Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

rhapsody1

Ahoj RNG, dakujem za rady. Tak ja teda prestanem pit tie 3 davky, ale budem si robit liter a popijat to cely den + plus kvapkanie do nosa

Co sa tyka NAC, tak na ceskom trhu som nasiel
www.drmax-lekarna.cz
Nevadi, ze je to sumive ? resp. ktore by si odporucil ty alebo ake mas na mysli ty ?

Ked si hovoril o oreganovom oleji, nasiel som toto..je to co odporucas ?
-odkaz odstránený-

Dakujem za odpoved
Peter

RNG

60 kvapiek na liter vody bolo povodneho 33% GSE, ktore je dnes skoro bezcenne.
35 kvapiek citricidalu na liter vody, professional formula, lebo je to 60% citricidal.
Ta ista koncentracia, tj ten isty roztok je dobruy aj na kvaplanie do nosa, usi aj poci, ked tam mas nakazy.
Kvapkanie do nosa musi byt v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin,lebo tam sa ta nakaza schovava dlhodobo, aj dlhe mesiace a nic ustne brane ju tam neznici. A odtial sa pravidelne s hlienami dostava na mandle, do hrdla priedusiek, pluc a dokonca Eustachovou trubicou do stredneho ucha, co je poriadna patalia.
Odporucam brat zaroven aj NAC, 2 x 600 az 1200 mg, lebo mnohe infekcie sa maskuju, takze sa k nim nic nemoze dostat a treba ich v prvom rade odmaskovat, na co je NAC a serrapeptaza ucinne.
Tiez odhlienujuci a silne antimikrobialny oregasnovy olej, kde davka carvacrolu musi byt 3 x 200 mg.
Napr firma NOW Foods ma male kapsulky, entericky pokryte, kde kazda obsahuje zarucene 100 mg carvacrolu.
Kapsulka sa lahko prehltne, nepali v hrdle ani zaludku a rozpusti sa az v crevach.

rhapsody1

Ahoj RNG, takze tych 15kv v 1,5dc vody je uz silna koncetracia a nicim tym probioticku floru ?
Staci tych 35kv na liter vody, lebo na inych tvojich forach som sa docital aj o 60kv na liter.
Staci to uzivat 2 tyzdne a MRSA by malo byt znicene ?
Mozem popri piti aj kvapkat do nosa (6kv citricidal na 1dcvody)?
Okrem toho, ze mi v nose nasli MRSA, ja mam aj dlhorocne problemy s dutinami, som neustale zahlieneny, vykasliavam hlien a este k tomu mam aj chronicky zapalene krcne mandle.
Mam za sebou aj operaciu FESS (precistenie dutin, odstranenie polypu a cysty, prepazka) ale stale ten hlien.
Pitim GSE by som mohol preliecit aj tieto problemy alebo co odporucas ?
Dakujem vopred za odpoved a velmi uprimne obdivujem co robis, a ako dlho uz ludom radis.

RNG

Zialbohu, dost tazko je zmiernit abstinencne ucinky zamorenie tela roznymi chemickymi navykovymi antidepresantami.
Snad extra enzymi, exttra voda a pripadne prirodne SSRI a SNRI mozu pomoct
Viac(ale stale primalo...) pozri na
www.ask.com
Nahradne SSRI a SNRI prirodne je vytazok zo st Johns, Wort, ktory obsahuje oboje hypericin a hyperforin, max denna davka alebo narazova davka obsahuje 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu, ale to neodporucam kombinovat v tejto davke s inymi antidepresantmi, ale zacat s mensimi davkami a zaroven znizovat navykove antidepresanty. To iste zoberie zopar tyzdnov a zrejme je to dost individualne, ako rychle mozes davky znizovat .
Z vyrobkov obsahujucich obe zlozky je napr vyrobok firmy Paradise Herbs, kde v jednej kapsuli je 0.9mg hypericinu a 9 mh hyperforinu, tj max davka na den, v pripade ze neberies ine SSRI a SNRI su 3 kapsule.

Najlepsie pobrana je nikdy nebrat skodlive navykove chemikalie, lenze je to tazko, ked lekari az na male vynimky poznaju len farmaceuticke patentovane lieky, ktore su skoro napospol vsetky skodlive a pri antidepresivach casto neucinne a naviac navykove

RNG

Ja odporucam roztok citricidalu(60%, professional formula) 35 kvapiek do litra vody a pit po malych glgoch cely den, nie len na 3 davky.
Je velmi ucinny na stafylokoky, vcitane MRSA.Odporucam ti brat aj NAC zaroven(2 x 600 az 1200 mg), lebo to je vyborny odmaskovac roznych mikrobov, co sa naucili rozne maskovat a preto sa do nich nedostane dostatok antimikrobialnych latok aby ich potlacili.

RNG

Tinka, najdes ma aj na inych strankach, zadaj si do google.sk rng a nejaky zdravotny problem. Jednotlive e-maily si nemozem dovolit odpovedat pre nedostatok casu, snad len vynimocne, ked je na to padny dovod.

Lenuša

No ja sa praveze hcem zbavit tych chemickych liekov a skusit nieco prirodne.. no ked vysadzujem sertralin zacne ma palit a trpnut telo.. ja len ze ci neexistuje nieco co by pomohlo.. aby sa tie abstaky dali awspon prežiť

rhapsody1

Ahoj RNG, tak sa ospravedlnujem, docital som sa aj o tom, ze je vhodny na MRSA.
Chcem sa teda opytat na davkovanie, ci to ako to beriem je v poriadku
3x15 kvapiek (60%citricidal 40%glycerol) na 1,5 dc vody. Ako dlho to mam uzivat ? Mam si to aj kvapkat do nosa ? (roztok - 4kvapky na 1dc vody )
Bol tu prispevok od IvanBA, kde uzival GSE a jemu to nepomohlo. Je pravda, ze nespomina ci bral citricidal alebo citrovital.
A ako je to s tym koloidnym striebrom alebo to uz nie je potrebne ?
Dakujem
Peter

rhapsody1

Zdravim RNG,
z vyteru z nosa mi nasli MRSA. Kupil som si uz citricidal a zacal brat.
3x15 kvapiek denne do 1,5dc vody.
Chcel by som sa opytat, lebo o citricidale si pisal dost, ale stale sa spominalo, ze je vhodny len na liecbu zlateho stafylokoka. Otazka je, ci to moze pomoct aj pri MRSA ?
Mam to kombinovat aj s koloidnym striebrom , ak ano vies poradit davkovanie ?
Dakujem
peter

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk