi tukove plasticke hmoty, ktorych sa telo nevia ani poriadne zbavit, lebo na ne nase tukove enzymy(lipazy) poriadne nepracuju.