Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

adrik

Dobrý deň,
chcela by som vedieť Váš názor čo užívať pri pigmentovej degenerácii sietnice očí? kupujeme v lekárni produkty s luteinom a zeaxantinom, ale chcela by som vedieť či neexistuje niečo v prírodnej forme, príp. s vyššou koncentráciou týchto látok, ďakujem.

orol

Dobry den RNG, poprosim o radu

Keď sa zlc dostane do zaludka (hiatovu hernia gerd II )a zaludok pali...
-CO ODPORUCAS V CASE PALENIA NA RYCHLU ULAVU ???

-Ako a kedy uzivat mikrovlakninu ?
-ak uzivam mikrovlakninu psylium+inulin ) a zaroven probiotika, neodchadzaju z creva von tieto probiotika?
-resp. ak som vcera uzil tbl probiotika a dnes si dam mikrovlakninu, neodídu mi probiotika von z creva von ??

RNG

Rozok 60-% citricidalu 35 kvapiek do litra vody je denna davka na pitie, ale par kvapiek neho mozes davat aj do oci,usi,nosa a na rozne vyplachy.

lulu66030

Pozdravujem Vás pán RNG,
dnes máte dobrý deň?

Smiem sa opýtať?
Muži (niekedy aj ženy) v strednom a vyššom veku majú bruchá, ale nemyslím tučné bruchá, ale akoby trvalo nafúknuté (naduté). A pritom sú to ľudia, ktorí sa snažia hýbať, športovať. Uvažovala som nad príčinou tohto problému (pravdepodobne tráviaceho). Viete poradiť,aby tie problémy zmizli? Rada by som mojim blízkym sprostredkovala Vaše cenné informácie.
Ďakujem

rhapsody1

Zdravim, ako som pisal , bral som ten citricidal (pitie aj kvapkanie do nosa), ale neviem ci mi to pomohlo, kedze teraz mi nejako napuchlo a zcervenalo viecko..na nete som nasiel, ze to moze byt Stafylokoková blefaritida, tak teraz neviem co so sebou..mam ist na ocne alebo kozne alebo co s tym ? citricidal kvapkam do nosa stale..vdaka za odpoved

RNG

serrapeptaza riedi krv, ale bezpecne tj nesposobi krvacanlivost
Nuz ked si myslis ze je to vela, mal by si mna vidiet ked ochoriem o co viac beriem . Ja mam totiz 67 a problemy so zapalmi hornych dychacich ciest som mal od malicka, takze som dosial ne to velmi nachylny.
Potravinove doplnky podla definicie skodit nemozu, lebo ich lekari schvalili na volny trh ako neskodne.

rhapsody1

Nesposobi ta serrapeptazu riedenie krvi ?

Nebude toho vela, ked budem pit denne citricidal + kvapky do nosa a k tomu este NAC, oreganovy olej, serrapeptazu a quercitin a vecer este probiotika ??

Aby som nejako nerozladil organizmus..vsetkeho vela skodi..
Staci ze mam dlhorocne problemy s dutinami a to mi je 31..co bude v 60tke? :)
Vdaka
Peter

RNG

Stafylokoky sa daju lahko vynicit roztokom citricidalu, ale na niektore infekcie potrebujes ten carvacrol z oreganoveho oleja a tiez na odmaskovanie NAC.
Inac zahlienenie moze byt aj s roznych alergii, najma vzdusnych, na co pomaha brat quercitin a rozne cistiace enzymy, najma serrapeptazu.

rhapsody1

Opat zdravim,
pijem uz dva tyzdne citricidal 60%, kvoli MRSA v nosnej dutine. Taktiez si kvapkam do nosa 4-5 krat denne.
RNG myslis, ze po 2tyzdennej kure by uz MRSA v nose nemalo byt ?
Pri kvapkani do nosa, uz ani nepocitujem tebou spominany osm.sok a hlavu mam zaklonenu dostatocne...v prve dni kvapkania som to este citil ale teraz uz ani nie..Z nosa mi tecie sopel furt..tak neviem ci to pit dalej alebo ako ? Cakam kedy mi dojde objednane NAC a oreganovy olej (tablety).
Vdaka.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk