Otázky na RNG

RNG

Kazdemu odporucam doplnat si zinok, selen, jod, vitaminy C E D-3, mikrovlakniny a probiotika a cistit si cievy lecitinom. A ludom, co maju traviace problemy doplnky na travenie, ako kyseliny, a enzymy
To riesi kopu-stovky roznych zdravotnych problemov, vcitane imunity, energie a regeneracie.

millbrook

Zdravim Vas,

pozeram pozeram, kolkym ludom ste tu uz poradil a tak verim, ze nieco uzitocne prezradite aj mne....nasla som Vase prispevky cez vyhladavac, ked som hladala nieco o problemoch so stitnou zlazou. Zacinam mat totiz podozrenie, ze prave to moze sposobovat moje problemy. Doteraz mi jej funkciu nikto nevysetroval, nebol ani dovod, kedze vcelku som ok. Sama na sebe vsak badam zmeny, ktore si neviem vysvetlit. No podla priznakov neviem posudit, o aku odchylku funkcie SZ by sa mohlo jednat, kedze mam niektore priznaky hypo a niektore priznaky hyperfunkcie.
Skusim zhrnut: mam pomerne rychly metabolizmus a problemy s priberanim - to mal cely zivot aj otec, plus sa mu triasli ruky, co zacinam na sebe v mensej miere pozorovat tiez. dost sa potim, no na druhu stranu som hrozne citliva na chlad. Casto sa mi toci v hlave a velmi rychlo sa zadycham. Co ma vsak v posledne dobe trapi najviac je neskutocna unava, pritom fyicky tazko nepracujem. Citim sa nonstop uplne vycerpana a navyse som hrozne zo vsetkeho nervozna a podrazdena. Pripisovala som to anemii, s tou som mala problem v puberte, no na moje prekvapenie mam krvny obraz uplne v poriadku. Posledne 2-3 roky mi tiez strasne kleslo libido, ja v podstate nemam chut na nic. Navyse ma dlhodobo trapia intimne problemy - zapaly. vytoky, svrbenie, nic nepomaha. Hoci mi dokopy "nic nie je", ja sa citim uplne zle a neviem co so sebou. A to mam len 28 rokov. Mate pre mna nejaky tip? Vopred dakujem za odpoved.

RNG

Vdaka za dobre priania. Vcera sm sedel za pocitacom vyse hodiny, mkym som vsetky precital. Ani som si neuvedomil, ze tolkym ludom na mne zalezi. A to velku vacsinu, najma telefonaty prijala pocas mojej krizy moja mensia polovicka.
Uplne som na makko.

orol

Pozdravujem Ťa pan Ing. som rad, ze si po par dnoch opat medzi nami.

Drz sa, zelame ti s manzekou plne uzdravenie a vsetko dobre.

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
teším sa, že ste tu zas.
Bolo podozrivé, že nepíšete. Tak je to nepríjemná udalosť, kt. Vás postihla. Prajem Vám skoré uzdravenie.

RNG

Mima 27, infekcie hornych dychacich ciest casto sidlia v prionosnych dutinach, odkial sa nedaju ustne branymi prostriedkami vynicit, len kvapkami. Viac najdes cez Google.sk pos rng infekcie,, kde menujem najma roztok citricidalu na kvapky, NAC na odhlienovanie a oreganovy olej v kapsuliach proti nebakterialnym infekciam.

RNG

Adrik, doplnky su prirodna forma, len koncentrovana do vyssich davok.
Ja pouzivam na oci vyrobky zo Swansonvitamins.com a to menovite Eyes Alive, a Carotenoid complex. Oba su velmi bohate na rozne antioxidanty.

RNG

Orol, prave som dosiel domov z menocnice po tazkej operacii, vlastne dvoch, zlcnika. Nikdy prestym som nemal ani naznak kamenov a dokonca odumierania, odrazu ma to prekvapilo ale vdaka sikovnosti chirurgov sa mi podarilo to prezit( 3 rezy dokopy 38 stychov).

Zlc, ked sa dostane do zaludka napadne jeho steny. Preto treba brat dostatok mikrovlaknin, aby do seba zlc nasiakli a vyniesli spravnym smerom von.
Mikrovlakniny treba brat pravidelne , kazdodenne. Samozrejme vynesu z tela aj malu cast zivin, ale bez nich nemoze byt spravna crevna probioticka flora, ktora nielenze pomaha travit, ale vyraba kopu zivin a az 70% obrannych latok, tj viac, nez je samotne telo schopne produkovat.

mima27

Dobrý deň pán RNG,
chcem sa Vás opýtať,čo je vhodné užívať,keď kojím...mám problém s častým prechladnutím,taktiež s anginou...ráno sa zobudím zahlienená a počas dňa bývam unavená...máte skúsenosti s kapucínkou?pokial áno,tak chcem vedieť,či ju možem užívať,alebo niečo iné čo by mi pomohlo...myslím,že mám v tele nejaký chronický zápal,alebo oslabenú imunitu,lebo taktiež trpím psoriázou,ktorá sa mi nezlepšuje...poradte mi prosím

lulu66030

Dobrý deň Orol,
tiež som postrehla, že Pán RNG nereaguje.
Snáď je všetko o.k.
Verím, že sa každú chvíľu ozve.

Ste v poriadku Pán RNG?