Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Radim na to NAC, oreganovy olej v kapsuliach ako napr vyrobok firmy NOW, ustne probiotika, napr Jarro-dophilus oral probiotics a samozrejme kvapky roztoku citricidalu do nosa, odkial mnohe infekcie hrdla, prioedusiek mandli pluc a stredneho ucha pochadzaju a kde sa vedia zdrzovat dlhe roky
Infekcia v strednom uchu je obzvlast "tvrdohlava", takze treba brat NAC a oreganovy olej hodne dlho, par mesiacov minimum
Nasledok infekcii v strednom uchu je nielen tinitus, ale aj vertigo/strata roznovahy a vestibularny syndrom, samozrejme znacna strata sluchu.
Odporucam aj zvysovanie viralnej imunity, pozri na temu herpes cez Google.sk pod rng, herpes, kde uvadzam hromadu doplnkov na zvysovanie viralnej imunity, co dnes odporucam kazdemu.

ema280

ahoj rng moja mama ma silny zapal dasien uz16 rokov a doktory jej nevadia pomoct rakovinu nema uz ju bolia aj licne kosti a huci jej uz 2 roky aj v usiach prosim o radu dakujem antibiotika jej nepomehaju

RNG

Kristina, akekolvek upravy masa su OK, a akekolvek orechy a olejnate semena tiez.
Vyhybat sa treba najma cukrom, skrobom jemnym mukam, sacharidom, a vyrobkom co tieto obsahuju.
Nezabudaj na kopu mikrovlaknin a kvalitne probiotika

RNG

Lulu, mladi su vseobecnwe na celom svete "nesmrtelni" a riadia sa momentalnymi ziadostami bez ohladu na to, k comu to v buducnosti vedie. Takze pre nich tu ani nepisem, len pre tych, co su zodpovedni a chcu sa riadit rozumom, nie hormonami.

KristinaGinger

RNG,

mam malicku otazku, mozno to uz bolo spominane no nikde som sa nedopracovala. Pocas protikandidovej diety, maso moze byt robene , popripade upravovane s (za studena lisovanymi) kvalitnymi olejmi ci morskou chemicky nespracovanou solou? Orechy mozu byt aj kesu? Dakujem

lulu66030

Máte pravdu a cítiť tvrdosť a jasné pravidlá vo Vašom svete. No sme všeobecne rozmaznaní a mladí ľudia majú nesprávne vzory. Váš názor sa môže brať ako vyhranený možno prehnaný (v súčasnosti). Nie je nič nezvyčajné, že mladí ľudia (bez ohľadu na to či sú samostatní a zodpovední) žijú intímne.
Ako matka sa snažím predísť problémom, preto som sa na to pýtala. S dcérou hovorím, vysvetľujem, no či to bude stačiť.

Ďakujem za reakciu

RNG

Hormonalna antikoncepcia meni hormonalnu rovnovahu v tele, tj meni prirodzene procesy v tele.
Naviac kazda hormonalna antikoncepcia dnes na trhu su umele chemicke nahrazky hormonov, ktore maju skodlive postranne ucinky, takze ju nijak a nikomu neodporucam.

Naviac nie je ani zodpovedne, aby mladi , ktori sa nevedia postarat o deti alebo zit samostatne mali vobec sex. To nehovorim ako moralista, ale ako clovek, ktory nechce aby mali mladi zbytocne problemy .A vytvarali socialne problemy pre spolocnost,a problemy pre seba, lebo si nevedia udrzat svoje chutky na uzde.

lulu66030

Dobrý deň!
Pán RNG,
zaujíma ma Váš názor na hormonálnu antikoncepciu.
Samozrejme viem aké sú bežné, menej spoľahlivé alternatívy. Zaujíma ma, či existuje preparát, ktorý nie je tak nebezpečný ako dostupná klasická hormon. antikoncepcia a ak áno, či je vhodný pre mládež (resp. mládež so zdravot. problémami).

Ďakujem

RNG

Pozri si na takyto besne silny enzym
detoxinternational.com a uvidis, o co silnejsi je a predsa predavany ako bezpecny potravinovy doplnok uz niekolko rokov.
A odporucaju ho v davkach 20 000 FU nattokinazy, 100 000 FU lumbrokinazy a 100 ooo IU serrapeptazy.
Ja osobne som zobral najviac jednorazove 10 000 FU nattokinazy alebo 4 x 6000 FU, ked som citil bolest v hrudi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk