Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

lulu66030

A ešte, ak môžem:
v príspevku radíte dolniť minerály a vitamíny počas dojčenia.
Taktiež som po niekoľkých tehotenstvách a dlhodobých dojčeniach. Nič som nedopĺňala a popritom som mala obrovské stresy(zo štúdia). Cítim sa zle teraz, ale pred tým to bolo príšerné (padanie vlasov, únava, "predkolapsové stavy", nevoľno...)
Poradíte, čo doplniť všeobecne (hoci už mám deti väčšie?)

lulu66030

Dobrý deň pán RNG,
kúpila som Magnézium + B6.
Má takéto zloženie v 1 tablete:
mliečnan horečnatý(1000mg), zväčšovač objemu:stearan horečnatý, nosná látka: síran vápenatý, objemové činidlo: mikrokryšalická celulóza, filmový obal: HPMC, PEG, vitamín B6 (piridoxín hydrochlorid 1,7 mg).
Účinné látky v 1 tablete:
mliečnan horečnatý 1000 mg(=147,3mg horčíka), vitamín B6: 1,4mg.

Môže to užívať aj dieťa?
Akú dávku, ako dlho?

Prosím, odpoviete mi aj k téme "ako pomôcť dieťaťu po očkovaní?"
Ďakujem

mayusa

Dakujem za odpoved. Ja som ich brala aj pocas tehotenstva len nie poriadne, som to flakala a teraz ma stale krize bolia aj koleno ma zacalo pobolievat tak preto sa pytam...
Este raz vdaka a pekny den

RNG

Nielen ze mozes, ale silne to odporucam, inac ti dieta vyrabuje mineraly z tela. Uvedom si, ze jeho cela kostra je z teba.

mayusa

Ahoj RNG,

Chcela by som sa ta opytat ci mozem brat doplnky na kosti bone strenght a spirulinu aj pocas dojcenia.

Dakujem velmi pekne

RNG

N-acetyl cystein= acetylcystein.
Len ta sumiva farmaceuticka verzia ma zbytocne e-cka a je samozreme drahsia na obsah ako cisty NAC ako potravinovy doplnok.

RNG

Ema 280, koloidne striebro je dobre na vyplachy. Sterilizuje.
Ale znici aj probiotika,,ktore su v ustach, takze odporucam pouzivat ustne probiotika a tie po case obsadia usta a ochrania proti inym mikrobom.
NAC je odhlienovac/odmaskovac. Mnohe infekcie sa vedia ucinne maskovat, takze na ich znicenie ich treba odmaskovat touto formou aminokyseliny.
Cordyceps a mnpohe ine adaptogeny pomahaju telu roznymi sposobmi. Cordyceps spercificky odporucam najma na plucne problemy, kde sluzi na zvysenie imunity a regeneracia pluc. Ale zrejme aj inde je ucinny.

RNG

jednoducha matematika orol,3 x 2000FU je 6000 FU. nattokinazu odporucam rozprestriet co najviac pocas dna, aby jej hladina v krvi bola rovnomerna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk