Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mayusa

Dakujem za odpoved. Ja som ich brala aj pocas tehotenstva len nie poriadne, som to flakala a teraz ma stale krize bolia aj koleno ma zacalo pobolievat tak preto sa pytam...
Este raz vdaka a pekny den

RNG

Nielen ze mozes, ale silne to odporucam, inac ti dieta vyrabuje mineraly z tela. Uvedom si, ze jeho cela kostra je z teba.

mayusa

Ahoj RNG,

Chcela by som sa ta opytat ci mozem brat doplnky na kosti bone strenght a spirulinu aj pocas dojcenia.

Dakujem velmi pekne

RNG

N-acetyl cystein= acetylcystein.
Len ta sumiva farmaceuticka verzia ma zbytocne e-cka a je samozreme drahsia na obsah ako cisty NAC ako potravinovy doplnok.

RNG

Ema 280, koloidne striebro je dobre na vyplachy. Sterilizuje.
Ale znici aj probiotika,,ktore su v ustach, takze odporucam pouzivat ustne probiotika a tie po case obsadia usta a ochrania proti inym mikrobom.
NAC je odhlienovac/odmaskovac. Mnohe infekcie sa vedia ucinne maskovat, takze na ich znicenie ich treba odmaskovat touto formou aminokyseliny.
Cordyceps a mnpohe ine adaptogeny pomahaju telu roznymi sposobmi. Cordyceps spercificky odporucam najma na plucne problemy, kde sluzi na zvysenie imunity a regeneracia pluc. Ale zrejme aj inde je ucinny.

RNG

jednoducha matematika orol,3 x 2000FU je 6000 FU. nattokinazu odporucam rozprestriet co najviac pocas dna, aby jej hladina v krvi bola rovnomerna.

Ivka 1

Ema280 skúšali ste už zubnú pastu z 36 % aloe a propolisu? Veľmi pomáha pri zápaloch v ústnej dutine ,rovnako aj na afty a pri paradentóze.

ema280

ahoj co to je NAC???,a pomoze aj vyplachovanie koloidnym striebrom na zapal dasien???a moze pomoct na imunitu a zapaly aj cordyceps???dakujem

orol

Dobry den, poprosim o upresnenie k dolunizsiemu prispevku 24.5.- 12:31 a Tvoj 15:30 – posledny odstavec

-/2 000 FU nattokinaza Dr. Best/ mam

-to znamena, ze ked uzijem 3 kapsule naraz, uzil som 3x 2 000 FU = 6 000 FU nattokinazy ? Takto to ratat ??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk