Otázky na RNG

RNG

Stafylokoky sa daju lahko vynicit roztokom citricidalu, ale na niektore infekcie potrebujes ten carvacrol z oreganoveho oleja a tiez na odmaskovanie NAC.
Inac zahlienenie moze byt aj s roznych alergii, najma vzdusnych, na co pomaha brat quercitin a rozne cistiace enzymy, najma serrapeptazu.

rhapsody1

Opat zdravim,
pijem uz dva tyzdne citricidal 60%, kvoli MRSA v nosnej dutine. Taktiez si kvapkam do nosa 4-5 krat denne.
RNG myslis, ze po 2tyzdennej kure by uz MRSA v nose nemalo byt ?
Pri kvapkani do nosa, uz ani nepocitujem tebou spominany osm.sok a hlavu mam zaklonenu dostatocne...v prve dni kvapkania som to este citil ale teraz uz ani nie..Z nosa mi tecie sopel furt..tak neviem ci to pit dalej alebo ako ? Cakam kedy mi dojde objednane NAC a oreganovy olej (tablety).
Vdaka.

RNG

Oxidatory nie su potravinove doplnky, ale chemikalie. Su sice velmi ucinne na mikroby , rakoviny aj parazity, ktore su na kyslik citlive.
Dalsich komentarov sa zdrzim, kedze sa nejedna o potravinovy doplnok, ale drzim si ho v rezerve,,keby mi bezne potravinove doplnku nepomohli dost rychle alebo ucinne.
Monopolna medicina sa tento mocny a velmi lascny prostriedok snazi zlikviodovat, lebo by iom to znacne mohlo znizit predaj liekov

RNG

GSE sice uz neobsahuje velmi ucinny povodny citricidal, ale pod Citricidal, professional strength este stale najdes zrejme ucinny citricidal dokonca 60% a nie 33% ako bol povodne vo vyrobku GSE od NutriBiotic.

lulukn

dobry den, dcera (3) je po nastupe do skolky stale chora. kasel, sopliky, zapal priedusiek, t.c.Haemophilus parainfluenzae. dostavala a aj teraz dostala ATB, ale tie jej uz nechcem davat. chcela by som jej kupit GSEkvapky, ale po zmene receptury su vraj malo ucinne neucinne. oplati sa ich teda este kupit? ake doplky jej ma este zaobstarat na aktualny boj s chorobou a ake na zvysenie imunity.
dakujem

RNG

Zahranicne objednavky sa nedaju objednavat na dobierku, ale len cez medzinarodne platnu kredit/debit kartu, ktoru ti tvoja banka na poziadanie vyda.
Kedze na tomto fore sa nemozu udavat zdroje ani dokonca znacky??,lebo to povazuju za nedovolenu reklamu, musis si vyhladat moje odporucenia na inych strankach,cez Google.sk pod mojim nickom, kde mi administratori dovolia uviest znacky a zdroje, ktore povazujem osobne za lepsie alebo lacnejsie.Najlepsie su v tomto pripade komplexne doplnky na kosti, co obsahuju vsetky potrebne mineraly v dobre absorbovatelnej forme plus vitsminy D-3 a K-2
Anorganicky selen sa pravdepodobne ani nepredava, takze sa neobavaj.

lulu66030

Dobre pán RNG,
jód(Lugol z lekárne), zinok a selenium (od webber naturals) mám. Len neviem, či to selenium je organické.
Vitamín D3 a K2 z firmy ktorú odporúčate asi zmazali. Ak by ste skúsili ešte raz napísať (inak).
Niekde ste písali, že Vigantol D3 tiež môže byť, tak skúsim zohnať(v lekárni mi nedali bez receptu, nechápem prečo, keď je to vitamín).
Bór a vápnik - poradíte ktorý, odkiaľ? Prípadne aj z našich a českých produktov?

A organizačná otázka - zo swansonu sa dá objednávať aj na dobierku?

Ďakujem za Váš čas a ochotu pomôcť.

RNG

Lulu, mineralov trweba viacero, nielen magbezium/horcik, ale aj kalcium/vapnik,bor, zinok, selen, jod a samozrejme vitaminy D-3 a K-2, bez coho sa mineraly nemozu vstrebavat a zabudovat v tele
Na D-3 odporucam 2000 az 5000 IU, na K-2 100 mikrogramov a mineraly treba brat v takom zlozeni a forme, co su vhodne na absorbciu a zabudovanie v tele. Ja som pouzival a odporucal starsiu znacku zo sweansonvitamins pod menom
B-6 odporucam aspon 50 mg, najlepsie je kombinacia B-vitaminov s C vitaminom, ako najdes vo formulach pod menom stress B.
Stress hrozne vycerpava telo a celkove vedie k stovkam zdravotnych problemov, ak v tom nieco neurobis. Ako proti stresu pozri cez Google.sk pod rng stres kde uvadzam doplnky ale aj mechanicke prostriedky a meditaciu, ako co najviac znizit stres.