Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

orol

Pozdravujem Ťa pan Ing. som rad, ze si po par dnoch opat medzi nami.

Drz sa, zelame ti s manzekou plne uzdravenie a vsetko dobre.

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
teším sa, že ste tu zas.
Bolo podozrivé, že nepíšete. Tak je to nepríjemná udalosť, kt. Vás postihla. Prajem Vám skoré uzdravenie.

RNG

Mima 27, infekcie hornych dychacich ciest casto sidlia v prionosnych dutinach, odkial sa nedaju ustne branymi prostriedkami vynicit, len kvapkami. Viac najdes cez Google.sk pos rng infekcie,, kde menujem najma roztok citricidalu na kvapky, NAC na odhlienovanie a oreganovy olej v kapsuliach proti nebakterialnym infekciam.

RNG

Adrik, doplnky su prirodna forma, len koncentrovana do vyssich davok.
Ja pouzivam na oci vyrobky zo Swansonvitamins.com a to menovite Eyes Alive, a Carotenoid complex. Oba su velmi bohate na rozne antioxidanty.

RNG

Orol, prave som dosiel domov z menocnice po tazkej operacii, vlastne dvoch, zlcnika. Nikdy prestym som nemal ani naznak kamenov a dokonca odumierania, odrazu ma to prekvapilo ale vdaka sikovnosti chirurgov sa mi podarilo to prezit( 3 rezy dokopy 38 stychov).

Zlc, ked sa dostane do zaludka napadne jeho steny. Preto treba brat dostatok mikrovlaknin, aby do seba zlc nasiakli a vyniesli spravnym smerom von.
Mikrovlakniny treba brat pravidelne , kazdodenne. Samozrejme vynesu z tela aj malu cast zivin, ale bez nich nemoze byt spravna crevna probioticka flora, ktora nielenze pomaha travit, ale vyraba kopu zivin a az 70% obrannych latok, tj viac, nez je samotne telo schopne produkovat.

mima27

Dobrý deň pán RNG,
chcem sa Vás opýtať,čo je vhodné užívať,keď kojím...mám problém s častým prechladnutím,taktiež s anginou...ráno sa zobudím zahlienená a počas dňa bývam unavená...máte skúsenosti s kapucínkou?pokial áno,tak chcem vedieť,či ju možem užívať,alebo niečo iné čo by mi pomohlo...myslím,že mám v tele nejaký chronický zápal,alebo oslabenú imunitu,lebo taktiež trpím psoriázou,ktorá sa mi nezlepšuje...poradte mi prosím

lulu66030

Dobrý deň Orol,
tiež som postrehla, že Pán RNG nereaguje.
Snáď je všetko o.k.
Verím, že sa každú chvíľu ozve.

Ste v poriadku Pán RNG?

roby111

Dobrý deň žijem v Anglicku mam zápal sedacieho nervu už 5 mesiacov liečba paracetamol a žiadne vyšetrenie ako čítam na na fóre ischias. stále chodím a ko by som mal zlomenenu nohu, najhoršie na tom je že nevládzem chodiť predtým ako to začalo tak som vládal chodiť asi 1minutu a už som si musel sadnúť lebo som pociťoval veľkú bolesť dole v chrbtici a celej pravej nohe, teraz dokážem chodiť asi 10 minúť po 10 minútach začnem pociťovať veľkú bolesť nohy že nedokážem ani chodiť tak si sadnem napočítam do desať a zas môžem prejist par metrov. to by bolo ok ale pred nedávnom som si všimol na nohe ako je chodidlo kotnik 3 cm žila išiel som k lekárovi že nie je fialova a že jeto z opotrebovaním a predpisal mi naproxen 500mg len že som pociťoval vecsiu bolesť nohy tak ich neberiem. pravidelne cvičím a ohýbam sa už normálne bolesť mam slapsiu dole v chrbtici.vdaka za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk