Otázky na RNG

roby111

Dobrý deň žijem v Anglicku mam zápal sedacieho nervu už 5 mesiacov liečba paracetamol a žiadne vyšetrenie ako čítam na na fóre ischias. stále chodím a ko by som mal zlomenenu nohu, najhoršie na tom je že nevládzem chodiť predtým ako to začalo tak som vládal chodiť asi 1minutu a už som si musel sadnúť lebo som pociťoval veľkú bolesť dole v chrbtici a celej pravej nohe, teraz dokážem chodiť asi 10 minúť po 10 minútach začnem pociťovať veľkú bolesť nohy že nedokážem ani chodiť tak si sadnem napočítam do desať a zas môžem prejist par metrov. to by bolo ok ale pred nedávnom som si všimol na nohe ako je chodidlo kotnik 3 cm žila išiel som k lekárovi že nie je fialova a že jeto z opotrebovaním a predpisal mi naproxen 500mg len že som pociťoval vecsiu bolesť nohy tak ich neberiem. pravidelne cvičím a ohýbam sa už normálne bolesť mam slapsiu dole v chrbtici.vdaka za odpoved

adrik

Dobrý deň,
chcela by som vedieť Váš názor čo užívať pri pigmentovej degenerácii sietnice očí? kupujeme v lekárni produkty s luteinom a zeaxantinom, ale chcela by som vedieť či neexistuje niečo v prírodnej forme, príp. s vyššou koncentráciou týchto látok, ďakujem.

orol

Dobry den RNG, poprosim o radu

Keď sa zlc dostane do zaludka (hiatovu hernia gerd II )a zaludok pali...
-CO ODPORUCAS V CASE PALENIA NA RYCHLU ULAVU ???

-Ako a kedy uzivat mikrovlakninu ?
-ak uzivam mikrovlakninu psylium+inulin ) a zaroven probiotika, neodchadzaju z creva von tieto probiotika?
-resp. ak som vcera uzil tbl probiotika a dnes si dam mikrovlakninu, neodídu mi probiotika von z creva von ??

RNG

Rozok 60-% citricidalu 35 kvapiek do litra vody je denna davka na pitie, ale par kvapiek neho mozes davat aj do oci,usi,nosa a na rozne vyplachy.

lulu66030

Pozdravujem Vás pán RNG,
dnes máte dobrý deň?

Smiem sa opýtať?
Muži (niekedy aj ženy) v strednom a vyššom veku majú bruchá, ale nemyslím tučné bruchá, ale akoby trvalo nafúknuté (naduté). A pritom sú to ľudia, ktorí sa snažia hýbať, športovať. Uvažovala som nad príčinou tohto problému (pravdepodobne tráviaceho). Viete poradiť,aby tie problémy zmizli? Rada by som mojim blízkym sprostredkovala Vaše cenné informácie.
Ďakujem

rhapsody1

Zdravim, ako som pisal , bral som ten citricidal (pitie aj kvapkanie do nosa), ale neviem ci mi to pomohlo, kedze teraz mi nejako napuchlo a zcervenalo viecko..na nete som nasiel, ze to moze byt Stafylokoková blefaritida, tak teraz neviem co so sebou..mam ist na ocne alebo kozne alebo co s tym ? citricidal kvapkam do nosa stale..vdaka za odpoved

RNG

serrapeptaza riedi krv, ale bezpecne tj nesposobi krvacanlivost
Nuz ked si myslis ze je to vela, mal by si mna vidiet ked ochoriem o co viac beriem . Ja mam totiz 67 a problemy so zapalmi hornych dychacich ciest som mal od malicka, takze som dosial ne to velmi nachylny.
Potravinove doplnky podla definicie skodit nemozu, lebo ich lekari schvalili na volny trh ako neskodne.

rhapsody1

Nesposobi ta serrapeptazu riedenie krvi ?

Nebude toho vela, ked budem pit denne citricidal + kvapky do nosa a k tomu este NAC, oreganovy olej, serrapeptazu a quercitin a vecer este probiotika ??

Aby som nejako nerozladil organizmus..vsetkeho vela skodi..
Staci ze mam dlhorocne problemy s dutinami a to mi je 31..co bude v 60tke? :)
Vdaka
Peter