Otázky na RNG

lulu66030

Dobrý deň!
Pán RNG,
zaujíma ma Váš názor na hormonálnu antikoncepciu.
Samozrejme viem aké sú bežné, menej spoľahlivé alternatívy. Zaujíma ma, či existuje preparát, ktorý nie je tak nebezpečný ako dostupná klasická hormon. antikoncepcia a ak áno, či je vhodný pre mládež (resp. mládež so zdravot. problémami).

Ďakujem

RNG

Pozri si na takyto besne silny enzym
detoxinternational.com a uvidis, o co silnejsi je a predsa predavany ako bezpecny potravinovy doplnok uz niekolko rokov.
A odporucaju ho v davkach 20 000 FU nattokinazy, 100 000 FU lumbrokinazy a 100 ooo IU serrapeptazy.
Ja osobne som zobral najviac jednorazove 10 000 FU nattokinazy alebo 4 x 6000 FU, ked som citil bolest v hrudi.

orol

Dobry den, otazka k davkovaniu nattokinaza 2 000 FU ( Best ) :

pri zanesenych cievach a bolesti na hrudniku:

-mozem uzivat naraz 2 kapsule rano hodinu pred jedlom a 2 kapsule na noc ?

-mozem uzivat naraz aj 3 kapsuly rano a 3 kapsuly na noc? Ci to uz je moc?

RNG

Hladovka je prirodzeny sposob, ako si precistit telo, lebo enzymi, co telo vyrobia sa nespotrebuju na travenie jedla, ale sa absorbuju do krvi a v tele rozkladaju rozne nahromadene zamorenia.
Ale bez prisunu roznych zivin je telo oslabene, takze ja osobne dnes davam prednost cisteniu tela extra enzymami zvonka miesto len spoliehanim sa na vlastne telom vytvorene enzymy. A davky zvonka mozu byt podstatne vyssie, nez je samotne telo schopne vytvorit.

Nescio

Dobrý deň RNG,
už som čítal niekde príspevok od Vás, že nie ste za hladovku, ale chcel by som sa spýtať, či si nemôžem s ňou nejako ublížiť?? Veľa ľudí má s ňou dobré skúsenosti. Ďakujem

rhapsody1

Ok takto to budem robit.
Ja som kupil Citricidal 60%
Vyrobca: Bio/Chem Research PETALUMA, USA. Tak neviem ci to poznas, ale je to citricidal kde pisu: vytazok z grepoveho jadra 60,4%, glycerol 39,6%.
Tak snad je to ten isty ako odporucas.

RNG

Inac pozor na to GSE z NutriBiotic, dnes je zmenene na prakticky velmi malo ucinne.
Jediny ucinny produkt od nich je este stale citricidal, professional formula.
Ine stoja za staru backoru.

RNG

Malicke glgy citricidalu mnohokrat denne ti budu stale omyvat tie mandle, podobne ako pri kloktani.
A 3 x denne kvapkat roztok citricidalu do nosa, v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu ti vynici infekcie v prinosnyc dutinach, kam sa dostali z kvaspockovej infekcie pri dychani.
Len vtedy vies, ze sa ti to dostalo do celnychdutin, ked ta to tam poriadne zaboli. Inac sa to tam nedostalo a nevyhubilo infekcie, tj odtial to s hlienami budes do nekonecna znova a znova dostavat.