Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Samento je velmi specialny a ucinny vytazok z cats claw, tj len obycajna bylina, cats claw ho samozrejme nemoze nahradit.

petikaa

RNG dakujem za radu..a mozem nahradit samento Cats claw zo swansonu?momentalne bojujeme s teplotami u dcerky a ATB jej za ziadnu cenu nechcem dat..a este sa chcem opýtat..betaglukan moze uzivat spolu s tymto vsetkym?
vdaka

RNG

Plucne chlamidie je hnusna zalezitost, toho sa neda len tak lahko zbavit a naviac to celkove znizuje imunitu, takze sa dieta chytaju rozne ine infekcie.
Neboj sa predavkovania extraktom z olivovych listov, 2 x 1 kapsula denne by jej velmi pomohla, samozrejme brane dlhodobo. Ak mas problemy s tym, zozen si Samento/Prima una de garo kvapky a davaj jej 2 x 5 kvapiek denne, tiez dlhodobo.Najlepsie bu ale bolo skombinovat aj olivovy list, aj NAC aj citricidal aj Samento. Dieta je totiz seriozne chore a to z roznych nakaz, ktore su sposobene tym, ze ma znizenu imunitu z chlamidii pneumoniae.
Davaj jej aj zmes mikrovlaknin a probiotika, lebo tieto vytvaraju az 70% vsetkych obrannych latok v tele, tj na posilnenie imunity ich treba dokladne osadit v crevach a zivit mikrovlakninami.
A atb ich zialbohu dokladne znicia, najma ked ich brala viacnasobne.

petikaa

Dobry den RNG..mam olivovy extrakt z firmy swanson 1 kaps obsahuje 500mg..chcem to podavat dcerke 4,5 rocnej...mam kapsulu rozdelit na dve davky aby to nebolo pre nu silne?uziva aj NAC..ktory jej rozpustam vo vode a pije pocas dna...kasel stale pretrvava aj nadcha...obcas mava teplotu 38,5...posledne vysledky z imunologie su alergia na roztoce a bytove plesne (mame vlhko v kupelni)..dalej plucne chlamydie a mykoplazmy..znizena imunita..prekonana inf.momonukleoza..na chlamydie bola preliecena klacidom v marci..no stale ich ma pozitivne...na alergiu uziva len sirup proti alergii..davam jej vit.C..GSE..oreganovy olej mam v kapsuliach ale bojim sa jej dat ci nieje prisilny pre nu...uz neviem co by jej pomohlo..u doktorov sa nic neriesi..pocas roka uzila uz 5 antobiotik co je vela podla mna...len si nas prehadzuju z ambulancie do ambulancie a kzdy povie nieco ine..vopred dakujem za vase rady..

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď. tak vyskúšam ten cordyceps a aj ten Quercetin keď mi príde a uvidím. verím že to zaberie, lebo dnes sme boli zase u doktorky a pov. že to bude určite alergického pôvodu, lebo všetko ostatné má čisté, len tie priedušky mu pískajú.
Nasadila mi Solmucol 2* 100mg. stačí to? či mám dať viac?
Ďakujem pekne za ochotu odpoveď.

RNG

Kedy to pouzivas je viacmenej jedno.
NAC sa dobre rozpusta vo vode a pre deti je lepsia forma na pitie, nez velke kapsule. Chuti to citronovito.A da sa zamaskovat ovocnou stavou.
Naviac, kedze NAC ma kratky zivot v tele, lepsie je ho podavat postupne , pocas celeho dna.
A davka, ktora je v kapsuliach, obvykle 500 mg je privela pre male deti takze takto rozpustene vo vode sa da dobre davkovat.

orol

Dobrý večer

užívam aj ja NAC
no neviem ci spravne
ci mam pred jedlom, ci po, resp, ci na lacno

P.s- ako to myslis cit: mojej vnucke ako "citronovu vodu"

RNG

Reflux znamena ze sa ti c zaludku rozmnozuju nejake parazitne kultury, ktore vyvolavaju kvasenie a hnitie a to je pricina, preco sa ti obsah zaludka nasilne pretlaci do pazeraku.
Parazitne kultury sa mozu rozmnozovat len v malokyslom zaludku, tj alebo sa ti netyvori dost kyselin, alebo si ich prilis rozriedujes.
Na vzdusne alergie treba brat quercitin, to je prirodna latka, krota sa v mensich mnozstvach nachadza v roznych potoravinach, ale vo vacsich je znacne ucinna proti alergenom. Dospela davka je 3 x 500 mg, detska prepocitane podla vahy.
NAC, odhlienovac je tiez prirodzena forma aminokyseliny, kde davka pre dospeleho je 2 x 600 az 1200 mg. Ja to davam prepocitane na vahu mojej vnucke ako "citronovu vodu"
Cordyceps pouzivam ako silny vytazok, vyrobok firmy Dr Best, Nemusis sa obsvat predavkovania, adaptogeny sa prakticky nedaju predavkovat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk