Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

janula94

Chcela by som sa spýtať p. RNG, či môžem užívať wild yam v kombinácii s angelica star. Začala som užívať wild yam kvôli krvácaniu v druhej polovici cyklu, chýbajú mi nejaké hormóny, nechcem pchať do seba chémiu, tak radšej wild yam - denne 2 tabletky. Cítim, že mi pomáha, ale našla som ešte prípravok angelica star, rozmýšľam, že si ho objednám. Môžem užívať oba naraz? Ďakujem.

RNG

Nuz ten vyrobok od firmy Now foods 90 kapsul je prave ten, co odporucam, lebo obsahuje v kazdej kapsuli 100 mg carvacrolu a kapsule su malicke, entericky pokryte tj nepalia v hrdle a zaludku ako tekuty korenisty olej.
Odkial to kupis, na tom nezalezi, su desiatky moznych zdrojov(stovky?)
NAC tak isto nezalezi, odkial ho kupis, osobne ale mam radsej vyrobky doplnkoveho priemyslu, nie farmacie, lebo maju menej e-ciek .A su obvykle aj ovela lacnejsie. Pozri cez napr iherb.com
Ked si precitas pravidla tohoto fora, zistis , ze tam nedovolia pisat priamo zdroje-predajne , lebo to povazuju za nedovolenu neplatenu reklamu.

rhapsody1

ej neviem preco mi odstranilo odkazy..

na oregano od Now Foods, Oregano Oil, 90 Softgels

a NAC bolo NAC AL 600mg 10 ŠUMIVÉ TABLET

rhapsody1

Ahoj RNG, dakujem za rady. Tak ja teda prestanem pit tie 3 davky, ale budem si robit liter a popijat to cely den + plus kvapkanie do nosa

Co sa tyka NAC, tak na ceskom trhu som nasiel
www.drmax-lekarna.cz
Nevadi, ze je to sumive ? resp. ktore by si odporucil ty alebo ake mas na mysli ty ?

Ked si hovoril o oreganovom oleji, nasiel som toto..je to co odporucas ?
-odkaz odstránený-

Dakujem za odpoved
Peter

RNG

60 kvapiek na liter vody bolo povodneho 33% GSE, ktore je dnes skoro bezcenne.
35 kvapiek citricidalu na liter vody, professional formula, lebo je to 60% citricidal.
Ta ista koncentracia, tj ten isty roztok je dobruy aj na kvaplanie do nosa, usi aj poci, ked tam mas nakazy.
Kvapkanie do nosa musi byt v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin,lebo tam sa ta nakaza schovava dlhodobo, aj dlhe mesiace a nic ustne brane ju tam neznici. A odtial sa pravidelne s hlienami dostava na mandle, do hrdla priedusiek, pluc a dokonca Eustachovou trubicou do stredneho ucha, co je poriadna patalia.
Odporucam brat zaroven aj NAC, 2 x 600 az 1200 mg, lebo mnohe infekcie sa maskuju, takze sa k nim nic nemoze dostat a treba ich v prvom rade odmaskovat, na co je NAC a serrapeptaza ucinne.
Tiez odhlienujuci a silne antimikrobialny oregasnovy olej, kde davka carvacrolu musi byt 3 x 200 mg.
Napr firma NOW Foods ma male kapsulky, entericky pokryte, kde kazda obsahuje zarucene 100 mg carvacrolu.
Kapsulka sa lahko prehltne, nepali v hrdle ani zaludku a rozpusti sa az v crevach.

rhapsody1

Ahoj RNG, takze tych 15kv v 1,5dc vody je uz silna koncetracia a nicim tym probioticku floru ?
Staci tych 35kv na liter vody, lebo na inych tvojich forach som sa docital aj o 60kv na liter.
Staci to uzivat 2 tyzdne a MRSA by malo byt znicene ?
Mozem popri piti aj kvapkat do nosa (6kv citricidal na 1dcvody)?
Okrem toho, ze mi v nose nasli MRSA, ja mam aj dlhorocne problemy s dutinami, som neustale zahlieneny, vykasliavam hlien a este k tomu mam aj chronicky zapalene krcne mandle.
Mam za sebou aj operaciu FESS (precistenie dutin, odstranenie polypu a cysty, prepazka) ale stale ten hlien.
Pitim GSE by som mohol preliecit aj tieto problemy alebo co odporucas ?
Dakujem vopred za odpoved a velmi uprimne obdivujem co robis, a ako dlho uz ludom radis.

RNG

Zialbohu, dost tazko je zmiernit abstinencne ucinky zamorenie tela roznymi chemickymi navykovymi antidepresantami.
Snad extra enzymi, exttra voda a pripadne prirodne SSRI a SNRI mozu pomoct
Viac(ale stale primalo...) pozri na
www.ask.com
Nahradne SSRI a SNRI prirodne je vytazok zo st Johns, Wort, ktory obsahuje oboje hypericin a hyperforin, max denna davka alebo narazova davka obsahuje 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu, ale to neodporucam kombinovat v tejto davke s inymi antidepresantmi, ale zacat s mensimi davkami a zaroven znizovat navykove antidepresanty. To iste zoberie zopar tyzdnov a zrejme je to dost individualne, ako rychle mozes davky znizovat .
Z vyrobkov obsahujucich obe zlozky je napr vyrobok firmy Paradise Herbs, kde v jednej kapsuli je 0.9mg hypericinu a 9 mh hyperforinu, tj max davka na den, v pripade ze neberies ine SSRI a SNRI su 3 kapsule.

Najlepsie pobrana je nikdy nebrat skodlive navykove chemikalie, lenze je to tazko, ked lekari az na male vynimky poznaju len farmaceuticke patentovane lieky, ktore su skoro napospol vsetky skodlive a pri antidepresivach casto neucinne a naviac navykove

RNG

Ja odporucam roztok citricidalu(60%, professional formula) 35 kvapiek do litra vody a pit po malych glgoch cely den, nie len na 3 davky.
Je velmi ucinny na stafylokoky, vcitane MRSA.Odporucam ti brat aj NAC zaroven(2 x 600 az 1200 mg), lebo to je vyborny odmaskovac roznych mikrobov, co sa naucili rozne maskovat a preto sa do nich nedostane dostatok antimikrobialnych latok aby ich potlacili.

RNG

Tinka, najdes ma aj na inych strankach, zadaj si do google.sk rng a nejaky zdravotny problem. Jednotlive e-maily si nemozem dovolit odpovedat pre nedostatok casu, snad len vynimocne, ked je na to padny dovod.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk