Otázky na RNG

rhapsody1

Tak hej to som spravil na tvoje odporucanie, snad to dojde co najskor.

Prosim Ta mozes este poradit k tym hnisavym mandliam ako aplikovat GSE aby som ich preliecil ?
Dakujem.
Peter

RNG

Nuz tak si urobil spravne, NAC a oreganovy olej (entericke kapsule, ako ma napr firma NOW foods by to mali vyriesit.
Nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, tie vyrobia telu az 70% obrannych latok, tj viac, nez je samotne telo schopne vyrobit a dnes ma vysoke percento ludi znicene crevne flory.
Nezabudaj na stare heslo:"Smrt zacina v hrubom creve" co dodnes vacsina lekarov nanestastie ignoruje.

rhapsody1

Prepac, teraz si ma trosku domotal. Na to MRSA (co mi nasli v nosnych dutinach) pijem GSE a tiez si kvapkam do nosa.
Co mam robit s tymi mandlami ? ako ich liecit kvapkami ? NAS som si objednal a aj ten oreganovy olej.dik

RNG

MRSA su stafylokoky pomerne lahko znicitelne, ked ich odmaskujes NAC. Hnisave mandle mozu byt z roznych mikrobov a casto su to nasledky s hlienami prenikajucich infekcii z prinosnych dutin, kde treba infekciu znicit v prvom rade kvapkami, lebo ustne brane prostriedky su malo alebo vobec neucinne, dokonca atb mozu byt skodlive, lebo znicia nas zdroj protipatok , probiotika.

RNG

Rapsody, nechces dosiahnut koncentraciu vyse 300 ppm v crevach aby ti to neznicilo priobiotika. Preto pijes podstatne viac rozriedeny roztok.
Uvedenych 35 kvapiek na liter je asi 720 ppm(mg na liter) co sa v zaludku rozriedi najmenej na polovicu i viac, ked to pijes po malych glgoch cely cas a tak ti to neznici probiotika, ale rozne stafylokoky(2-6 ppm) streptokoky(20 az 60 ppm) a ine to znici a neznici probiotika

rhapsody1

Ahoj RNG, neda sa mi skratka neopytat este, preco viacej odporucaj tych 35kv do litra a pit to cely den ako 3krat denne 15kv v 1,5dc.
Tych 35kv v litry mi pripada ako velmi light verzia.
Mozem to aj kloktat ? odstranim tym tonsil stones ? (neviem ako to po slovensky nazvat, hnis, cap? :) ).
Dakujem
Peto

RNG

davka NAC je 2 x 1 az 2, enterickych kapsul oreganoveho oleja od NOW foods, 3 x 2 kapsule, s jedlom
Pouzivas to, ako vsetky doplnky, pokial to potrebujes, neobmedzene dlho.
Obvykle tyzden dva na to stacia, ale napr za posledneho pol roka som to musel castejsie opakovat, lebo moje zlate vnucence sa o svoje mile mikroby na weekend so mnou vzdy podelia... Takze som to bral s malymi prtestavkami niekpolko mesiacov. Vzdy zacal v poindelok, do piatka som bol OK a v dalsi pondelok som to mohol brat znova. Nuz take su radosti starych rodicov.

rhapsody1

Ahoj RNG, vdaka za rady. Idem objednavat NAC a carvacrol od NowFoods. OTakza je ako dlho to mam uzivat a ako to kombinovat. Dakujem
Peter

RNG

Janula, samozrejme mozes pouzivat angeliku cinsku(Dong Quai) v davkach 2 - 3 gramy denne spolu s yamom, len kupuj si ju radsej z iherb.com alebo swansonvitamins.com
Ked vidim tie ceny so star, tak sa mi otvara krivak vo vrecku.
Swansom ma ovela lacnejsi yam, naviac standardizovany, tj so zarucenym obsahom ucinnej latky, diosgeninu.
Nie kolko kapsul ci tabletiek je dolezite, ale kolko Diosgeninu dostanes, a to by malo byt okolo 200 mg denne. Problem so Swansonom je vysoke postovne(pouzivaju poistenu formu postovneho) takze sa oplati objednat len viacero vyrobkov odrazu.Ale kedze kvoli hormonalnym problemom musis pouzivat yam v kvantitach, mozes si vyratat , kolko spotrebujes za pol roka a taka davka sa oplati aj zo Swansonu nakoniec, aj ked maju vysoke postovne.