Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

kiko123

ahoj RNG zaujima ma tvoj nazor ze ci drobne jazvicky po akne naozaj drobne ale vpadle sa daju z pokozky vygumovat , odsranit ?? co je podla teba najucinejsie ?? dermaroller, dermapen alebo laser ??

RNG

Davka diosgeninu na znizenie prolaktinu a rozne problemy menstruacie a prechpodu je 200 mg diosgweninu denne. Na vyrobku nezalezi, len na obsahu diasgeninu.
Progesteronovy krem(prirodny progesteron) prichadza s navodom na davkovanie. Tiez znizuje prolaktin

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
máte sa lepšie?

V inej téme na hyperprolaktinémiu odporúčate YAM. Na iherbe som našla mexický yam (solaray)extrakt 275 mg. Tento udáva 10%diosgenin. Tento produkt je dobrý? Ako dlho ho treba brať a aké dávkovanie?

Ak sa berie v kapsuliach, už netreba progester. krém? Alebo to kombinovať? Ak áno, ako často natierať krém? Ako dlho? Ktorý je dobrý z iherbu?

Každú chvíľu mi má prísť karta s kt.chcem nákupovať cez internet, tak sa chcem zorientovať čo a koľko toho objednať.

Ďakujem Vám

Flatt

Link nejak nefunguje - skrátka pavučiny (sklovcové zákaly) v oku - nájdete to medzi témami. :) Vopred ďakujem.

RNG

Kazdemu odporucam doplnat si zinok, selen, jod, vitaminy C E D-3, mikrovlakniny a probiotika a cistit si cievy lecitinom. A ludom, co maju traviace problemy doplnky na travenie, ako kyseliny, a enzymy
To riesi kopu-stovky roznych zdravotnych problemov, vcitane imunity, energie a regeneracie.

millbrook

Zdravim Vas,

pozeram pozeram, kolkym ludom ste tu uz poradil a tak verim, ze nieco uzitocne prezradite aj mne....nasla som Vase prispevky cez vyhladavac, ked som hladala nieco o problemoch so stitnou zlazou. Zacinam mat totiz podozrenie, ze prave to moze sposobovat moje problemy. Doteraz mi jej funkciu nikto nevysetroval, nebol ani dovod, kedze vcelku som ok. Sama na sebe vsak badam zmeny, ktore si neviem vysvetlit. No podla priznakov neviem posudit, o aku odchylku funkcie SZ by sa mohlo jednat, kedze mam niektore priznaky hypo a niektore priznaky hyperfunkcie.
Skusim zhrnut: mam pomerne rychly metabolizmus a problemy s priberanim - to mal cely zivot aj otec, plus sa mu triasli ruky, co zacinam na sebe v mensej miere pozorovat tiez. dost sa potim, no na druhu stranu som hrozne citliva na chlad. Casto sa mi toci v hlave a velmi rychlo sa zadycham. Co ma vsak v posledne dobe trapi najviac je neskutocna unava, pritom fyicky tazko nepracujem. Citim sa nonstop uplne vycerpana a navyse som hrozne zo vsetkeho nervozna a podrazdena. Pripisovala som to anemii, s tou som mala problem v puberte, no na moje prekvapenie mam krvny obraz uplne v poriadku. Posledne 2-3 roky mi tiez strasne kleslo libido, ja v podstate nemam chut na nic. Navyse ma dlhodobo trapia intimne problemy - zapaly. vytoky, svrbenie, nic nepomaha. Hoci mi dokopy "nic nie je", ja sa citim uplne zle a neviem co so sebou. A to mam len 28 rokov. Mate pre mna nejaky tip? Vopred dakujem za odpoved.

RNG

Vdaka za dobre priania. Vcera sm sedel za pocitacom vyse hodiny, mkym som vsetky precital. Ani som si neuvedomil, ze tolkym ludom na mne zalezi. A to velku vacsinu, najma telefonaty prijala pocas mojej krizy moja mensia polovicka.
Uplne som na makko.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk